až 50.000 €
pôžička na čokoľvek

úrok od 6,9%
bez skrytých poplatkov

6 – 120 mes.
doba splatnosti

0% poplatky
za poskytnutie

Jedna z najserióznejších a najstarších nebankových (AKTUALIZÁCIA: od 1.7.2016 banková spoločnosť) bankových spoločnosti – Cetelem Slovensko, pôsobí na Slovensku už od roku 2000 a ponúka širokú škálu úverových produktov ako sú: pôžička na čokoľvek, pôžička na kúpu nového/ojazdeného auta, pôžička na bývanie/rekonštrukciu alebo pôžička na splatenie úverov.

V súčasnej dobe sa Cetelem môže pýšiť s viac ako 1,2mil poskytnutých úverov, čim si potvrdzuje svoje prvenstvo v kvalite a serióznosti. Cetelem ponuka pri všetkých pôžičkách možnosť poistenia schopnosti splácania čo znamená ochranu pred rizikami, ktoré môžu zapríčiniť vašu platobnú neschopnosť v rôznych nepriaznivých životných situáciach ako je smrť, hospitalizácia, invalidita, pracovná neschopnosť alebo strata vášho zamestnania.

AKTUALIZÁCIA 1.7.2016: Všetky mandáty na inkaso, ktoré ste podpísali so spoločnosťou CETELEM SLOVENSKO a.s., prechádzajú zlúčením na spoločnosť BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky. Nie je potrebné z Vašej strany robiť žiadne zmeny ani úkony.

Online kalkulačka Cetelem

Cetelem ponúka maximálnu výšku pôžičky až do výšky 50.000 € na niekoľko typov pôžičiek ako sú: kúpa nového, alebo ojazdeného auta, na rekonštrukciu alebo bývanie alebo splatenie iných úverov. Pôžička na čokoľvek je maximálne až do výšky 25.000 € bez ručiteľa. S akciovým úrokom od 6,90% ročne je momentálne Cetelem na úrovni úrokov pre úvery z bankového sektoru. Splatnosť pôžičky sa pohybuje v horizonte 6 až 120 mesiacov podla potreby klienta.

V prípade pôžičky na auto je maximálna doba splatnosti do 84 mesiacov s nulovou akontáciou čo je silnou výhodou voči klasickým leasingovým produktom. Dôležitý je aj fakt, že pôžičky od spoločnosti Cetelem Slovensko sú bez-účelové čo v praxi znamená, že nemusíte dokladovať zámer, alebo účel pôžičky.

V prípade ak už splácate pôžičky, úvery, lízingy alebo iné finančné záväzky, môžete využiť Pôžičku na splatenie úverov, čím si všetky mesačné splátky spojíte do jednej.

Výhody pôžičky na splatenie úverov od Cetelemu:

  • ušetríte až 30% na splátkach
  • budete platiť len 1 mesačnú splátku
  • získate dodatočné peniaze na vaše plány
  • Ak chcete splatiť vaše staré úvery, požiadajte online

TIP: zbavte sa vašich starých a nevýhodných úverov a využite pôžičku na splatenie úverov od Cetelemu

O spoločnosti Cetelem:

1. júla 2016 došlo k cezhraničnému zlúčeniu spoločnosti CETELEM SLOVENSKO a.s. a jej akcionára BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA. CETELEM SLOVENSKO a.s. sa týmto stal pobočkou zahraničnej banky v Slovenskej republike. Pre svoje aktivity naďalej používa obchodnú značku Cetelem.

  • Člen jednej z najväčších bánk na svete – BNP Paribas
  • Európska jednotka v počte poskytnutých úverov
  • Viac ako 1,2 mil. poskytnutých úverov na Slovensku

Cetelem je členom medzinárodnej bankovej skupiny BNP Paribas, ktorá bola založená 23. mája 2000 spojením Banque Nationale de Paris a Paribas. Disponuje jednou z najväčších medzinárodných sietí – pôsobí v 80 krajinách sveta a zamestnáva 200 000 zamestnancov. Na slovenskom trhu je zastúpená prostredníctvom spoločností Cetelem, Cardif a Arval.

CETELEM SLOVENSKO a.s. je popredná finančná spoločnosť špecializujúca sa na poskytovanie spotrebiteľských úverov. Produktové portfólio spoločnosti tvoria tri produkty: Nákup na splátky, osobné pôžičky a kreditné karty. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2000 a počas svojej existencie poskytla viac ako 1,2 mil. úverov.

Na Slovensko Cetelem prináša inovácie v oblasti spotrebiteľského financovania od začiatku svojho pôsobenia v roku 2000. Spoločnosť ako prvá uviedla na trh nový distribučný kanál pre úverové produkty. Vďaka jedinečnej technológii umožňuje získať pôžičku cez Internet. Okrem pohodlia vybavenia, jedinečnou výhodou je okamžitý výsledok posúdenia, ktorý žiadateľovi poskytne systém automatického spracovania.

Cetelem Kontakt:

Obchodné meno organizačnej zložky  BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky
Zápis do obchodného registra  BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Po, vložka č. 2990/B, dňa 1.1.2016
Odkaz na zápis v obchodnom registri  http://orsr.sk/vypis.asp?ID=333996&SID=2&P=1
Sídlo a korešpondenčná adresa  Karadžičova 2, 821 08 Bratislava
IČO  47 258 713
Kontaktné údaje  Tel: +421 259342101, Email: sekretariat@cetelem.sk

Hodnotenie:

Cetelem
Počet hlasov: 18 Priemer:4.56 (91.11%)

Advertisment ad adsense adlogger