Ako sa jednoducho dostať spod ťarchy dlhov ?

815

Ocitli ste sa vo finančnej tiesni a rozhodujete sa ako to vyriešiť ? Ako riešenie máte dve možnosti. Prvá z nich je zobrať haldy papierov a ísť si vystáť radu do banky. Výsledok je však neistý. Teda bez istoty, že banka vám poskytne sumu, ktorú potrebujete. Druhou, samozrejme jednoduchšou možnosťou je využiť služby poskytovateľa Finzo. Papiere si nechajte pekne v skrini. Stačí ak budete online a budete mať pri sebe občiansky preukaz a Váš vek bude vyšší ako 21 rokov.

Jedinečný koncept P2P (Person to Person)

Model, pri ktorom požičiavajú ľudia ľudom. Pri tomto type pôžičiek sa vynecháva prostredný člen celého štandardného procesu – banka. Kvôli tomu si môžete dovoliť vybaviť vašu pôžičku z pohodlia domova bez akýchkoľvek komplikácii a čakania v radoch pri priehradkách. Kto Vám v tomto prípade reálne požičia peniaze ak to nie je banka ? Na druhej strane tohto konceptu stoja ľudia, ktorí majú voľné finančné prostriedky a chcú ich zhodnotiť. Čiže vaše úroky z požičaných peňazí sú ich zisk.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

  • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
  • bez nutnosti ručiteľa
  • bezpečné a diskrétne vybavenie

Peniaze dostanete na svoj bankový účet už do dvoch dní. Pri tejto pôžičke si môžete požičať sumu do výšky, ktorá je určená podľa vašej bonity – schopnosti splácať úver.  Prvá pôžička sa pohybuje do výšky 600€. Ak sa osvedčíte ako spoľahlivý klient môžete si pri ďalších pôžičkách požičať až do 10 000€.

Ak vám banka odmieta dať pôžičku a hľadáte alternatívu určite vyskúšajte transparentnú kalkulačku poskytovateľa Finzo, kde sa presne dozviete koľko a za aký úrok vám požičajú.

5/5 - (1 vote)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *