Cetelem expresná pôžička – recenzia

1107

Ak potrebujete menšiu sumu a chcete sa vyhnúť nebankovým úverom, môžete využiť expresnú pôžičku Cetelem. Tá patrí medzi bankové úvery s unikátnymi podmienkami.

Malé pôžičky alebo mini pôžičky sú zvyčajne doménou nebankových spoločností. Tie ich ponúkajú s vyšším úrokom a preto väčšina ľudí hľadá alternatívy. Doslova ideálnou voľbou pre každého, komu stačí aj menšia suma, je expresná pôžička Cetelem. Tento overený poskytovateľ úverov ponúka nielen férové podmienky, ale aj veľmi zaujímavý úrok.

Už od 500 €, až do 2.000 €

Ak potrebujete menšiu sumu, napríklad na opravu práčky, výmenu nejaké spotrebiča v domácnosti, menšiu opravu auta alebo na čokoľvek iné, expresná pôžička sa dá získať už od 500 €. Vďaka tomu sa hodí aj na malé a nečakané výdaje.

Horná hranica úveru je 2.000 €, čo plne postačuje pre všetky bežné účely. Navyše, peniaze z úveru môžete použiť ľubovoľne, nakoľko sa jedná o bezúčelový spotrebný úver. Vybavenie pôžičky je rýchle a nepotrebujete žiadne ručenie či ručiteľa. S pôžičkou nie je spojené ani povinné poistenie, hoci dobrovoľne ho uzavrieť môžete.

Splácať môžete aj 4 roky

Hoci malé pôžičky sú známe krátkou splatnosťou, expresná pôžička od Cetelemu ponúka oveľa širšie možnosti. Ak chcete mať čo najnižšiu mesačnú splátku, keďže ide o klasický splátkový úver s pravidelnými splátkami, môžete si vybrať splatnosť až na 48 mesiacov a to bez ohľadu na sumu úveru.

Samozrejme, kto chce, môže úver splatiť aj skôr, keďže minimálna lehota splatnosti je len pol roka. Pôžičku splácate bezhotovostnou formou bankovým prevodom najneskôr do 15. dňa v mesiaci. Vybrať si môžete buď trvalý príkaz alebo inkaso, podľa toho, čo vám viac vyhovuje.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

 • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
 • bez nutnosti ručiteľa
 • bezpečné a diskrétne vybavenie

Nulové poplatky pre každého

S Cetelemom vám nehrozia žiadne poplatky. Podobne ako pri všetkých úveroch, aj expresná pôžička je bez poplatkov. Neplatíte poplatok za vybavenie pôžičky, neplatíte ani poplatok za mimoriadnu splátku a samozrejme ani poplatok za predčasné splatenie celého zostatku úveru.

Na rozdiel od viacerých konkurenčných pôžičiek teda nehrozí, že by vám poplatky úver predražili. Spoľahnúť sa môžete tiež na to, že úrok bude počas celej splatnosti rovnaký. Ak si potrebujete naplánovať rodinný rozpočet a chcete mať istotu, že sa vám splátka počas splácania nenavýši, je expresná pôžička presne pre vás.

Výsledok posúdenia okamžite

Chcete mať pôžičku vybavenú čo najrýchlejšie a bez zbytočnej administratívy? Ste na správnej adrese. Expresnú pôžičku vybavíte jednoducho a online, nemusíte sa trápiť s návštevami pobočky a peniaze môžete použiť na čokoľvek.

Online žiadosť o úver je spracovaná prednostne a vyplníte ju doslova za pár minút. Výsledok posúdenia žiadosti sa dozviete okamžite po jej odoslaní. Hneď po schválení úveru vám Cetelem pôžičku vyplatí priamo na váš bankový účet a tak môžete mať peniaze už do 24 hodín od požiadania o úver.

100 % výnimočnosť

Cetelem ponúka férové podmienky. Úrok na expresnú pôžičku je už od 14,90 % p.a. a všetky náklady na úver sa dozviete už v online kalkulačke pre výpočet splátky. Zmluva o úvere je transparentná a obsahuje všetky podmienky a dôležité informácie. Cetelem ako člen medzinárodnej bankovej skupiny BNP Paribas garantuje seriózne jednanie.

K expresnej pôžičke je možné dojednať aj poistenie schopnosti splácania úveru. Toto poistenie vás ochráni pred finančnými ťažkosťami v neočakávaných životných situáciách. Vďaka nemu sa nemusíte báť o uhradenie splátok ani vtedy, ak nebudete mať dostatok financií v dôsledku PN, úrazu či invalidity.

Podmienky získania

 • trvalý pobyt na území Slovenskej republiky
 • vek od 18 rokov, v deň splatenia pôžičky je treba splniť vekovú hranicu do 75 rokov
 • doklad totožnosti
 • výpis z účtu v banke, na ktorý bude pôžička vyplatená po schválení
 • trvalý a preukázateľný príjem:
  • zamestnanci – príjem zo závislej činnosti
  • SZČO –príjem z podnikania v SR minimálne za posledných 12 mesiacov
  • dôchodcovia –príjem z akceptovaného druhu dôchodku, kam patria starobný dôchodok, invalidný dôchodok a výsluhový dôchodok
4.8/5 - (10 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *