Úver od Cetelemu na nové auto – recenzia

1279

Spotrebný úver na auto je ideálnou alternatívou ku klasickému lízingu. Najlepšia a najvýhodnejšia pôžička, ktorá sa dá aktuálne na auto získať, je tá od Cetelemu.

Dlhé roky známa nebankovka Cetelem sa stala spoločnosťou s bankovou licenciou a jej ponuka spotrebných úverov je zaujímavejšia, ako kedykoľvek predtým. Pre porovnanie, na rozdiel od lízingu auta, môžete získať pôžičku na kúpu auta cez Cetelem až do výšky 50.000. Takúto štedrú ponuku neprebije dokonca ani žiadna zo známejších a väčších bánk.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

 • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
 • bez nutnosti ručiteľa
 • bezpečné a diskrétne vybavenie

Požičajte si bez poplatkov

Získať spotrebný úver na kúpu auta od Cetelemu môžete navyše bez akýchkoľvek poplatkov. Zabudnite na administratívny poplatok za úverovú zmluvu alebo poplatok za schválenie pôžičky. Úver na kúpu auta získate s nulovým poplatkom, takže na úvod vás nečakajú žiadne dodatočné náklady.

Ak sa rozhodnete, že pôžičku splatíte predčasne, rovnako sa nemusíte obávať žiadnych poplatkov alebo sankcií. Podobné je to aj pri mimoriadnych splátkach. Navyše, úroková sadzba na pôžičke je po celý čas rovnaká a vďaka tomu je aj mesačná splátka stabilná.

Auto, motorka aj štvorkolka až do 50.000 €

Cetelem pôžička na kúpu auta je najlepšia aj úverovým limitom. Chcete si kúpiť drahšie nové auto, no leasingovka alebo iná banka vám určili príliš nízky úverový strop? To v Ceteleme nehrozí. Požičať si totiž môžete až do výšky 50.000 €. Žiadny model ani značka pre vás nebudú už nedostupné.

Samozrejme, kto si chce kúpiť lacnejšie auto, tiež neodíde naprázdno. Minimálna výška úveru je totiž 2.000 €. Prečo je úver nastavený tak nízko? Túto pôžičku môžete totiž použiť nielen na kúpu auta, ale napríklad aj na kúpu motocykla alebo štvorkolky. Samozrejme, bez akontácie.

Žiadne ručenie ani ručiteľ

Na vybavenie pôžičky na auto nepotrebujete žiadne ručenie. Už nemusíte zháňať spoludlžníka k úveru či ručiteľa. Nemusíte ani zakladať hnuteľný alebo nehnuteľný majetok. Všetko vybavíte sami a navyše bez akontácie. Nepotrebujete teda žiadne peniaze na úvod, na rozdiel od lízingu.

Vďaka serióznemu prístupu si môžete byť istý jasnými podmienkami pôžičky. Všetko dôležité sa dozviete hneď pri online výpočte mesačnej splátky a rovnako aj pri podpise úverovej zmluvy. Pôžička je bez chytákov a skrytých podmienok. Ani počas splácania vás neprekvapia žiadne nečakané poplatky.

Splatnosť až na 7 rokov

Splatnosť pôžičky je možné zvoliť od 6 mesiacov až po 7 rokov. Splácanie je mesačnými splátkami v pevne stanovenej výške a to do bezhotovostným príkazom z vášho bankového účtu. Môžete si nastaviť trvalý alebo inkasný príkaz a splátku musíte uhradiť do 15. dňa v mesiaci.

Výška splátky sa počas splatnosti úveru nemení, ale ak budete chcieť, môžete si raz za rok jednu mesačnú splátku odložiť. Takto sa dajú odložiť až 3 mesačné splátky a všetky sa presunú na koniec splatnosti. Ani nečakané výdaje v domácnosti vám už neskrížia plány.

Výnimočné podmienky a možnosti

Okrem nulových poplatkov a veľkoryso nastavených parametrov úveru sa môžete spoľahnúť aj na výnimočné podmienky úveru. Pôžičku môžete využiť na kúpu nového auta až do veku 2 rokov. Peniaze vám Cetelem pošle na účet do 24 hodín od schválenia pôžičky.

Ak chcete mať úplnú istotu, máte možnosť poistiť si úver. Ide o poistenie pre prípad nečakaných udalostí, ktoré vám znemožnia platiť riadne splátky pôžičky. Dojednať sa dá poistenie smrti, trvalej invalidity, práceneschopnosti alebo straty zamestnania.

Podmienky získania

 • doklad totožnosti, napríklad fotokópia OP
 • vek od 18 do 75 rokov, pôžička musí byť doplatená do veku žiadateľa najviac 75 rokov
 • trvalý pobyt na území SR
 • stabilný a pravidelný príjem
 • výpis z účtu v banke a podľa typu príjmu aj:
  • zamestnanci – doklad o pravidelnom a trvalom príjme zo zamestnania na dobu určitú alebo na dobu neurčitú
  • živnostníci / podnikatelia – preukázanie oprávnenia podnikať na území SR aspoň po dobu posledných 12 mesiacov a doloženie príjmu
  • dôchodcovia – preukázanie priznania a poberania dôchodku, pričom akceptované sú starobný, invalidný a výsluhový dôchodok
4.2/5 - (8 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *