Cetelem pôžička na ojazdené auto – recenzia

1185

Chcete si kúpiť jazdené auto a získať naň výhodný spotrebný úver? Presne pre tento účel ponúka Cetelem svoju účelovú pôžičku na kúpu ojazdeného auta.

Úver na auto od Cetelemu patrí medzi bankové spotrebné úvery. Na rozdiel od leasingu, pri tomto úvere je vozidlo vaše už hneď od úvodu. Nemusíte tiež mať žiadne peniaze na úvod, takže kúpu vybavíte bez akontácie. Výhodou je, že kritéria alebo limity na kupované vozidlo nie sú tak prísne, ako v prípade konkurenčných úverov alebo ponúk áut na leasing.

Ojazdené auto až do 50.000 €

Chcete si kúpiť lacné jazdené vozidlo, napríklad za 2.000 €? Žiaden problém, presne pre tento prípad je vhodná pôžička na kúpu auta od Cetelemu. Ak však túžite po drahšom automobile, ani tu nebudete mať problém. Horná hranica úveru je až do 50.000 €, čo spoľahlivo pokryje akúkoľvek situáciu.

Navyše, prefinancovať týmto úverom nemusíte priamo len osobné motorové vozidlo. Požičať si môžete aj na motorku, štvorkolku alebo úžitkové auto. Kúpte si vozidlo, aké potrebujete a aké sa vám páči bez zbytočných obmedzení. Pôžičku na kúpu ojazdeného auta môžete totiž použiť na auto až do veku 10 rokov.

Splácať môžete až 7 rokov

Doba splatnosti pri pôžičke na jazdné auto je od 6 do 84 mesiacov. Vďaka takémuto intervalu je možné zvoliť tak rýchle splatenie úveru s čo najmenším preplatením, ako aj minimalizovať výšku mesačnej splátky pri vyššej pôžičke predĺžením splácania. Úver tak sadne každému rodinnému rozpočtu presne podľa jeho možností.

Navyše, v prípade potreby je možné raz ročne odložiť jednu mesačnú splátku. Ak sa vám vyskytnú nečakané výdavky, stačí požiadať o odloženie splátky a Cetelem vám ju presunie až na koniec splatnosti. Takto si viete splátku odložiť až tri krát počas splatnosti pôžičky.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

 • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
 • bez nutnosti ručiteľa
 • bezpečné a diskrétne vybavenie

Nulové poplatky samozrejmosťou

Bojíte sa rozličných poplatkov v súvislosti s financovaním auta? V prípade pôžičky od Cetelemu si môžete byť istý 0 % poplatkami. Vybavenie úveru, ale aj jeho predčasné splatenie alebo vloženie mimoriadnej splátky sú bez akejkoľvek sankcie či poplatku.

Nič okrem úročenia si nemusíte všímať, pretože žiadne poplatky vám pôžičku nepredražia. Všetko dôležité sa dozviete hneď z online kalkulačky a zo zmluvy o úvere. Férové podmienky a seriózne jednanie sú v prípade Cetelemu samozrejmosťou. Počas celého splácania sa nemusíte báť ani zmeny výšky splátky.

Poistite sa, teraz sa to vyplatí

Chcete mať istotu, že vás ani väčšie finančné problémy v budúcnosti neprekvapia? Bojíte sa o splácanie úveru napríklad v prípade invalidity či práceneschopnosti? Presne pre tieto prípady môžete dobrovoľne uzavrieť poistenie schopnosti splácania pôžičky.

Kým základný balík poistenia pokrýva prípady smrti, trvalej invalidity a pracovnej neschopnosti, komplexný pokryje aj hospitalizáciu a stratu zamestnania. Navyše, poistenie si môžete dovoliť každý. Najlacnejší súbor má totiž sadzbu poistného len 3,33 % z mesačnej splátky.

Bez ručenia a komplikácií

Ak si chcete kúpiť jazdené auto a využijete pôžičku Cetelem, nemusíte mať na úvod žiadne vlastné financie. Na rozdiel od leasingu totiž získate 100 % kúpnej ceny auta, čiže sa zaobídete bez úvodnej akontácie.

Podobne je to aj s ručením. Nepotrebujete mať žiadneho ručiteľa, spoludlžníka alebo iné ručenie. Nemusíte zakladať nehnuteľný či hnuteľný majetok, aby ste si vybavili úver. Nemusíte si zakladať ani nový bankový účet, splácať môžete z vášho aktuálneho.

Podmienky získania

 • trvalý pobyt na Slovensku
 • vek 18 rokov a viac, maximálny vek do 75 rokov a to v čase splatenia pôžičky
 • doklad totožnosti, ideálne občiansky preukaz
 • výpis z bankového účtu a pravidelný príjem
 • podľa typu príjmu treba splniť aj tieto podmienky:
  • ak ste zamestnaný na TPP, musíte doložiť trvalý príjem v dostatočnej výške zo závislej činnosti, čiže zo zamestnania
  • ak podnikáte alebo ste SZČO, musíte preukázať oprávnenie podnikať na území SR za posledných 12 mesiacov
  • ak ste dôchodca, musíte vedieť zdokladovať poberanie starobného, invalidného a výsluhového dôchodku a jeho výšku
4.7/5 - (15 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *