Cetelem pôžička priamo cez internet

1134

Žijeme v digitálnej ére, takže je úplne logické, že príde doba kedy sa pomaly všetko presunie na internet. A to samozrejme platí aj pre bankový sektor a finančné a úverové produkty. Dnes to je už bežná prax, že existujú banky, alebo poskytovatelia pôžičiek, ktorí umožňujú svojím klientom čerpať spotrebné úvery, ale aj rad iných produktov online na internete. V jednoduchosti povedané dokážete si vyklikať pôžičku v pohodlí domova priamo z webového prehliadača do niekoľkých minút.

Jednou z takýchto bánk je práve Cetelem, v minulosti nebankovka, ktorá sa len pred nedávnom stala bankovou inštitúciou. Na výber ponúka tri typy pôžičiek: pôžička na čokoľvek, na rekonštrukciu a pôžička na splatenie úverov, tzv. refinančná pôžička.

Cetelem pôžičky

Stránke je plne optimalizovaná pre všetky mobilné zariadenia, čiže je responzívna. Pôžičku si môžete vyklikať bez problémov aj cez váš smartfón alebo tablet.

Cetelem kalkulačka na pôžičku

Hneď ako si zvolíte typ pôžičky o ktorú mate záujem, stránka vám zobrazí úverovú kalkulačku kde si môžete nastaviť presne parametre pôžičky ako je výška, splatnosť a splátka. Všetky informácie sú presné, aktuálne a bez chytákov pričom vám odpadá povinnosť navštíviť pobočku banky, čo je samozrejme najväčšia výhoda pôžičky cez internet.

Cetelem pôžička údaje
Vyplnenie vašich osobných údajov je ďalším krokom pri vybavovaní pôžičky cez internet, majte však na vedomý, že tak ako by to bolo aj v prípade vybavovania pôžičky na pobočke či priamo v banke, tieto údaje musia byť pravdivé. Taktiež sa uistite v prípade administratívnych chýb alebo preklepov, preto si vaše zadané údaje vo formulári skontrolujte aj niekoľkokrát, čím minimalizujete riziko neschválenia pôžičky. Na záver bude vaša žiadosť posúdená a Cetelem vás bude kontaktovať.
cetelem pôžička podmienky

Výhody Cetelem pôžičky:

  • pôžička na čokoľvek až do 25 000€ (bez ručiteľa)
  • nulové poplatky za vybavenie
  • pôžičky od Cetelemu je možné splatiť predčasne bez poplatkov
  • možnosť splácania až do 120 mesiacov (10 rokov)
  • bezkonkurenčné úroky na trhu pôžičiek
  • poistenie proti neschopnosti splácania pre rôzne životné situácie
4.9/5 - (16 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *