Home Credit konsolidácia pôžičiek s nižšou splátkou

983

Prerastajú vám úvery cez hlavu alebo by ste chceli mať lepšiu splátku? Ak chcete ušetriť, znížiť si splátku a získať lepší úrok, skúste konsolidáciu úverov s Home Credit.

Bez ohľadu na to, či splácate malé nebankové pôžičky, rôzne spotrebné úvery, máte na krku splátky alebo leasing, na splatenie všetkých pôžičiek akéhokoľvek typu si môžete zobrať špeciálny úver od spoločnosti Home Credit. Vďaka nemu bude vaša konsolidácia a oddlženie jednoduchšie a dostupnejšie, ako kedykoľvek predtým. Všetko vybavíte navyše cez internet.

Bez poplatku a na splatenie každého dlhu

Spojenie a konsolidácia od Home Credit sa týka akýchkoľvek typov dlhov. Či už máte napríklad dlhy na kreditnej karte, povolenom prečerpaní k účtu alebo spotrebnom úvere v banke, všetko toto viete konsolidovať s novou pôžičkou.

To isté platí aj pre malé alebo spotrebiteľské úvery nebankových spoločností. Skonsolidovať a predčasne splatiť môžete aj splátkové úvery alebo leasingy. Za vybavenie konsolidačnej pôžičky samozrejme neplatíte žiadne poplatky. Nemusíte zháňať ani ručiteľa, spoludlžníka alebo zakladať majetok ako zábezpeku konsolidačnej pôžičky.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

 • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
 • bez nutnosti ručiteľa
 • bezpečné a diskrétne vybavenie

Skonsolidujte si úvery až do 20.000 €

Staré dlhy sa dajú konsolidovať v minimálnej v hodnote 1.000 €, pričom nezáleží na tom, koľko ich je. Ak máte dlhy vo väčšej výške, nie je to žiaden problém. Zlúčenie a spojenie pôžičiek je možné vykonať až do sumy 20.000 €.

Namiesto toho, aby ste splácali viacero dlhov v rôznych termínoch splatnosti a s rôznymi podmienkami tak môžete splácať už len jednu pôžičku a to s nižšou mesačnou splátkou. Všetko vybavíte z pohodlia domova, nakoľko po schválení konsolidácie vyplatí spoločnosť Home Credit všetky staré úvery za vás.

Splácajte tak dlho, ako vám to bude vyhovovať

Podľa toho, koľko si požičiate na konsolidáciu, si môžete nastaviť aj dobu splácania. Minimálna doba splatnosti novej konsolidačnej pôžičky môže byť 24 mesiacov, čo platí pre všetky pôžičky do výšky 5.500 €.

Ak budete konsolidovať úvery spolu až za 20.000 €, maximálna lehota splatnosti je 96 mesiacov. Takto dlho nastavená doba splácania vám zníži mesačnú splátku na úroveň prijateľnú pre každý rozpočet. Splátky sa uhrádzajú každý mesiac v rovnakej výške a to buď prevodom na účet alebo poštovou poukážkou.

Zníženie aj odloženie splátok samozrejmosťou

Chýba vám nejaký mesiac dostatok financií? Možným riešením je odloženie splátky. Za každých 12 mesiacov aktívnej úverovej zmluvy je možné odložiť 1 mesačnú splátku. Spolu za celú splatnosť pôžičky sa dajú odložiť až 4 splátky.

Ak by ste chceli dlhodobejšie riešenie, môžete požiadať o stálu úpravu splátky. To je možné po riadnom zaplatení aspoň 4 mesačných splátok a splnení niektorých ďalších podmienok. Zmena výšky splátky môže byť nielen nadol, ale aj nahor. To sa hodí, ak by sa vám zlepšila finančná situácia a chceli by ste úver neskôr rýchlejšie splatiť.

Bez registra a príjmu to nepôjde

Kto má záujem o konsolidáciu úverov bez overovania registrov, ten v Home Credite zrejme nepochodí. Spoločnosť totiž môže pri schvaľovaní úveru nahliadať a získavať informácie z úverových registrov a registrov dlžníkov. To isté platí aj pre dlžníkov s exekúciou.

Rovnaké je to aj s preukazovaním výšky príjmu. Bez dokladovania príjmu nie je možné overiť bonitu žiadateľa a jeho schopnosť splácať konsolidačný úver. Ak teda máte stabilný a dostatočný príjem, pripravte sa na to, že bude potrebné dokladovať jeho výšku.

Podmienky získania

 • občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti, napríklad pas alebo vodičský preukaz
 • vek 18 rokov a viac
 • výpis z bežného účtu
 • úverová dokumentácia zo všetkých pôžičiek a dlhov, ktoré chcete konsolidovať
 • príjem, ktorý je možné preukázať nasledujúcim spôsobom:
  • zamestnanci –potvrdenie o príjme na tlačive od zamestnávateľa alebo výplatná páska
  • živnostníci / podnikatelia –potvrdené daňové priznanie spolu s dokladom preukazujúcim zaplatenie dane
  • dôchodcovia –dôchodkový výmer a doklad preukazujúci aktuálnu výšku dôchodku
4.6/5 - (10 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *