Home Credit pôžička na kartu – recenzia

836

Chceli by ste mať permanentne k dispozícii úver, ktorý môžete využívať flexibilne a podľa svojej aktuálnej situácie? Aj na takúto požiadavku už existuje riešenie.

Úver, ktorý sa vám plne prispôsobí, to je pôžička na kartu od spoločnosti Home Credit. Ide o revolvingový úver, ktorý môžete použiť bez obmedzenia na akýkoľvek účel. Peniaze môžete čerpať kedykoľvek a kedykoľvek ich viete podľa možností aj vrátiť v akejkoľvek sume. S Home Credit zažijete voľnosť, akú neponúka žiaden iný úver.

Úverový limit od 400 do 6.000 €

Na úvod si pri žiadosti o pôžičku vyberiete úverový limit. Ten závisí aj od vášho príjmu, ktorý je potrebné vedieť doložiť pre schválenie pôžičky. Home Credit umožňuje požičať si od 400 € až do 6.000 €, takže ak budete mať dostatočný príjem, viete si požičať slušnú sumu.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

 • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
 • bez nutnosti ručiteľa
 • bezpečné a diskrétne vybavenie

Tento úverový limit budete mať k dispozícii na svojej karte, ktorú vám spoločnosť zadarmo zašle na adresu. Prostredníctvom nej môžete uskutočňovať výber v hotovosti ako aj platby online alebo v kamennom obchode. Prostredníctvom nástroja nazvaného Správca financií si zas môžete úverového limitu previesť ľubovoľnú sumu na svoj bankový účet.

Žiadna lehota splatnosti vás nezviaže

Na rozdiel od bežných spotrebiteľských pôžičiek, v prípade pôžičky na kartu vás nezväzuje žiadna lehota splatnosti. Máte určenú len minimálnu výšku mesačnej splátky, ktorú musíte vrátiť. Táto splátka je pravidelná a je dohodnutá vopred už v zmluve o úvere.

Vrátiť však môžete aj ľubovoľne vyššiu sumu. Môžete teda poslať v niektorý mesiac aj viac peňazí, ak na to máte finančné možnosti. Výhodou úveru je, že už aj zo splatenej časti pôžičky si môžete opätovne požičať znova toľko, koľko budete potrebovať. Presne takto totiž funguje revolvingový úver od Home Credit.

Bez poplatkov a obmedzení

Vybavenie pôžičky na kartu je bez poplatkov. Neplatíte žiaden poplatok za vybavenie, schválenie, vyplatenie alebo inú transakciu či administratívny úkon. Na úvod teda nepotrebujete žiadne vlastné peniaze, ak si chcete úver vybaviť.

Rovnako je to aj pri splácaní. Či už budete splácať pôžičku pravidelne alebo napríklad jednorazovo vložíte celú dlžnú sumu, nemusíte sa báť žiadnych extra poplatkov, pokút alebo sankcií. Úver môžete zadarmo doplatiť pokojne aj celý a to kedykoľvek, kedy budete chcieť.

Dopriať si môžete čokoľvek

Pôžička je plne bezúčelová. Pri vybavovaní a ani následne pri čerpaní nemusíte poskytovateľovi oznamovať ani nijako dokladovať, ako peniaze z úveru použijete a kedy ich miniete. To znamená, že máte úplnú slobodu v tom, ako s úverom naložíte.

Vďaka tomu, že máte peniaze k dispozícii na karte a môžete ich kedykoľvek čerpať, môžete využiť pôžičku napríklad aj na nečakané situácie. Pokazil sa vám spotrebič? Potrebujete vymeniť niečo na aute? Alebo ste natrafili na výhodnú ponuku v obchode? Na toto všetko je tento úver od spoločnosti Home Credit ako stvorený.

Poistite sa pre pokojný spánok

Ak sa bojíte nečakaných situácií, môžete využiť poistenie schopnosti splácania úveru. Toto poistenie slúži na zaistenie splácania v prípade nepriaznivých životných situácií, kedy by ste sa mohli ocitnúť bez stabilného a pravidelného finančného príjmu. Poisťovňa vtedy za vás podľa typu udalosti zaplatí buď mesačné splátky úveru alebo vyplatí celý nesplatený úver.

K dispozícii sú dva balíčky poistenia a to Premium a Plus. Prvý balíček kryje riziká smrti, straty príjmu, pracovnej neschopnosti a invalidity. Ak si nechcete poistiť riziko straty príjmu, pokojne môžete zvoliť lacnejší balíček Plus.

Podmienky získania

 • dva doklady totožnosti, napríklad OP a vodičský preukaz
 • vek aspoň 18 rokov
 • nie je potrebné ručenie, ručiteľ ani spolužiadateľ
 • trvalý a stabilný príjem, ktorý treba vedieť zdokladovať nasledovne:
  • ak ste zamestnanec na TPP, môžete príjem preukázať výplatnou páskou alebo výpisom z účtu
  • ak podnikáte, musíte preukázať výšku príjmu cez naposledy podané daňové priznanie
  • ak ste dôchodca, treba doložiť rozhodnutie o priznaní dôchodku a doklad potvrdzujúci jeho aktuálnu výšku
4.6/5 - (5 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *