Home Credit Slovakia má dve nové posily v top manažmente

825

Do tímu spoločnosti Home Credit prišli dvaja skúsení manažéri. Katarína Behulová sa stala novou riaditeľkou integrovanej divízie Collections, Martin Kořenek nastúpil do funkcie riaditeľa divízie CRM. Behulová prichádza na doteraz neobsadený post, Kořenek na pozícii nahrádza Jiřinu Nedbálkovú.

Behulová má bohaté skúsenosti aj zo zahraničných pobočiek

Katarína Behulová vyštudovala Slovenskú technickú univerzitu v Bratislave. Začala pracovať ako finančná kontrolórka v Piešťanoch, v roku 2000 prešla do Home Creditu, kde pôsobí doteraz. Mimo pôsobenia na Slovensku zbierala aj skúsenosti na zahraničných pobočkách, pracovala v Kazachstane a naposledy ako riaditeľka oblasti Operations na Filipínach. Má bohaté skúsenosti z oblastí komplexnej starostlivosti o klientov, predaja, vymáhania či risk managementu. „Medzi moje ciele samozrejme patria výborné výsledky v rámci Collections. Verím však, že vďaka skúsenostiam zo zahraničia tiež dokážem nájsť talentovaných kolegov a naučiť ich všetko potrebné, aby sa mohli uplatniť aj za hranicami slovenského či českého Home Creditu. Veď možnosti v celej skupine sú fantastické,“ hovorí Behulová. Katarína rada športuje a skúša nové veci, nedávno sa napríklad začala učiť jazdiť na koni.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

  • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
  • bez nutnosti ručiteľa
  • bezpečné a diskrétne vybavenie

Kořenek sa venoval starostlivosti o zákazníkov, teraz povedie CRM

Martin Kořenek vyštudoval Vysokú školu ekonomickú. Svoju kariéru odštartoval ako analytik spoločnosti Accenture, z ktorej prešiel do Českej poisťovne. Väčšinu svojich pracovných skúseností ale získal v spoločnostiach Vodafone a Citibank, kde sa v rôznych manažérskych pozíciách venoval predovšetkým riadeniu vzťahov so zákazníkmi, starostlivosti o zákazníkov a predaju. Pred nástupom na súčasnú pozíciu krátko pracoval v spoločnosti Home Credit International ako CRM Group Manager. Na pozícii riaditeľa divízie CRM vystriedal Jiřinu Nedbálkovú. „Chcem uplatniť svoje skúsenosti nadobudnuté v oblasti telekomunikácií a bankovníctva a spoločne so svojím a ostatnými tímami maximálne využiť príležitosti, ktoré náš trh ponúka a prispieť tak k rastu hodnoty spoločnosti Home Credit,“ vyjadril sa Kořenek. Vo svojom voľnom čase sa Martin venuje svojej rodine a rád cestuje.

Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s., založená v roku 1999, je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania na Slovensku. Spoločnosť ponúka širokú škálu úverových produktov: pôžičky na mieste predaja, auto úvery, hotovostné pôžičky, kreditné karty, revolvingové pôžičky a spojenie pôžičiek. V prvom polroku 2016 spoločnosť poskytla úvery v celkovej výške 118 miliónov eur. Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s. je členom skupiny Home Credit.

5/5 - (2 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *