Malá pôžička ? Poradíme , kde ju nájsť

1152

Do výplaty ostáva pár dní a bankovom účte svieti nula. Poznáme to. Pôžičky, ktoré vykryjú takéto krátkodobé obdobie existujú. Tento typ pôžičiek nájdete zväčša na internete, pre banky takéto úvery nie sú zvyčajné. Takže ako nájsť tú najlepšiu?

Po zadaní kľúčových slov s pôžičkou vyhľadávač na vás vybafne hromadu poskytovateľov. Výsledky vyhľadávania budú tvoriť vo väčšine nebankové subjekty, resp. súkromné osoby. Pozor si dajte určite na tieto postrehy:

Zistite si názory a odporúčania iných ľudí

Dôverovať neznámemu zdroju sa zvyčajne nevyplatí. Zistite si o poskytovateľovi maximálne množstvo informácií. Hľadajte referencie, fóra, upozornenia a varovania.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

  • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
  • bez nutnosti ručiteľa
  • bezpečné a diskrétne vybavenie

Register a zoznam firiem

Pre požičaním si overte poskytovateľa v zozname firiem, platí pre prípad ak ste o poskytovateľovi ešte nepočuli a neviete nájsť o ňom informácie, ktoré požadujete. Ak je firma poskytovateľa neznáma a robíme vám problémy nájsť kladné referencie vyberte si radšej inú nebankovku.

Kto spĺňa takéto kritéria ?

Pre príklad všetky požiadavky o ktorých sme si povedali spĺňa aj Pôžičkomat. Bližsie informácie o pôžičkomate si nájdete tu. Vybraná služba sa špecializuje práve na krátkodobé pôžičky, ktoré si vybavíte vo veľmi krátkom čase. Prvá pôžička sa pohybuje len do výšky 200€, no vybavíte si ju bez dokladovania príjmu a bez ručiteľa. Vyplatená vám bude do 15min od odoslania žiadosti. Pri úspešnom splatení prvej pôžičky si vybudujete u pôžičkomatu dôveru, ktorá vám pri ďalšom požičaní zdvihne limit až na 900€.

5/5 - (1 vote)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *