mBank mPôžička Plus – recenzia

1009

mBank už zďaleka nie je len internetová banka pre mladých. Jej mPôžička Plus je plnohodnotný bankový spotrebný úver, ktorý garantuje najvýhodnejšie RPMN.

 

mBank patrí medzi moderné banky. Zameriava sa najmä na segment online služieb, ale má aj klasické pobočky, napríklad v Bratislave či Košiciach. Banka je známa tým, že neúčtuje žiadne zbytočné poplatky a presne to je aj výhoda jej spotrebného úveru nazvaného mPôžička Plus. Nie je to však zďaleka jediný dôvod, prečo by ste mali s týmto úverom rátať.

Až do 24.000 € a na čokoľvek

mBank pôžička sa dá získať už od 350 €, čo umožní požičať si aj malú sumu napríklad na nečakané výdaje v domácnosti. Horná hranica úveru je až 24.000 €, vďaka čomu si môžete požičať bez ručiteľa alebo ručenia napríklad aj na rekonštrukciu domácnosti, modernizáciu bývania alebo iný podobný účel.

mPôžička Plus môže byť vaša navyše aj bez dokladovania príjmu. Stačí, ak budete mať otvorený účet v mBank, na ktorý vám tento príjem bude chodiť a vtedy nemusíte preukazovať jeho výšku rôznymi dokladmi.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

 • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
 • bez nutnosti ručiteľa
 • bezpečné a diskrétne vybavenie

Splácajte 7 rokov a s najlepšími podmienkami

Chcete si požičať viac a zároveň sa zmestiť do svojho rodinného rozpočtu? So splatnosťou až na 84 mesiacov to nebude pri mBank pôžičke žiaden problém. Požičať si môžete prakticky na akýkoľvek účel, keďže pôžička je bezúčelová. Ak ste si požičali menej a chcete to splatiť skôr, žiaden problém.

mPôžička Plus sa totiž dá splatiť aj počas 1 roka. Splácanie je vo forme pravidelných mesačných bezhotovostných splátok. Navyše, mBank garantuje najvýhodnejšiu pôžičku počas celej doby splatnosti. Ak vám dá konkurencia lepšiu ponuku, banka ju nielen dorovná, ale ešte aj prekoná o 0,2 % RPMN.

 

Ušetrite na poplatkoch

žiadne zbytočné poplatky, ktoré navýšia preplatenie úveru. mPôžička Plus je bez poplatku za vybavenie úveru, ale aj bez poplatkov za mimoriadne splátky či predčasné splatenie úveru. Všetko viete zrealizovať kedykoľvek a bez obmedzení.

Prostriedky z úveru vám banka prevedie bez zbytočného časového a administratívneho zdržania okamžite po schválení úveru. Všetko vybavíte online, pričom online kalkulačka vám ukáže hneď na úvod presnú sumu, ktorú za úver zaplatíte. Žiadne prekvapenia počas splácania vám nehrozia.

Transparentné a fér podmienky

mPôžička plus nemá nielen žiadne zbytočné a neštandardné poplatky, ale ide o transparentný úver s fér podmienkami. Cez internet banking máte 24 hodín denne dokonalý prehľad o pôžičke, zostatku aj splátkach online.

K pôžičke máte aj elektronické mesačné výpisy, takže presne viete, koľko ste už splatili a koľko vám ešte zostáva splatiť. Netreba zabúdať ani na jednoduché splácanie pomocou inkasa z osobného účtu. Nikdy sa vám tak nestane, že by ste zabudli splátku zaplatiť a vyhnete sa tak prípadným nepríjemnostiam.

Úver, ktorý sa vám prispôsobí

mPôžička Plus nie je len o istote nemenného úroku alebo rovnakej splátky každý mesiac. Pôžička je plne flexibilná vždy, keď to budete potrebovať. Prispôsobiť si môžete termín splátky, jej výšku ako aj splatnosť celého úveru v prípade potreby.

Ak vám to nebude v budúcnosti situácia umožňovať, mBank vám umožní napríklad požiadať o odklad splátok istiny úveru a to až na 12 mesiacov. Ak by ste mali záujem o trvalé riešenie, môžete si predĺžiť splatnosť úveru a tým si znížiť výšku mesačnej splátky. mPôžička Plus sa vždy prispôsobí vašim aktuálnym možnostiam.

Podmienky získania

 • trvalý alebo prechodný pobyt na území SR
 • vek od 18 rokov a spôsobilosť na právne úkony
 • občiansky preukaz
 • súhlas manžela alebo manželky pri výške úveru od 10.000 €
 • stály zdroj príjmu, pričom treba splniť tieto podmienky:
  • ak ste zamestnanec, nesmiete byť v skúšobnej ani výpovednej lehote a musíte vedieť preukázať schopnosť pôžičku splatiť
  • ak ste podnikateľ, musíte doložiť výšku príjmu cez posledné podané daňové priznanie a doložiť aj potvrdenie o zaplatení dane
  • ak ste dôchodca, musíte doložiť doklad o priznaní starobného, invalidného, výsluhového alebo vdovského dôchodku a výpis z účtu, kam vám dôchodok chod
4.7/5 - (15 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *