až 25 000€
pôžička na čokoľvek

úrok od 9,9%
pre každého

12 – 84 mes.
doba splatnosti

0€ poplatky
za poskytnutie

mBank je relatívne mladá banka, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 2007. Môžeme ju považovať za vôbec ako prvú internetovú banku na Slovensku, ktorá sa od začiatku pôsobenia sústreďuje najmä na každodennú online správu bankových služieb cez internet, čo banke umožnilo poskytovať najvyužívanejšie bankové služby celkom zadarmo.

V dnešnej dobe je to už prirodzený vývoj, nakoľko banky aj týmto spôsobom chcú ušetriť náklady na riadenie pobočiek a zamestnancov čím na oplátku môžu poskytnúť niektoré bankové služby zadarmo. Banka spustila na Slovensku málu revolúciu a s viac ako 250 000 klientmi zbiera každý rok prestížne ocenenia Zlatá minca.

Kvalita banky je na veľmi vysokej úrovni, preto nezaostáva vo všetkých možných finančných produktoch, alebo potrebách pre bežného človeka. Nás však najviac zaujíma úverová ponuka a pôžička od mBank s názvom mPôžička plus.

ONLINE KALKULAČKA

O mBank:

mBank vstúpila na slovenský a trh 25. novembra 2007 ako prvá banka, ktorá priniesla celkom nový model – každodennú on-line správu bankových služieb cez internet alebo telefón samotným klientom. To nám umožnilo ponúknuť zákazníkom najvyužívanejšie bankové služby celkom zadarmo. mBank tak spôsobila v bankovom sektore skutočnú revolúciu.

Tento model sa osvedčil a v súčasnosti sa mBank s viac než
250 000 zákazníkmi radí medzi úspešných hráčov na našom trhu.

Nová platforma internet bankingu uvedená začiatkom roka 2014 dokázala, že pre klienta neprinášame iba finančné výhody, ale pomáhame mu aj zvyšovať a udržiavať si schopnosť spravovať svoje vlastné financie. To je hlavný aspekt, ktorým sa naši klienti odlišujú.

mBank ponúka tie produkty a služby, ktoré zákazníci najviac potrebujú, za atraktívne ceny a zároveň pohodlným a priateľským spôsobom. Táto zásada je základným prvkom prístupu mBank.

mBank Kontakt a Infolinka:

mBank SPÓLKA AKCYJNA so sídlom ul. Senatorska 18, 00-950 Varšava, Poľská republika, akciová spoločnosť, zapísaná v Národnom súdnom registri vedenom Okresným súdom v meste Varšava, 12. obchodné oddelenie, pod číslom KRS 0000025237, ktorá podniká na území Slovenskej republiky prostredníctvom:
Obchodné meno: mBank S.A., pobočka zahraničnej banky
Identifikačné číslo IČO: 36 819 638, DIČ: 2022429156
Sídlo: Pribinova 10, 811 09 Bratislava,
Právna forma: pobočka zahraničnej banky
Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Odd.: Po, vložka č. 1503/B
Kód banky pre účely platobného styku: 8360
BIC kód: BREXSKBX

mLinka: 0850 60 60 50

ONLINE KALKULAČKA

Hodnotenie:

mBank
Počet hlasov: 10 Priemer:4.5 (90%)

Advertisment ad adsense adlogger