Návod: Ako požiadať o pôžičku/úver od Cetelemu

894

Chcete si požičať spotrebný úver a Cetelem vás oslovil najviac svojimi podmienkami? V tom prípade je vybavenie žiadosti o úver hračkou a záležitosťou na pár minút.

Všetko samozrejme zariadite cez internet a nemusíte chodiť nikam osobne na pobočku. Spoločnosť bola z minulosti známa ako nebankovka, no dnes už má bankovú licenciu a jej ponuka je ešte zaujímavejšia. Poďme sa pozrieť krok po kroku, ako si vybaviť úver od spoločnosti Cetelem online rýchlo a jednoducho.

1. Zistite, či spĺňate podmienky pôžičky a vyberte si úver

Máte od 18 do 75 rokov a trvalý pobyt na Slovensku? Máte trvalý príjem, ktorý je možné v prípade potreby preukázať? V tom prípade spĺňate základné podmienky pre schválenie úveru. Teraz vám už stačí vybrať si zo širokej palety bezúčelových alebo účelových úverov, ktoré má Cetelem vo svojej ponuke.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

  • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
  • bez nutnosti ručiteľa
  • bezpečné a diskrétne vybavenie

2. Zvoľte si jeho výšku

Zvoľte si výšku pôžičky podľa vašich finančných možností. Od výšky úveru sa odvíja aj výška splátky. Keďže úver sa spláca pravidelnými a rovnako vysokými mesačnými splátkami, vyberte si len taký úver, ktorý budete vedieť splácať. Podľa druhu pôžičky si môžete v Ceteleme požičať od 500 až do neuveriteľných 50.000 €.

3. Nastavte si dobu splácania

Na výšku splátky pôžičky má veľký vplyv aj splatnosť. Čím menšiu si nastavíte lehotu splácania úveru, tým menej ho preplatíte na úrokoch. Zároveň sa ale zvýši vaša mesačná splátka, čo môže kolidovať aj s výškou vášho príjmu. Podľa typu úveru si môžete nastaviť splatnosť od 6 až po 96 mesiacov.

4. Skompletizujte žiadosť a odošlite ju

Na záver treba online žiadosť skompletizovať. Treba vyplniť osobné údaje, kontaktné údaje, adresu a údaje ohľadom finančnej situácie žiadateľa. Nezabudnite zvoliť, či máte záujem o poistenie úveru a ak áno, tak o ktorý poistný balíček. Potom už len stačí žiadosť odoslať a počkať na posúdenie. To trvá obvykle len pár minút.

5. Podpíšte úverovú zmluvu a počkajte na peniaze

Po schválení pôžičky si môžete úverovú zmluvu vytlačiť online alebo si ju nechať poslať poštou priamo domov. Ak je to potrebné, pripojte k zmluve aj iné požadované doklady, napríklad preukázanie výšky príjmu. Všetko to odošlite poštou do Cetelemu. Najneskôr do 3 dní od skompletizovania žiadosti budete mať peniaze vyplatené na váš bankový účet.

Nezabudnite:

  • pri pôžičke Cetelem neplatíte žiadne poplatky za vybavenie úveru
  • neskôr môžete kedykoľvek úver čiastočne alebo predčasne splatiť bez sankcie
  • nepotrebujete žiadneho ručiteľa alebo iný druh ručenia
  • výška úroku je počas celej doby splatnosti rovnaká a stabilná
4.7/5 - (3 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *