Návod: Ako požiadať o pôžičku/úver od SLSP

1659

Naša najväčšia banka ponúka naozaj atraktívne podmienky na úver. Vybaviť sa dá online a nezaberie vám to viac ako niekoľko minút. Postup je pomerne jednoduchý.

Slovenská sporiteľňa má v ponuke len jeden typ spotrebného úveru a to bezúročnú Pôžičku na čokoľvek. Banka poskytuje tento úver na všetky účely, či už si chcete kúpiť auto, zmodernizovať domácnosť, prerobiť byt alebo si chcete požičať na dovolenku. Tu je postup, ako si vybavíte úver od SLSP online.

1. Zistite, či spĺňate podmienky pôžičky

Aby ste si mohli požičať úver zo Slovenskej sporiteľne, musíte mať od 18 do 61 rokov. V prípade vyššieho veku je možné nájsť individuálne riešenie, ale už len osobne na pobočke. Okrem toho musíte mať trvalý príjem v dostatočnej výške, ktorý musíte vedieť v prípade potreby vydokladovať.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

  • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
  • bez nutnosti ručiteľa
  • bezpečné a diskrétne vybavenie

2. Zvoľte si výšku úveru

Druhý krok je vybrať si výšku pôžičky. Tá je limitovaná jednak ponukou banky pre úvery vybavované cez internet a jednak aj vašimi finančnými možnosťami. SLSP ponúka pôžičku online od 300 až do 6.000 €, pričom úver si môžete zvoliť s presnosťou 100 €. Pokiaľ by ste si chceli požičať viac, je to možné už len osobne.

3. Vyberte si dobu splácania

Čo sa týka splatnosti, môžete si vybrať lehotu splácania od 1 roka až po 8 rokov. Úver je klasickým splátkovým úverom s mesačnou anuitnou splátkou. Splatnosť má veľký vplyv aj na výšku mesačnej splátky, takže si dobre premyslite, akú splátku pôžičky váš rodinný rozpočet unesenie. Nielen teraz, ale aj do budúcnosti.

4. Dokončite žiadosť a odošlite ju

Po zvolení parametrov úveru vyplňte zvyšok žiadosti. To znamená vyplniť v prvom rade osobné údaje, kam patria meno, priezvisko a rodné číslo. Okrem toho treba vyplniť aj kontaktné údaje, čiže telefón a e-mail. Na záver vyplňte údaj o tom, aký máte typ zamestnania a či si želáte k úveru poistenie. Potom žiadosť odošlite.

5. Potvrďte totožnosť a počkajte na peniaze

Po vyhodnotení žiadosti sa dozviete výsledok schvaľovacieho procesu. Ak vám bude pôžička schválená, máte možnosť online cez webkameru overiť svoju totožnosť a prevodom 0,01 € potvrdiť svoj záujem o úver. Potom stačí už len podpísať úverovú zmluvu a prípadne k nej pripojiť iné dokumenty. Po schválení úveru sú peniaze odoslané ihneď na váš bankový účet.

Nezabudnite:

  • spotrebný úver od SLSP vybavíte bez poplatku za spracovanie či schválenie
  • nie je potrebné mať ručiteľa, spoludlžníka alebo ručiť za úver majetkom
  • výška splátky je garantovaná počas celej lehoty splácania
  • ak sa rozhodnete pre predčasné splatenie v budúcnosti, je tiež bez poplatku
4.6/5 - (18 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *