Nebanková spoločnosť Pohotovosť končí

1226

Spoločnosť Pohotovosť už viac nebude Slovákom poskytovať pôžičky. Svojím súčasným klientom však bude aj naďalej po 23. decembri poskytovať servis a realizovať výbery splátok na základe platných zmluvných záväzkov. Nebanková za 15 rokov pôsobenia na Slovensku poskytla viac ako 530 tisíc úverov.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

  • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
  • bez nutnosti ručiteľa
  • bezpečné a diskrétne vybavenie

Koniec nebankovky sa bude týkať hlavne vracajúcich sa klientov, ktorí si dostupnosť rýchlych pôžičiek obľúbili a opakovane ich využívali. V neposlednom rade aj zamestnancov v 76 pobočkách na celom Slovensku.

Cely proces už dávnejšie naštartovali dôležité legislatívne zmeny v ochrane spotrebiteľov a dlžníkov, preto bola spoločnosť prinútená meniť svoje produkty a skúšať nove spôsoby pri ponúkaní úverov a servisu klientom. Spoločnosť po posúdení negatívneho vplyvu týchto zmien sa 13.10.2016 definitívne rozhodla ukončiť poskytovanie úverov na Slovensku ku dňu 23.12.2016.

Spoločnosť bude po 23.12.2016 aj naďalej poskytovať servis svojim aktuálnym klientom a realizovať výbery splátok na základe platných zmluvných podmienok.

4.7/5 - (3 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *