Poštová banka Lepšia splátka (pôžička na splatenie dlhov) – recenzia

1871

Lepšia splátka od Poštovej banky je spotrebný úver určený na refinancovanie a splatenie starých pôžičiek a dlhov. Skúsenosti ukazujú, že sa oplatí.

Refinančný úver Poštovej banky ponúka možnosť splatiť si nevýhodné pôžičky rýchlo a jednoducho. Vďaka veľmi flexibilným podmienkam je možné získať úver prakticky pre každého od zamestnancov až po rodičov na materskej dovolenke. Úver je možné použiť na splatenie dlhov, ale banka ponúka možnosť zobrať si aj ďalšie finančné prostriedky navyše.

Refinancovanie až do 30.000 €

Lepšia splátka je ideálny bankový úver na refinancovanie. Môžete ním splatiť napríklad splátkový úver, kreditnú kartu, povolené prečerpanie na bežnom účte, lízingza auto, ale napríklad aj viacero spotrebných či spotrebiteľských pôžičiek z bánk a nebankových spoločností. Je len na vás, koľko a ako budete refinancovať.

Poštová banka vám k tomu ponúka možnosť zvoliť si pôžičku na splatenie dlhov vo výške od 300 € až do 30.000 €. Ak vám to váš príjem dovolí, pokojne si môžete splatiť všetky vaše staré úvery a nahradiť ich jedným veľkým od Poštovej banky.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

 • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
 • bez nutnosti ručiteľa
 • bezpečné a diskrétne vybavenie

Výhodná splátka aj vďaka splatnosti 8 rokov

Potrebujete uľaviť vášmu rodinnému rozpočtu a pritom chcete refinancovať úvery vo väčších sumách? Stačí využiť maximálnu možnú lehotu splatnosti až 8 rokov a oboje sa stane realitou. Mesačná splátka pôjde aj pri pôžičke napríklad na 30.000 € nadol a splácať ju si bude môcť dovoliť každá rodina.

Ak ale chcete ušetriť a stačí vám požičať si menej, môžete si zvoliť splatnosť úveru pokojne aj na rok. Už nemusíte sledovať dátumy všetkých dlhov a pôžičiek, raz mesačne zaplatíte jednu splátku a máte pokoj. Úver môžete splácať tak v hotovosti, ako aj bezhotovostným prevodom.

Bez poplatkov, ručiteľa a dokladovania príjmu

Na vybavenie pôžičky nepotrebujete žiadneho spoludlžníka, ručiteľa alebo ručenie nehnuteľnosťou. Všetko vybavíte jednoducho online a navyše bez zbytočnej byrokracie. Ak totiž pracujete na TPP, môžete získať pôžičku len na občiansky preukaz.

Pri Lepšej splátke od Poštovej banky vás neprekvapia ani žiadne zbytočné poplatky. Zabudnite napríklad na poplatok za vybavenie úveru. Rovnako tak môžete úver splatiť predčasne bez poplatku a kedykoľvek, kedy budete môcť.

Splatenie úverov výhodne

Úrok na pôžičke určenej na splatenie dlhov začína už od 5,5 % ročne. Úroková sadzba je nemenná počas celej doby splatnosti a tak máte istotu, že ak si naplánujete svoje financie dopredu, splátka vám z nich neukrojí nič navyše.

Okrem finančných prostriedkov na splatenie akýchkoľvek starých úverov, dlhov, splátok, kontokorentov či leasingov môžete získať aj peniaze navyše. Tieto peniaze vám Poštová banka poskytne do výšky úverového limitu 30.000 € a môžete ich použiť na čokoľvek a bez dokladovania.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

 • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
 • bez nutnosti ručiteľa
 • bezpečné a diskrétne vybavenie

Poistenie je istota

Ak chcete mať istotu, že vás ani v budúcnosti nič neprekvapí, môžete si k Lepšej splátke dojednať aj poistenie schopnosti splácania úveru. To sa vzťahuje prakticky na všetky neočakávané životné situácie, úmrtím a invaliditou začínajúc a pracovnou neschopnosťou či stratou zamestnania končiac.

V prípad krátkodobých finančných problémov môžete využiť aj odklad splátok. Ak vám to nebude vaša finančná situácia dovoľovať, stačí jednoducho požiadať Poštovú banku o bezplatné odloženie splátok na 6 mesiacov a získate čas na vyriešenie problému..

Podmienky získania

 • trvalý pobyt na území SR
 • vek v rozmedzí od 18 rokov do 69 rokov
 • občiansky preukaz
 • trvalý zdroj príjmu, ktorý bude banka akceptovať
 • v prípade dokladovania príjmu sú nasledujúce podmienky:
  • ak ste zamestnanec – musíte byť v pracovnom pomere v SR, Maďarsku, ČR alebo Poľsku aspoň 3 mesiace a vedieť preukázať výšku príjmu
  • ak ste SZČO/podnikateľ – musíte podnikať aspoň 2 roky a doložiť daňové priznanie
  • ak ste dôchodca – musíte vedieť preukázať poberanie starobného, výsluhového, invalidného, vdovského alebo vdoveckého dôchodku
  • ak máte iné zdroje príjmu – treba preukázať napríklad materské, rodičovské či úrazové dávky
4.9/5 - (42 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *