Pôžička na dovolenku, užívajte si dovolenku na splátky

1078

Každý z nás z času na čas potrebuje zrelaxovať a vypnúť, či už je to letná dovolenka pri mori, alebo lyžovačka na horách v zime, ale bohužiaľ nie každý z nás si to vždy môže dovoliť.

Pôžička na dovolenku pomôže práve ľudom v nepriaznivej finančnej situácii, ktorí by si radi tiež oddýchli alebo zrelaxovali so svojou rodinou a najbližšími. Dovolenka na splátky je dnes úplne bežná vec, banky síce medzi svojimi finančnými produktami nemajú presne definované pôžičky na dovolenku, avšak klienti, ktorí hľadajú spôsob ako získať dovolenku na splátky tak môžu požiadať o bezúčelový úver, alebo kreditnú kartu s povoleným prečerpaním.

Pôžička na dovolenku od bánk:

Veľmi jednoduchá a najčastejšia cesta ako získať potrebné finančné prostriedky na dovolenku je formou pôžičky na hocičo, tzv. bezúčelový spotrebný úver , pretože poskytuje najnižšie úrokové sadzby a v dnešnej dobe sa dá vybaviť takmer na počkanie už aj cez internet.

Všeobecne podmienky pre získanie bezúčelového úveru:

  • vek od 18 rokov
  • občan SR
  • pravidelný príjem
  • potvrdenie o príjme

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

  • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
  • bez nutnosti ručiteľa
  • bezpečné a diskrétne vybavenie

 

Dostupná pôžička od Poštovej banky:

✓ OD 300 € AŽ DO 30.000 €
✓ 0 EUR POPLATKY
✓ PÔŽIČKA NA ČOKOĽVEK
Požiadať o pôžičku od Poštovej banky

 

Cetelem pôžička:

✓ OD 500 € AŽ DO 50.000 €
✓ 0% POPLATKY
✓ VÝSLEDOK POSÚDENIA OKAMŽITE
Požiadať o pôžičku od Cetelemu

 

Pôžička od mBank:

✓ OD 500 € AŽ DO 24.000 €
✓ BEZ RUČITEĽA ALEBO ZABEZPEČENIA
✓ PÔŽIČKA NA ČOKOĽVEK
Požiadať o pôžičku od mBank

 

Pôžička na dovolenku od nebankoviek:

V prípade ak mate problém čerpať úver od banky, ci už kvôli negatívnej histórii v banke, alebo mate záznam v bankovom registri neplatičov, budete sa musieť obrátiť na nebankovú spoločnosť. Z pravidla pôžičky od nebankoviek sú veľmi rýchly a jednoduchý proces bez zbytočnej byrokracie a otravných preverovaní. Po schválení žiadosti a podpísaní zmluvy mate peniaze do 24 hodín na vašom učte a môžete ich veselo využiť na financovanie dovolenky. Nevýhodou je samozrejme vyšší úrok a poplatky, taktiež si vždy treba poriadne prečítať zmluvne podmienky.

NOVINKA: Rozumná pôžička od SILVERSIDE

✓ OD 500 € AŽ DO 5.000 €
✓ SPLÁCANIE PODĽA VÁS
✓ VYBAVENIE DO 24 HODÍN
Požiadať o pôžičku od Silverside

 

Home Credit pôžička:

✓ OD 200 € AŽ DO 5.000 €
✓ FÉR PODMIENKY
✓ BEZÚČELOVO A NA ČOKOĽVEK
Požiadať o pôžičku od Home Creditu

 

Minipôžička na dovolenku:

Krátkodobá alebo tzv. minipôžička je vhodná pre jedincov, ktorí potrebujú menšiu sumu peňazí na kratší čas. Minipôžičky vybavíte v pohodlí domova a v ideálnom prípade môžete mať peniaze na účte už do 15minút.

Pôžička od Pôžičkomatu:

✓ OD 50 € AŽ DO 500 €
✓ VYBAVENIE DO 15 MINÚT
✓ NA ČOKOĽVEK
Požiadať o pôžičku od Pôžičkomatu

 

Dovolenka na kreditnú kartu

Využitie kreditnej karty odporučme hlavne v prípade ak mate možnosť splatiť úver po dobu bezúročného obdobia čo sa pohybuje od 30 až do 50 dni. Od momentu kedy klient vykoná prvú platbu, alebo vyber kreditnou kartou vstupuje do uvereného vzťahu podľa zmluvných podmienok.

Takýmto spôsobom môže v podstate čerpať úver zadarmo za podmienky, že ho samozrejme splatí v bezúročnom období. V opačnom prípade, musí klient rátať s tým, že po uplynutí tejto doby uver nadobúda veľmi vysoké úroky od 16% až 22%. Taktiež treba spomenúť poplatky za vedenie kartového účtu či samotne vystavenie kreditnej karty.

Veľké plus pri kreditných kartách vnímame služby ako výhodne cestovne poistenie  rôzne ďalšie benefity, ktoré môžete využiť práve na dovolenke

5/5 - (1 vote)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *