Free Porn

1. krok
Vyplňte žiadosť

2. krok
Kontaktovanie

3. krok
Vyplatenie peňazí

Odporúčame pôžičku Cetelem

Skúsenosti

„Cez pôžičkomat si požičiavam menšie sumy pred výplatou, kedy už nemám na účte peniaze a potrebujem poplatiť výdavky. Som tam zaregistrovaný a všetko sa snažím splatiť na čas hneď ako mi príde výplata. Takže s odstupom času mám už výhody a môžem si požičiavať viac. Vybavenie je rýchle, jednoduché a bez zbytočných dokladov. Odporúčam.“

Ľudovít, 36 rokov
Hodnotenie 5/5

až 9 000€
rýchla pôžička na čokoľvek

do 15 min. !
okamžité vyplatenie

5 – 31 dní
doba splatnosti

Vernostný program
po prvom splatení

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

  • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
  • bez nutnosti ručiteľa
  • bezpečné a diskrétne vybavenie

Pôžičkomat je populárna nebanková spoločnosť, ktorá ponuka hlavne rýchle a krátkodobé pôžičky. Táto služba na Slovensku je zastrešená pod veľkou spoločnosťou v nebankovom sektore – Friendly Finance Slovakia s.r.o., ktorá je osvedčený poskytovateľ tzv. fínskych pôžičiek v rôznych európskych krajinách. Pôžičkomat je oficiálnym držiteľom licencie od Národnej banky Slovenska.

S viac ako 750 000 zákazníkmi sa Pôžičkomat radí medzi lídrov na trhu rýchlych pôžičiek. Rýchla pôžička od Pôžičkomatu je vhodná najmä pre dôchodcov a pre ľudí, ktorým chýba iba pár dní do výplaty. Rýchla pôžička začína na najnižšej sume 25€ a prvýkrát si môžete požičať až do výšky 200€. Doba splatenia pôžičky je od 5 až do 31 dni. Ak by vás však v živote prekvapila nečakaná situácia, môžete požiadať o predĺženie splatnosti.

Po prvom úspešnom splatení pôžičky od Pôžičkomatu ste automaticky zaradený do Vernostného Programu a nabudúce si budete môcť požičať viac a za nižšie poplatky. Najväčšia výhoda záujemcov pôžičky od Pôžičkomatu je, že peniaze môžete mať na účte už do 15 minút! 

O spoločnosti Pôžičkomat.sk:

Spoločnosť Friendly Finance Slovakia s.r.o., je prevádzkovateľom webu Pôžičkomat.sk a ponúka krátkodobé pôžičky. Vďaka našim bohatým skúsenostiam zo škandinávskych krajín a trhov strednej Európy Vám môžeme zaistiť perfektný servis rýchlejšie a pružnejšie ako banky či ktokoľvek iný, a to všetko z pohodlia domova.

Pôžičkomat Kontakt:

Emal: podpora@pozickomat.sk

Telefon: +421 249 206 706

Spoločnosť: Friendly Finance Slovakia s.r.o.

Adresa: Košice, Hlavná 104,

PSČ:040 01
IČO: 47243368

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri vedenom na registrovom súde v Košiciach, Oddiel Sro, Vložka 30985/V

Hodnotenie:

4.8/5 - (20 votes)
function jsShowMore() { var dots = document.getElementById("dots"); var moreText = document.getElementById("more"); var btnText = document.getElementById("loan-list-item-more"); if (dots.style.display === "none") { dots.style.display = "inline"; btnText.innerHTML = "Read more"; moreText.style.display = "none"; } else { dots.style.display = "none"; btnText.innerHTML = "Read less"; moreText.style.display = "inline"; } }
Advertisment ad adsense adlogger