1. krok
Vyplňte žiadosť

2. krok
Kontaktovanie

3. krok
Vyplatenie peňazí

Odporúčame pôžičku Cetelem

Skúsenosti

„Cez pôžičkomat si požičiavam menšie sumy pred výplatou, kedy už nemám na účte peniaze a potrebujem poplatiť výdavky. Som tam zaregistrovaný a všetko sa snažím splatiť na čas hneď ako mi príde výplata. Takže s odstupom času mám už výhody a môžem si požičiavať viac. Vybavenie je rýchle, jednoduché a bez zbytočných dokladov. Odporúčam.“

Ľudovít, 36 rokov
Hodnotenie 5/5

až 9 000€
rýchla pôžička na čokoľvek

do 15 min. !
okamžité vyplatenie

5 – 31 dní
doba splatnosti

Vernostný program
po prvom splatení

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

  • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
  • bez nutnosti ručiteľa
  • bezpečné a diskrétne vybavenie

Pôžičkomat je populárna nebanková spoločnosť, ktorá ponuka hlavne rýchle a krátkodobé pôžičky. Táto služba na Slovensku je zastrešená pod veľkou spoločnosťou v nebankovom sektore – Friendly Finance Slovakia s.r.o., ktorá je osvedčený poskytovateľ tzv. fínskych pôžičiek v rôznych európskych krajinách. Pôžičkomat je oficiálnym držiteľom licencie od Národnej banky Slovenska.

S viac ako 750 000 zákazníkmi sa Pôžičkomat radí medzi lídrov na trhu rýchlych pôžičiek. Rýchla pôžička od Pôžičkomatu je vhodná najmä pre dôchodcov a pre ľudí, ktorým chýba iba pár dní do výplaty. Rýchla pôžička začína na najnižšej sume 25€ a prvýkrát si môžete požičať až do výšky 200€. Doba splatenia pôžičky je od 5 až do 31 dni. Ak by vás však v živote prekvapila nečakaná situácia, môžete požiadať o predĺženie splatnosti.

Po prvom úspešnom splatení pôžičky od Pôžičkomatu ste automaticky zaradený do Vernostného Programu a nabudúce si budete môcť požičať viac a za nižšie poplatky. Najväčšia výhoda záujemcov pôžičky od Pôžičkomatu je, že peniaze môžete mať na účte už do 15 minút! 

O spoločnosti Pôžičkomat.sk:

Spoločnosť Friendly Finance Slovakia s.r.o., je prevádzkovateľom webu Pôžičkomat.sk a ponúka krátkodobé pôžičky. Vďaka našim bohatým skúsenostiam zo škandinávskych krajín a trhov strednej Európy Vám môžeme zaistiť perfektný servis rýchlejšie a pružnejšie ako banky či ktokoľvek iný, a to všetko z pohodlia domova.

Pôžičkomat Kontakt:

Emal: podpora@pozickomat.sk

Telefon: +421 249 206 706

Spoločnosť: Friendly Finance Slovakia s.r.o.

Adresa: Košice, Hlavná 104,

PSČ:040 01
IČO: 47243368

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri vedenom na registrovom súde v Košiciach, Oddiel Sro, Vložka 30985/V

Hodnotenie:

4.8/5 - (20 votes)
function jsShowMore() { var dots = document.getElementById("dots"); var moreText = document.getElementById("more"); var btnText = document.getElementById("loan-list-item-more"); if (dots.style.display === "none") { dots.style.display = "inline"; btnText.innerHTML = "Read more"; moreText.style.display = "none"; } else { dots.style.display = "none"; btnText.innerHTML = "Read less"; moreText.style.display = "inline"; } }
Advertisment ad adsense adlogger