Návod: Predčasné splatenie úveru/pôžičky od Cetelemu

1618

Zobrali ste si v minulosti pôžičku od spoločnosti Cetelem a chceli by ste ju predčasne vyplatiť? Žiaden problém. Všetko zariadite veľmi rýchlo a jednoducho do pár minút.

Finančná spoločnosť Cetelem u nás pôsobila dlhé roky ako jedna z najznámejších nebankových a splátkových firiem. Dnes disponuje Cetelem bankovou licenciou a tak je jeho značka ešte silnejšia a prestížnejšia. V rámci zákazníckych služieb umožňuje Cetelem splatenie svojich úverov klientom aj skôr, než sa skončí pôvodná lehota splatnosti.

Splatiť predčasne môžete každý úver

Je úplne jedno, aký dôvod vás vedie k predčasnému splateniu pôžičky. Netreba nikomu nič vysvetľovať a zdôvodňovať,bez ohľadu na to, aký úver ste si v minulosti zobrali. Požičali ste si napríklad Expresnú pôžičku do 2.000 € a chcete ju vrátiť? Žiaden problém!

Podobné je to aj s väčšími spotrebiteľskými úvermi Cetelem. Je jedno, či sa jedná o bezúčelovú pôžičku na čokoľvek do 25.000 €, úver na nové alebo jazdené auto, pôžičku na rekonštrukciu a bývanie alebo pôžičku na splatenie dlhov. Každý úver môžete vyplatiť pred dátumom splatnosti poslednej mesačnej splátky.

Koľko vás to bude stáť? Nič

Cetelem bola jedna z prvých finančných spoločností, ktorá zaviedla 0 % poplatky pri vybavení a schválení úveru. Za žiadnu pôžičku sa neplatil administratívny alebo iný podobný poplatok a to isté platí aj pri predčasnom splatení.

Presne tak, ak sa rozhodnete splatiť úver predčasne, neplatíte žiaden poplatok, zmluvnú pokutu, sankčný úrok ani nič podobné. Výhodou samozrejme je, že predčasným splatením ušetríte na úrokoch. Cetelem je jedna z mála finančných spoločností, ktoré vychádzajú svojim klientom v ústrety takýmto pozitívnym spôsobom.

Postup predčasného splatenia pôžičky Cetelem

  1. Stiahnite si online žiadosť o predčasné splatenie spotrebiteľského úveru
  2. Vyplňte svoje osobné údaje vrátane identifikátora poskytnutého úveru
  3. Odošlite vyplnenú žiadosť
  4. Počkajte na kontaktovanie zo strany Cetelemu a ďalšie inštrukcie
  5. Vyplaťte zostatok na pôžičke
  6. Obdržíte potvrdenie o skončení úverového vzťahu

Mimoriadna splátka je možná tiež

Nemáte dostatok finančných prostriedkov na celé predčasné splatenie úveru? Aj mimoriadne splátky môžu ukrojiť z istiny. Vybrať si môžete, či si takto znížite mesačnú splátku alebo skrátite dobu splatnosti.

Mimoriadnu splátku môžete uskutočniť kedykoľvek a nie je s ňou spojený, podobne ako pri predčasnom splatení celého zostatku úveru, žiadny poplatok alebo zmluvná pokuta. Ušetriť tak môžete hockedy, keď budete mať väčšiu sumu peňazí k dispozícii.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

  • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
  • bez nutnosti ručiteľa
  • bezpečné a diskrétne vybavenie

Potrebujete zníženie splátky?

Opačným prípadom sú krátkodobejšie ťažkosti so splácaním pôvodnej výšky mesačnej splátky. Cetelem umožňuje aj takúto zmenu. Na úvod je ale potrebné požiadať o zmenu výšky mesačnej splátky.

Druhou možnosťou je aj odklad splátky. Ak sa vám napríklad v jeden mesiac nakopili výdavky, spoločnosť vám umožní odložiť mesačnú splátku a to raz ročne. Jej splatnosť sa presunie na koniec splatnosti celého úveru. Takto môžete odložiť dokopy 3 splátky.

4/5 - (5 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *