• až do 25 000 €
 • pôžička na čokoľvek
 • úrok od 7,99 %
 • bez skrytých poplatkov
 • 12 – 96 mes.
 • doba splatnosti
 • 0 EUR poplatky
 • za poskytnutie

 

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

 • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
 • bez nutnosti ručiteľa
 • bezpečné a diskrétne vybavenie

Aktualizácia: Od 1.8.2017 je Sberbank zlúčená s Prima bankou. Sberbank teda zanikal poslednú júlový deň v roku 2017. Klienti Sberbank môžu aj naďalej využívať služby a balíky, ktoré mali v banke aktívne. Takisto sa môžu prihlasovať do internet bankingu so svojimi starými prihlasovacími údajmi. Prima banka vlastnená finančnou skupinou Penta sa rozhodla pre túto fúziu z dôvodu posilnenia pozície Prima banky na slovenskom trhu. Podľa Prima banky Sberbanka v posledných rokoch stagnovala a nedarilo sa jej prilákať nových klientov. Ako chybu vidia zle nastavený model Sberbank. Sberbank začala písať svoju históriu na Slovensku už v roku 1991 pod názvom Ľudová banka. Tento názov je vydržal do 2007, kedy nasledoval ďalší názov Volksbank Slovensko. Názov Sberbank získala až v roku 2012, kedy sa akcionárom stala rakúska spoločnosť Volksbank Internacional. Viac sa dočítate v článku Prima Banka sa zlúči so Sberbank. Čo z toho môžete mať vy?

 

Sberbank Slovensko, a.s.  je nová banka a na slovenskom finančnom trhu pôsobí od roku 2013 pod záštitou svetového lídra vo finančných službách a bankovníctve Sberbank Ruska, ktorá ponúka svojej dcérskej banke na Slovensku silné kapitálove zázemie. Spomínaná ruská banka odkúpila 100% akcii banky Volksbank International v roku 2012 a od 15. februára 2013 VOLKSBANK Slovensko, a.s. funguje pod novou značkou – Sberbank Slovensko, a.s. S vyše 170 ročnými skúsenosťami kvalita banky je na modernej úrovni a snaží sa dokonale napredovať. Kapitálove zázemie a kvalita produktov a služieb poskytujú základ pre financovanie širokého kruhu svojich klientov.

Banka svoju kvalitu presadzuje aj na trhu úverov a ponúka bezúčelový spotrebný úver – mojaPÔŽIČKA od Sberbank, čo je pôžička skutočne na čokoľvek bez dokladovania účelu. Najnižšia možná pôžička začína na sume 1000 € až do maximálnej výšky 25 000 €. Doba splatnosti pôžičky je v horizonte  12 – 96 mesiacov (1 až 8 rokov) podľa výberu žiadateľa. Úroková sadzba začína na 7,5 % ročne.

*Reprezentatívny príklad: Fixná úroková sadzba 7,79 % p.a., výška úveru 8 000 €, doba splatnosti 84 mesiacov, výška mesačnej splátky 123,85 €, počet splátok 84, poplatok za poskytnutie 0 €. RPMN je vo výške 8,07 % a celková čiastka, ktorú spotrebiteľ zaplatí je 10 403,40 €.

Na schválenie pôžičky vám stačí iba jeden doklad totožnosti, takže väčšina žiadateľov si môže požiadať o pôžičku na občiansky preukaz. V prípade ak ma žiadateľ príjem zo závislej činnosti, poskytnutie pôžičky je možné aj bez predloženia dokladov o príjme. Pri ostatných bankách sme zvyknutí na byrokraciu a dôkladné preskúmanie žiadateľa aj niekoľko dni no Sberbank sa pýši práve tým, že priamo v ich banke si dokážete vybaviť peniaze na počkanie do niekoľkých minút. Pôžička od Sberbank je vhodná nielen pre fyzické osoby, ale aj pre podnikateľov a živnostníkov.

Refinančný spotrebný úver – refinančnáPÔŽIČKA

Ďalší spôsob ako využiť pôžičku od Sberbank je refinančná pôžička na splatenie vašich starých a nevyhodnotených úverov, kreditných kariet a povolených debetov. Touto cestou si spojíte všetky vaše mesačne splátky do jednej a ešte ušetríte na splátkach vďaka výhodnejšiemu úroku od 5.59 %.

TIP: zbavte sa vašich starých a nevýhodných úverov a využite refinančnú pôžičku od Sberbank

Ako požiadať o pôžičku?

O pôžičku od Sberbank môžete požiadať ešte dnes vďaka online kalkulačke, žiadosť tak môžete vyklikať v pohodlí vášho domova cez internet, kde si nastavíte všetky parametre pôžičky podľa vašich potrieb a finančného zázemia.

Podmienky k schváleniu Sberbank mojaPÔŽIČKA:

 • slovenské občianstvo a trvalý pobyt na SR
 • vek od 18 do 65 rokov
 • dva platné doklady totožnosti
 • stály príjem

Výhody Sberbank mojaPÔŽIČKA:

 • stačí iba jeden doklad totožnosti
 • v prípade stabilného príjmu zo závislej činnosti nepotrebujete predložiť doklady o prijme
 • schválenie úveru aj na počkanie
 • bez ručiteľa
 • predčasné splatenie pôžičky je bez poplatkov

Nevýhody Sberbank mojaPÔŽIČKA:

 • kontrola bonity žiadateľa
 • bez dokladovania príjmu je úroková sadzba vyššia

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

 • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
 • bez nutnosti ručiteľa
 • bezpečné a diskrétne vybavenie

Zhrnutie od Pôžičky123.sk:

Sberbank je veľmi konkurencie schopná banka na Slovensku a aj napriek tomu, že je relatívne mladá, svoju dravosť a neustále napredovanie presadzuje v kvalite ponúkaných produktov. Úrokovú sadzbu vnímame na priemernej úrovni avšak rátajte s tým že čím vyššie riziko pre banku, ako je napr. v prípade pôžičky bez dokladovania príjmu, tým sa zvyšuje aj úrok za pôžičku. Na druhej strane banka sa snaží odbremeniť svojich klientov od zbytočnej byrokracie a žiadateľov o pôžičku od zdĺhavého preskúmania bonity, no za podmienky, že klient nemá neresti voči iným bankám alebo finančným inštitúciám. Záverom preto hodnotíme Sberbank ako kvalitného poskytovateľa úverov a pôžičiek.

O spoločnosti Sberbank Slovensko, a.s.:

Po akvizícii 100 % akcii Volksbank International ruskou Sberbank v roku 2012 začala VOLKSBANK Slovensko, a.s., od 15. februára 2013 fungovať pod novou značkou – Sberbank Slovensko, a.s. Hlavným akcionárom Sberbank Slovensko je rakúska spoločnosť Sberbank Europe AG. 100 % akcionárom Sberbank Europe AG je Sberbank Ruska.

Stratégia banky je postavená na štyroch základných hodnotách. Na rešpekte a účte, na priateľskosti, otvorenosti a neustálej snahe o dokonalosť. Silné kapitálové zázemie a kvalita produktov a služieb spolu s vyše 170 ročnými skúsenosťami rozsiahlej skupiny Sberbank poskytujú stabilný základ pre financovanie malých a stredných podnikov a poskytovanie komplexnej škály produktov a služieb retailovým klientom.

Sberbank Slovensko má celkom 44 pracovísk, z toho 17 v Bratislave.

Sberbank Slovensko, a.s. Kontakt a Infolinka:

Ústredie
Sberbank Slovensko, a. s.
Vysoká 9
P.O.BOX 81
810 00 Bratislava

Call centrum: 0850 123 123

Tel.: +421/2/5965 1111
Fax: +421/2/5965 1112
SWIFT: LUBASKBX
e-mail: market@sberbank.sk

Kód banky:3100
Základné imanie banky:65 743 198 EUR
IČO:17 321 123
IČ DPH:SK 2020412460
Zápis v Obchodnom registri:Okresný súd Bratislava I., odd.: Sa, vložka č.: 158/B

 

Vyskúšajte online kalkulačku

function jsShowMore() { var dots = document.getElementById("dots"); var moreText = document.getElementById("more"); var btnText = document.getElementById("loan-list-item-more"); if (dots.style.display === "none") { dots.style.display = "inline"; btnText.innerHTML = "Read more"; moreText.style.display = "none"; } else { dots.style.display = "none"; btnText.innerHTML = "Read less"; moreText.style.display = "inline"; } }
Advertisment ad adsense adlogger