Spotrebné úvery od VÚB bez poplatku a zbytočností (platí do 31.1.2017)

1256

Výhodná ponuka na spotrebne úvery od VÚB banky prináša možnosť pre každého záujemcu získať úrok nižší o 2 %. Navyše bez zbytočných papierov si peniaze môžete vybaviť za pár minút.

VÚB Pôžička s odmenou má aj ďalšie výhody

Populárny a obľúbený spotrebný úver od banky s názvom VÚB Pôžička s odmenou môže získať každý záujemca, ktorý požiada o bezúčelovú flexipôžičku so zľavou 2 % z úrokovej sadzby. Ponuku môžu využiť noví, ale aj terajší klienti banky, a taktiež aj tí, ktorí chcú prefinancovať svoju starú a nevýhodnú pôžičku.

Vďaka tomu si môžu žiadatelia požičať vyššiu sumu za nižšie splátky a taktiež máju garantovanú odmenu po celu dobu splácania úveru.  Banka okrem zníženej úrokovej sadzby taktiež vráti svojim klientom, ktorí aktívne využívajú VÚB účet, poplatok za poskytnutie úveru po 18 mesiacoch od čerpania pôžičky.

Táto akcia je vhodná pre všetkých, ktorí rozmýšľajú o nákupe finančne náročnejšieho vianočného darčeka alebo zariadenia do domácnosti či kúpu auta. Dobrá sprava pre klientov banky, je že si pôžičku môžu vybaviť takmer na počkanie cez internet banking, mobil banking alebo cez signpad na pobočke bez zbytočných papierovačiek.

Ponuka platí do 31.1.2017 pre spotrebné úvery vo výške 500 až 25 000 eur a so splatnosťou 13 – 96 mesiacov.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

  • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
  • bez nutnosti ručiteľa
  • bezpečné a diskrétne vybavenie

5 000 EUR za 75 EUR/mesačne pre každého

Táto akcia od banky platí do  konca januára 2017 pre všetkých, nezávisle či ste nový alebo existujúci klient banky.

Príklad: Ak by ste čerpali pôžičku s odmenou vo výške 5000 eur na 96 mesiacov, získate ju za 75 eur mesačne počas celej doby splácania.

Pohodlne a rýchlo cez internet banking alebo na pobočke, bez papierovania

Pôžičku s odmenou si môžete vybaviť rýchlo v pohodlí vášho domova alebo kdekoľvek inde cez internet banking alebo mobile banking za par minút bez papierovania. Ak by ste sa predsa len rozhodli pre návštevu banky, tak aj v tomto prípade banka rieši tento spôsob veľmi elegantne pomocou nových zariadení signpadov (tabletov), ktorými sú vybavené 2/3 pobočiek VÚB banky. Všetky potrebné dokumenty máte uložené v elektronickej podobe a kedykoľvek k dispozícii vo svojom internet bankingu.

4.8/5 - (6 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *