Úverová kalkulačka

957

V poslednom období zažívajú online pôžičky veľký rozmach. Dôvodov je naozaj veľa. Najväčšia výhoda vyplýva už zo samotného názvu – rýchla online pôžička ihneď na účte. Vďaka pokroku moderných technológií môžeme svoju finančnú krízu riešiť kedykoľvek a kdekoľvek, kde je prístup na internet, je to ako rýchla rýchla záchrana v prípade, že potrebujete hotovosť. Online pôžička je vám k dispozícii nonstop.

Rýchle online pôžičky

Ak vám cestu skríži nepredvídateľná finančne náročná udalosť, nevešajte hlavu, pretože s internetom vám príde pôžička ihneď na účet. Dnes už nemusíte osobne obchádzať všetky banky resp. nebankovky a zisťovať ponuky každej z nich. Stačí kliknúť na stránku www.pozicky123.sk a vyplniť nezáväzný online formulár. Ďalší spôsob akým môžete orientačne zistiť výšku vašej pôžičky, splátky a úroku je úverová kalkulačka, ktorá je naozaj dobrým pomocníkom a jej vyplnenie je opäť nezáväzné.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

  • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
  • bez nutnosti ručiteľa
  • bezpečné a diskrétne vybavenie

Ako vyzerá úverová kalkulačka a ako ju mám vyplniť?

Pomocou úverovej online kalkulačky si sami zvolíte výšku úveru, ktorý si chcete zobrať, dobu splácania a počet splátok v roku. Kalkulačka vám vypočíta úrok a pravidelnú mesačnú splátku, na základe ktorej zistíte, či si úver budete môcť dovoliť splácať alebo nie.

Reprezentatívny príklad:

Pri výške úveru 5 000€ Vám banka ponúkne úrok 5,9%. Zvolím si dobu splácania 5 rokov pričom počet splátok  v roku bude 12 (každý mesiac). Online úverová kalkulačka mi vypočítala mesačnú splátku vo výške 96,43€.

Z výplaty si teda musíte mesačne odložiť 96,43€, čo predstavuje mesačnú splátku spolu s úrokom.

Určite ste si všimli, že do online formulára alebo do online kalkulačky nezadávame dôvod pôžičky. Je to preto, lebo rýchla online pôžička je bezúčelová a môžete ju použiť naozaj na čokoľvek či už narodeninové prekvapenie pre vašich blízkych, vysnívanú dovolenku, na ktorú ste si nestihli našetriť alebo kúpu spotrebičov, ktoré sa neočakávane pokazili. Ďalšou výhodou internetových pôžičiek je rýchla pôžička bez registra (t.j. prehľadu vašich pôžičiek a záväzkov v minulosti), ktorý vám častokrát dokáže riadne zavariť. Požičať si nebolo nikdy jednoduchšie!

4.9/5 - (47 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *