VÚB banka spotrebný úver na čokoľvek – recenzia

4287

VÚB je druhá najväčšia banka na trhu a jej spotrebný úver je u nás veľmi obľúbený. V minulosti sa nazýval aj Flexipôžička, dnes sa oficiálne volá pôžička na čokoľvek.

Pôžička od VÚB banky je bezúčelový bankový spotrebný úver, ktorý si môžete vybaviť online cez internet aj vtedy, ak nie ste klientom banky. Rozhodli ste sa investovať do niečoho väčšieho, alebo ste sa ocitli len v miernej finančnej tiesni? V oboch prípadoch je tento bankový úver ideálnym finančným nástrojom na financovanie každého účelu.

Na auto aj pre mladých na bývanie

Ako hovorí už samotný názov, peniaze z úveru môžete použiť na hocičo. Pôžička vďaka svojim flexibilným parametrom poslúži napríklad na auto, pre mladých na zariadenie nového bývania, pre dôchodcov na opravu domácich spotrebičov a pre študentov napríklad ako výpomoc počas vysokoškolského štúdia.

Všeobecná úverová banka ponúka tento spotrebný úver prakticky pre každého, kto splní podmienky na jeho schválenie. Nemusíte si lámať hlavu so zložitým vybavovaním či dokladovaním, pretože všetko môžete vybaviť jednoducho aj z pohodlia domova. Už žiadne čakanie na pobočke či strácanie času s hŕbou dokladov.

Požičať sa dá až do 25.000 €

Na všetky vyššie zmienené účely si môžete požičať sumu od 500 až do 25.000 €. Úver získate podľa toho, aká je vaša bonita. Tá závisí najmä od výšky príjmu, aktuálnych záväzkov a finančnej histórie. Samozrejme, bez overovania registra dlžníkov to nepôjde, ale to platí v úplne každej banke.

Samozrejmosťou je, že VÚB má tento spotrebný úver bez ručiteľa, ručenia alebo založenia nehnuteľnosti. Nemusíte tak nikoho prosiť, aby s vami šiel do úverového vzťahu a nepotrebujete ani majetok ako zábezpeku. Pôžičku vybavíte samostatne a v ideálnom prípade aj do 24 hodín.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

 • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
 • bez nutnosti ručiteľa
 • bezpečné a diskrétne vybavenie

Splatnosť od 13 do 96 mesiacov

Bezúčelová pôžička vo VÚB banke má splatnosť podobnú, ako je to aj pri iných spotrebných úveroch tohto typu. Minimálna doba splácania je 13 mesiacov a využiť ju môžu najmä tí, čo si chcú požičať menšiu sumu a chcú úver čo najmenej preplatiť.

Ak naopak máte veľkú pôžičku a chcete si stlačiť mesačné splátky na absolútne minimum, môžete si zvoliť dobu splácania až 8 rokov. Jednoduchý výpočet splátky podľa lehoty splácania za vás spraví napríklad aj online kalkulačka. Samozrejme, pôžičku je možné kedykoľvek čiastočne alebo úplne predčasne vyplatiť.

Rýchlo a bez zbytočných dokladov

Pôžička sa dá vybaviť veľmi jednoducho a rýchlo. Medzi potrebné doklady patrí spravidla len občiansky preukaz a v prípade potreby aj potvrdenie o výške príjmu. Ak ste zamestnanec a príjem vám chodí na bankový účet, za určitých okolností sa dá táto pôžička vybaviť aj bez dokladovania príjmu.

Ihneď po schválení úveru vám banka peniaze prevedie priamo na účet a vy ich môžete čerpať ľubovoľne podľa vlastného uváženia. Splácanie úveru je tiež jednoduché, stačí si zriadiť trvalý príkaz alebo inkaso.

Úrok už od 6,9 % p.a.

Pôžička je z hľadiska úroku veľmi výhodná. Úroková sadzba začína už od 6,9 % ročne, ale banka ponúka aj iné výhody. Ak budete aktívne využívať účet v banke a pôžičku splácať riadne podľa dohodnutého harmonogramu, získate po 18 mesiacoch za vernosť naspäť poplatok za poskytnutie úveru a to až do výšky 100 %.

Okrem toho, hneď na začiatku splácania pôžičky máte okamžité zníženie splátky vďaka zľave z úroku vo výške 2 percentuálnych bodov. Ak chcete mať istotu, že aj v prípade nečakanej životnej situácie vám nič nehrozí, môžete si dojednať poistenie pôžičky.

Podmienky získania

 • trvalý pobyt na území SR
 • vek od 18 rokov do 73 rokov
 • doklad totožnosti
 • trvalý príjem, ktorý je možné preukázať
 • okrem toho je potrebné splniť nasledujúce podmienky:
  • ak ste zamestnanec na TPP, musíte byť v pomere či už na dobu určitú alebo neurčitú aspoň 3 mesiace
  • pokiaľ ste živnostník alebo podnikateľ,je treba doložiť potvrdenie o zaplatení dane, o nedoplatkoch na dani a doložiť aj daňové priznanie
  • pre dôchodcov platí, že je treba mať vek do 73 rokov a vedieť preukázať poberanie dôchodku v dostatočnej výške
4.8/5 - (13 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *