VÚB banka pôžička na refinancovanie – recenzia

2112

Refinancovanie úverov je s VÚB jednoduchšie, ako kedykoľvek predtým. Využite možnosti veľkej banky so silnou pozíciou na trhu a získajte lepšie podmienky.

Prefinancovanie úveru z minulosti môže byť s VÚB bankou a jej pôžičkou na refinancovanie výhodnejšie oveľa viac, než si myslíte. Banka ponúka možnosť získať nový spotrebný úver za veľmi zaujímavých podmienok. Vymeniť svoje staré pôžičky a úvery za novú pôžičku od VÚB banky sa oplatí nielen kvôli lepšiemu úroku.

Zbavte sa nevýhodných úverov

Máte starý spotrebný úver s nevýhodným úrokom? Chceli by ste sa už zbaviť „mínusu“ na kreditke alebo na kontokorentnom úvere? Alebo si chcete vyplatiť predčasne splátkový úver či leasing na auto? Splatenie jedného aj viacerých úverov je hračka.

VÚB pôžička na refinancovanie je spotrebný úver, ktorým môžete vyplatiť prakticky neobmedzený počet starých úverov, dlhov a pôžičiek. Čerpanie je rýchle, jednoduché a bez zbytočných dokladov. Spojte si všetky úvery do jedného, ktorý vám za výhodných podmienok s úrokom od 6,9 % p.a. poskytne VÚB banka.

Refinancovanie až do 25.000 €

Refinančná pôžička vo VÚB, ktorá sa dá vybaviť od 500 € až do 25.000 €, patrí medzi to najvýhodnejšie, čo sa dá aktuálne na trhu s bankovými úvermi nájsť. Vďaka veľmi flexibilnému nastaveniu doby splatnosti si môžete požičať na refinancovanie prakticky každého starého úveru.

O úver môžete požiadať aj jednoducho cez internet. Áno, z pohodlia domova vám online kalkulačka za pár sekúnd vypočíta ponuku úveru aj mesačnej splátky. Splatiť staré dlhy s nevýhodným úrokom nebolo nikdy jednoduchšie a pohodlnejšie.

Zoberte si viac a výhodnejšie

Chceli by ste okrem splatenia úverov a pôžičiek získať aj nejaké peniaze navyše? V takom prípade je pôžička na refinancovanie od VÚB určená práve pre vás. Úver si môžete navýšiť ešte o bezúčelovú časť a to do limitu 25.000 €. Peniaze navyše môžete použiť na čokoľvek.

Navyše, VÚB ponúka štedré výhody k refinančnej pôžičke. Ak budete využívať aktívne účet v banke a budete úver riadne splácať bez mimoriadnych splátok, po 18 mesiacoch môžete získať poplatok za jeho poskytnutie naspäť aj v plnej výške. Okrem toho už od prvej splátky môžete získať aj zľavu z úroku a to až vo výške 2 percentuálnych bodov.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

 • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
 • bez nutnosti ručiteľa
 • bezpečné a diskrétne vybavenie

Splácať môžete až 8 rokov

Refinančný úver môžete splácať až 96 mesiacov, čo sa hodí najmä vtedy, ak ste využili maximálny limit pôžičky. Pre všetkých, čo si chcú splatiť viac úverov a boja sa vysokej mesačnej splátky, je tu práve dlhšia splatnosť. Tá umožní stlačiť výšku splátky do prijateľných limitov pre každý rodinný rozpočet.

Minimálna splatnosť pôžičky je 13 mesiacov, čo zas môže vyhovovať tým, ktorí chcú ušetriť na úrokoch. Keďže sa jedná o typický splátkový úver, splátka pôžičky je raz mesačne a v bezhotovostnej forme, napríklad inkasom.

Poistenie pre pokojnejší spánok

Chcete mať istotu, že vás žiadna nečakaná udalosť finančného charakteru neprekvapí? Bojíte sa napríklad straty zamestnania, práceneschopnosti, choroby či úrazu a toho, že vám tieto udalosti nabúrajú rodinný rozpočet? Poistite si VÚB pôžičku pre všetky tieto nečakané životné udalosti.

Priamo pri vybavovaní úveru je možné dojednať poistenie schopnosti splácania úveru. K dispozícii máte základný balík, ktorý zahŕňa riziko smrti, trvalej invalidity a práceneschopnosti, ale aj rozšírený balík poistenia. Ten pokrýva aj všetky predošlé riziká a aj prípad straty zamestnania.

Podmienky získania

 • trvalý pobyt na území SR
 • vek od 18 rokov do 73 rokov
 • doklad totožnosti
 • pôvodné úverové zmluvy k úverom, ktoré budete refinancovať cez VÚB refinančnú pôžičku
 • preukázanie výšky príjmu a bonity:
  • zamestnanec – byť v trvalom pracovnom pomere na dobu určitú alebo dobu neurčitú minimálne 3 mesiace a dokladovať akceptovateľný príjem
  • SZČO – preukázať príjem za posledné zdaňovacie obdobie kópiou daňového priznania a doložiť potvrdenie o nedoplatkoch z daňového úradu
  • dôchodcovia– doložiť potvrdenie o poberaní starobného alebo iného dôchodku a splniť podmienku veku do 73 rokov

 

4.8/5 - (11 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *