1. krok
Vyplňte žiadosť

2. krok
Kontaktovanie

3. krok
Vyplatenie peňazí

až 10 000 €
pôžička na čokoľvek

bez skrytých poplatkov

12 – 84 mes.
doba splatnosti

0% poplatky
za poskytnutie

homecredit

Skúsenosti

„Mám pravidelný príjem vo forme invalidného dôchodku. Banky mi však nechceli požičať kvôli jeho výške. Home Credit sa mi neotočil chrbtom a dostal som peniaze, ktoré som nutne potreboval na neočakávané výdavky. Kvôli mojej zníženej mobilite ma potešilo, že všetko sa dalo vybaviť cez internet – bez toho, aby som sa musel dostať do pobočky.“

Ondrej, 48 rokov
Hodnotenie 5/5

Home Credit Slovensko je nebanková spoločnosť, ktorú ľudia posledné roky využívali hlavne na nákup tovaru na splátky. Táto spoločnosť fungujúca od roku 1999 poskytla na slovenskom finančnom trhu úvery dokopy za viac ako 200 mil €.

V súčasnej dobe Pôžička Home Credit ponuka aj hotovostne bezúčelové pôžičky až do možnej výšky 10 000 €. Najnižšia výška pôžičky záčina na 400 € a doba splatnosti sa pohybuje v rozmedzí od 12 až do 84 mesiacov, pričom pôžičku vybavíte zadarmo bez ďalších poplatkov.

Spoločnosť sleduje bonitu žiadateľov o pôžičku len orientačne, preto pôžičky od Home Creditu sú prístupne širokému okruhu žiadateľov. Ďalšie typy pôžičiek, ktoré Home Credit ponúka sú: Pôžička na kartu, Pôžička na rekonštrukciu a samozrejme Hotovostná pôžička na čokoľvek.

Záujemca o pôžičku Home Credit si môže vybrať z dvoch balíkov poistenia v prípade nepriaznivej životnej udalosti a to Balíček Premium a Balíček Plus.

Online kalkulačka

Poistenie pôžičky HomeCredit

Balíček Extra

poskytuje poistné krytie pre prípad:

 • Straty príjmu zo zamestnania či podnikania
 • Prerušenie prevádzky zapríčinené živlom
 • Pracovnej neschopnosti následkom choroby či úrazu
 • Invalidity následkom choroby alebo úrazu (ZŤP)
 • Smrti úrazom a choroby

Cena za pripoistenie Balíček Extra je 8,9% z aktuálnej mesačnej splátky,

Balíček Classic:

poskytuje poistné krytie pre prípad

 • Pracovnej neschopnosti následkom choroby či úrazu
 • Hospitalizácie (úraz)
 • Invalidity následkom choroby alebo úrazu (ZŤP)
 • Smrti úrazom alebo chorobou

Cena za pripoistenie Balíček Extra je 5,9% z aktuálnej mesačnej splátky,

Balíček Basic:

poskytuje poistné krytie pre prípad

 • Hospitalizácie (úraz)
 • Invalidity následkom choroby alebo úrazu (ZŤP)
 • Smrti úrazom

Cena za pripoistenie Balíček Extra je 2,9% z aktuálnej mesačnej splátky,

Online kalkulačka

O spoločnosti Home Credit:

Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s. založená v roku 1999 je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania na Slovensku. Spoločnosť ponúka širokú škálu úverových produktov: pôžičky na mieste predaja, auto úvery, hotovostné pôžičky, kreditné karty, revolvingové pôžičky a konsolidáciu úverov. V prvej polovici roku 2015 spoločnosť poskytla úvery v celkovej výške 113 miliónov eur. Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s. je členom skupiny Home Credit.

Home Credit Kontakt a Infolinka:

Klientska linka Pre všeobecné otázky
08:00 – 18:00 (len pracovné dni)
0850 111 118
Emailové adresy posta@homecredit.sk
(Všeobecný kontaktný email)AutoBO@homecredit.sk
(Auto na splátky)
Adresa spoločnosti Home Credit Slovakia, a.s.
Teplická 7434/147
921 22 Piešťany

Home Credit pobočky:

Adresa:
OC RETRO, Nevädzová 6,
821 01 Bratislava

Adresa:
OC Cassovia, Pri prachárni 4,
040 01 Košice

Adresa:
OC Mirage, Nám. A. Hlinku 7B,
010 01 Žilina

Adresa nieje k dispozícií.

Adresa nieje k dispozícií.

Najčastejšie otázky:

Pre získanie pôžičky musíte byť plnoletá fyzická osoba a musíte mať stály príjem. Naša pôžička je určená osobám so stálym zdrojom príjmu, pre zamestnancov, dôchodcov aj samostatne zárobkovo činné osoby.
Pripravte si, prosím, platný občiansky preukaz a jeden ďalší doklad totožnosti (vodičský preukaz, cestovný pas, rodný list, zbrojný preukaz). Ak ste zamestnaný alebo SZČO, pripravte si údaje o firme – presný názov, adresu, telefón a IČO. Po schválení pôžičky od vás budeme potrebovať kópie vyššie uvedených dokladov a tiež Potvrdenie o príjme (napr. potvrdenie o výške príjmu, výpisy z účtov, daňové priznanie, výmer dôchodku, výplatné pásky s pracovnou zmluvou, rozhodnutie o priznaní odmeny pestúna).
Nie, pre získanie pôžičky nepotrebujete ručiteľa.

Áno, potvrdenie o príjme je nutné doložiť. Ako doklad o potvrdenie vašich príjmov akceptujeme (potvrdenie o výške príjmu od zamestnávateľa alebo originál daňového priznania, výmer dôchodku, výplatné pásky s pracovnou zmluvou, rozhodnutie o priznaní odmeny pestúna).

Za vybavenie pôžičky neplatíte žiadny poplatok, vybavenie pôžičky je zadarmo.

Výška pôžičky je v rozmedzí od 400 do 6.000 €.
Čerpanie úveru nie je viazané na žiadny účel, peniaze môžete použiť na čokoľvek.
Kritériom pre poskytnutie úveru nie je vek žiadateľa. Vyšší vek teda neznamená, že by ste automaticky úver nedostali. Dôležité je mať stály príjem/dôchodok, z ktorého budete schopný/ná pravidelne splácať, a splnenie ďalších podmienok pri preverovaní vašej schopnosti splácať.
Po tom ako vám bude pôžička schválená, vám zašleme dve vyhotovenia zmluvy poštou. Zmluvy podpíšte a jedno vyhotovenie zmluvy spolu s požadovanými dokumentami nám zašlite späť. Zmluvu môžete podpísať takisto elektronicky pomocou SMS podpisu v Správcovi financií. Tento spôsob je ďaleko rýchlejší a pohodlnejší.
Peňažné prostriedky vám zašleme na bankový účet vedený na vaše meno.
Ak vám podmienky zmluvy z nejakého dôvodu nebudú vyhovovať, môžete pôžičku do jedného mesiaca od podpisu zmluvy vrátiť bez toho, aby ste za to zaplatili akékoľvek sankcie alebo úroky. Pre zrušenie prosím zašlite písomnú výpoveď.
Dátum prvej splátky je k 20. dni nasledujúceho mesiaca po vyplatení peňazí na váš BU. Každý mesiac vám pošleme výpis z účtu, kde budú uvedené údaje pre platbu.
Splátky môžete hradiť buď bankovým prevodom alebo prostredníctvom poštovej poukážky, ktorú vám každý mesiac pošleme v mesačnom výpise ku karte.
Splácať pôžičku môžete dvoma spôsobmi – bankovým prevodom alebo poštovou poukážkou. Spôsob je možné zmeniť kedykoľvek, vždy je len nutné zaslať splátku na správny bankový účet a so správnym variabilným symbolom (bankový účet aj variabilný symbol nájdete vo Vašej úverovej zmluve).
Nie, termín splátok je vždy k 20. dni v mesiaci a tento termín nie je možné meniť.
Áno, pôžičku je možné kedykoľvek predčasne splatiť. Neplatíte za to žiadne poplatky, predčasné splatenie pôžičky je úplne zadarmo. Úroky platíte iba do doby predčasného splatenia. Ak si želáte úver doplatiť je nutné sa obrátiť na naše klientské centrum a nechať si dopočítať čiastku na doplatenie zmluvy.
Nie, minimálna splátka je pevne daná. V prípade, že chcete poslať vyššiu splátku, môžete si rýchlejšie znížiť dlh na karte.

Hodnotenie:

4.3/5 - (17 votes)
function jsShowMore() { var dots = document.getElementById("dots"); var moreText = document.getElementById("more"); var btnText = document.getElementById("loan-list-item-more"); if (dots.style.display === "none") { dots.style.display = "inline"; btnText.innerHTML = "Read more"; moreText.style.display = "none"; } else { dots.style.display = "none"; btnText.innerHTML = "Read less"; moreText.style.display = "inline"; } }
Advertisment ad adsense adlogger