Free Porn

1. krok
Vyplňte hypokalkulačku

2. krok
Porovnajte ponuky všetkých bánk

3. krok
Vyberte si najlepšiu a najlacnejšiu hypotéku

✓ NÍZKY ÚROK
Úroková sadzba od 1,29%

✓ VYBAVENIE HYPO ZDARMA
Poplatok za poskytnutie hypotekárneho úveru je 0€

✓ ZNALECKÝ POSUDOK
VÚB preplatí znalecký posudok do 150€

✓ BEZÚČELOVÁ HYPOTÉKA
VÚB ponúka možnosť bezúčelového úveru na bývanie

✓ REFINANCOVANIE
Vašu aktuálnu hypotéku si môžete preniesť pod VÚB a ušetriť na splátkach

✓ PRÍPRAVA ZMLÚV
Vypracovanie kúpno predajných zmlúv

Hodnotenie:

5/5 - (63 votes)

Skúsenosti

„Komunikácia s bankou na jednotku. Väčšinu vecí si banka vybavila sama takže som na pobočku nemusel chodiť ako na klavír. Komunikácia začala online prostredníctvom kalkulačky. Následne som dostal výhodnú ponuku a všetky potrebné info. Netrvalo dlho kým som si užíval nové bývanie.“

Peter, 32 rokov
Hodnotenie 5/5

Hypotéka na bývanie VÚB

Všeobecná úverová banka VÚB je jednou z najobľúbenejších bánk na slovenskom trhu. Zastrešuje viac ako milión klientov, ktorí sa môžu obrátiť so svojimi finančnými požiadavkami na 200 pobočiek. Navyše VÚB pravidelne zbiera ocenenia za hypotéku roka, kde sa aj v roku 2018 stala absolútnym víťazom. Hypotekárny produkt VÚB v minulosti ponúkala pod názvom Flexihypotéka, v súčasnosti je názov zmenený na „Hypotéka na bývanie„.

Úroková sadzba Flexihypotéky od VÚB

VÚB si drží relatívne nízky úrok aj pri fixáciách 3 roky a 5 rokov. Teda najnižší úrok, ktorý môžete dostať je 1,29%. To platí pre fixácie od 1 do 5 rokov. Pri 6 ročnej fixácii platí úrok od 1,69%, 8 ročná fixácia od 1,99% a 10 ročná fixácia od 2,29%. Minimálna výška hypotéky je 6 600€, naopak maximálna čiastka čerpaná z hypoúveru je 500 000€. Splatnosť hypotéky si môžete nastaviť od jedného roka po 30 rokov.

HYPOKALKULAČKA VÚB

Podmienky hypotéky VÚB

Hypotekárny úver môžete vybaviť online alebo v pobočke VÚB. K vybaveniu budete potrebovať doklad totožnosti a potvrdenie o príjme. Ak ste podnikateľ alebo živnostník SZČO pripravte si daňové priznanie a daňovú závierku. Podmienkou je vek minimálne 18 rokov a Slovenské občianstvo resp. trvalý pobyt na území SR. Ku schváleniu hypotekárneho úveru budete potrebovať aj znalecký posudok nehnuteľnosti. VÚB Vám posudok preplatí, ale iba vo výške 150€, má to však ešte jednu podmienku. Musíte využiť všetky doplnkové služby a to: využívať bežný účet, uzavrieť zmluvné poistenie nehnuteľnosti, uzavrieť poistenie domácnosti a uzavrieť zmluvné poistenie pre úver. Poplatok za spracovanie hypotéky je 0€ čiže zdarma. Poplatku za vloženie do katastra sa nevyhnete, pripravte si 66€ na kolok (ak budete požadovať zrýchlené konanie tak 266€). Nehnuteľnosť si môžete hľadať ešte 3 mesiace po schválení hypotéky. VÚB Vám vystaví hypotekárny certifikát, s ktorým sa môžete preukázať realitnej kancelárii alebo predávajúcemu.

Bezúčelová hypotéka VÚB

VÚB ponúka aj bezúčelový hypotekárny úver, pri ktorom nemusíte dokladovať účel. Maximálna splatnosť je 20 rokov (minimálna 4 roky), úver je samozrejme zabezpečený nehnuteľnosťou. Financie z úveru na bývanie tak môžete použiť napr. na nové auto, zariadenie alebo luxusnú dovolenku. Maximálna výška bezúčelovej hypotéky závisí na hodnote nehnuteľnosti a od bonity žiadateľa. Minimálna výška je 6 600 eur. VÚB ponúka aj refinancovanie hypoték, takže si k nej môžete preniesť Vašu aktuálnu hypotéku a ušetriť.

Výhody hypotekárneho úveru VÚB

  • úrok 1,29% až do fixácie na 5 rokov
  • preplatenie nákladu na znalecký posudok do výšky 150€
  • poplatok za vybavenie hypotéky sa neplatí
  • maximálna čiastka až 500 000 eur
  • pomerne jednoduché vybavenie

Nevýhody hypotekárneho úveru VÚB

  • vysoké nároky na bonitu klienta

VÚB HYPOTEKÁRNY ÚVER

Hypotéka pre mladých VÚB

VÚB poskytuje pre mladých do 30 rokov jednorázový bonus vo výške 200€. Neplatí pre refinancovanie hypotéky a ani pre bezúčelovú hypotéku. Poskytnutý je iba na prvú hypotéku vo VÚB.

Ďalší bonus pre mladých do 35 rokov vyplýva zo zákona, za podmienky, že čistý mesačný príjem žiadateľa neprekročí 1,3 násobok priemerného platu na Slovensku. Daňový bonus sa dá získať do výšky 400€ po dobu 5tich rokov. Tvorí ho polovica úrokov za rok a uplatňuje sa pri daňovom priznaní. Ale pozor platí iba na výšku hypotéky do 50 000€. Samozrejme si ho môžete uplatniť aj na vyššiu hypotéku, počítať sa však bude z hodnoty 50 000 eur.

Reprezentatívny príklad hypotéky VÚB

Príklad: Ak má žiadateľ záujem o hypotéku vo výške 90 000 eur po dobu splácania 30 rokov pri fixácii úrokov 1-5 rokov, zaplatí pri úrokovej sadzbe 1,29% mesačnú splátku 301,62€. poplatok za poskytnutie je 0€ a celková čiastka na zaplatenie je 108 849,20€. Ročná percentuálna miera nákladov RPMN je 1,32%.

Hodnotenie hypotekárneho úveru SLSP

VÚB je na špici ponúk hypoték vďaka prehľadnej ponuke a nízkemu úroku aj pre 5 ročné fixácie. Ponúka množstvo bonusov a vybavenie hypotéky zdarma. V každom prípade odporúčame poradiť sa s odborníkmi a špecialistami v oblasti hypoték prostredníctvom našej hypokalkulačky, ktorá je nezáväzná a zadarmo.

HYPOKALKULAČKA VÚB

function jsShowMore() { var dots = document.getElementById("dots"); var moreText = document.getElementById("more"); var btnText = document.getElementById("loan-list-item-more"); if (dots.style.display === "none") { dots.style.display = "inline"; btnText.innerHTML = "Read more"; moreText.style.display = "none"; } else { dots.style.display = "none"; btnText.innerHTML = "Read less"; moreText.style.display = "inline"; } }
Advertisment ad adsense adlogger