Pôžičky pre nezamestnaných

Získajte pôžičku pre nezamestnaných bezstarostne, rýchlo a bez zbytočností ihneď cez internet, keď to potrebujete najviac.

1. Vyberte si pôžičku

2. Vyplňte žiadosť o pôžičku

3. Vyplatenie peňazí

Najvýhodnejšie pôžičky pre nezamestnaných
Výška pôžičky 50 - 500 € Splátky od 50,25 € Úroky 25,9% Mám záujem Viac info
O pôžičke Pôžičkomat
 • doba splatnosti od 5 – 31 dní
 • vybavenie do 15 minút!!
 • všetko je v online kalkulačke pre výpočet úveru
 • dopredu viete, koľko vás bude úver stáť
Výhody a nevýhody
 • rýchle vybavenie úveru až do 500 €
 • žiadne skryté poplatky alebo chytáky
 • vernostný program
 • splatnosť do 31 dní
 • minipôžička do 500 €
O spoločnosti

Ak hľadáte rýchlu pôžičku bez dokladovania príjmu a bez ručiteľa, úver od Pôžičkomatu je pre vás prvá voľba. Táto overená spoločnosť sa špecializuje na malé a krátkodobé pôžičky pre každého už niekoľko rokov a je známa najmä vďaka dostupnosti svojich úverov naozaj pre každého.

Príklad: požičajte si 500 € na 31 dní a vrátite 510.98 €

Mám záujem
Výška pôžičky 50 - 500 € Splátky od 51 € Úroky od 0,8% Mám záujem Viac info
O pôžičke Port

PORT system je P2P pôžička a ponúka rýchlu mini pôžičku so splatnosťou od 15 do 30 dní.

Výhody a nevýhody
 • Nízke pôžičky od 50 eur
 • Aukčný poplatok
O spoločnosti

PORT system je spoločnosť poskytujúca pôžičky na princípe person to person (P2P) čo znamená od ľudí pre ľudí. Sú to teda pôžičky od súkromných osôb, čo znamená, že obídete banky a nebankové spoločnosti. PORT system poskytuje pôžičky formou aukcie, kde sa vyberie najvhodnejší investor. Tieto online pôžičky sú vo svojej podstate rýchle a najmä dostupné pre veľké množstvo žiadateľov.

Požičajte si od 50 do 500 eur so splatnosťou max 30 dní.

Mám záujem
Výška pôžičky 50 - 10 000 € Splátky od 9 € Úroky 23% Mám záujem Viac info
O pôžičke Finzo

Výška pôžičky začína na 50 €. Maximálna suma, ktorú je možné požičať, je 10 000 €. Pri úvodnej kalkulácii je online kalkulačka limitovaná sumou 800 €, no skutočný limit je určený systémom. Ten rozhodne o výške úveru na základe úverového hodnotenia, kde sa berie do úvahy bonita žiadateľa. Výpočet bonity zahŕňa napríklad aj rodinný stav, výšku príjmu, majetkový stav, možnosti ručenia a podobne.

Výhody a nevýhody
 • možnosť získať aj výhodnejší úrok ako v bežnej nebankovej spoločnosti
 • maximálna pôžička môže byť až do 10 000 €
 • bez nutnosti osobného kontaktu
 • k dispozícii sú tak krátkodobé pôžičky do 3 mesiacov, ako aj dlhodobé úvery napríklad až na 2 roky
 • prvá pôžička je obmedzená na max. 800€
O spoločnosti

Finzo predstavuje úplne nový a u nás zatiaľ nie príliš známy spôsob požičiavania peňazí. Na úvod si vyžaduje vybavenie úveru čas na spoznanie systému a zoznámenie sa s ním. Vzhľadom na podmienky, za ktorých sa dá cez Finzo požičať, je však takáto investícia času a energie mimoriadne výhodná.

Vypočítať splátky

Mám záujem

Rýchla pôžička pre nezamestnaných ihneď

Pôžička 500 EUR

Ľudia bez práce majú pri žiadaní o pôžičku značne sťaženú pozíciu. Ako si teda môžu nezamestnaní požičať peniaze? V minulosti bolo získanie úveru jednoduchšie. Výška platu resp. príjem sa neoveroval a založiť sa dala aj nehnuteľnosť. Poskytovateľovi pôžičky stačilo čestné prehlásenie o schopnosti splácať úver. Dnes to už nestačí. Jednoduchšie to mali aj ženy na materskej dovolenke. Bez dokladovania príjmu sa dalo požičať prostredníctvom služieb Ferratum, Credit One, Pohotovosť, Provident alebo SMS Credits. Tieto spoločnosti už zanikli a využiť ich služby už viac nie je možné. Medzičasom sa podmienky pre získanie úveru sprísnili.

Overovanie sa sprísnilo

Aktuálna legislatíva hovorí, že banka alebo nebankovka s licenciou od NBS musí bonitu žiadateľa vždy overiť. Teda pôžičku môže schváliť iba žiadateľovi, ktorý bude schopný úver splácať na čas. V minulosti bolo niekoľko spoločností, ktoré pri žiadostiach dokázali „prižmúriť oko“.

Aké sú možnosti a na čo si dať pozor

Ak nemáte dostatočný trvalý príjem alebo ste bez práce banky Vám nepožičajú. Banky totiž medzi príjem nezapočítavajú materský príspevok, rodičovský príspevok a ani dávku v hmotnej núdzi. Preto ostáva už len málo možností odkiaľ si požičať.

Krátkodobá mini pôžička pre nezamestnaných

Ak nemáte zdroj príjmu z trvalého pracovného pomeru môžete vyskúšať krátkodobé pôžičky na menšie sumy. Populárny špecialista na takéto mini pôžičky cez internet je Pôžičkomat. Pôžičku si môžete vyklikať cez internet bez toho, aby ste museli chodiť na nejakú pobočku. Pri tejto pôžičke nie je potrebné potvrdenie o výške príjmu. Nepožičajú Vám ak ste v exekúcii.

 • požičať si môžete od 50 do 500 €, ak sa overíte a budete splácať na čas tak si v budúcnosti budete môcť požičať až 900 €
 • splácať môžete od 5 do 31 dní
 • pôžičku môžete minúť na čokoľvek
 • bez ručiteľa a bez dokladovania príjmu

Žiadosť o pôžičku pre nezamestnaných cez pôžičkomat

Pôžička od súkromnej osoby P2P

Ďalšou možnosťou je pôžička od súkromného investora. Pozor na neoverených a podozrivých investorov, ktorí núkajú peniaze, ale hneď na začiatku si pýtajú peniaze. Vopred neplaťte žiadne poplatky. Môžete tu nájsť aj serióznych súkromníkov no musíte sa pripraviť na iné podmienky ako pri klasických nebankovkách. A to buď ručenie nehnuteľnosťou alebo ručenie ručiteľom alebo môžete natrafiť na oveľa vyššie úroky ako pri bežných komerčných pôžičkách. V podstate ide o neregulovaný trh, kde môžete ľahko natrafiť na nevýhodné podmienky.

Ak ste pôžičku od súkromníka prehodnotili existuje ďalšia možnosť. Súkromné P2P pôžičky sú stále na našom trhu novinkou a nevyužíva ich mnoho Slovákov. Jedná sa o požičiavanie od súkromníkov ale cez sprostredkovateľa, teda jedná sa o overené pôžičky. Na Slovensku takúto službu ponúkajú Žltý melón a Finzo.

Žiadosť o pôžičku pre nezamestnaných cez Finzo

Pozor by ste si mali dať na všelijaké ponuky od nelicencovaných a neregistrovaných spoločností. Pri takýchto poskytovateľoch sa môže ľahko stať, že podmienky budú príliš nevýhodné a pôžičku preplatíte na úrokoch. Takisto si dávajte pozor na všetky úvery, ktoré sú vyplácané v hotovosti resp. na ruku.

Zhrnutie

Ľudia bez príjmu sú v oblasti pôžičiek limitovaný do veľkej miery a preto im ostáva vyberať si z úzkeho profilu poskytovateľov. Vždy si vopred dobre naštudujte podmienky a nenechajte sa oklamať neoverenými poskytovateľmi. Držte sa overených spoločností ako Pôžičkomat alebo Finzo. Treba počítať s tým, že nezamestnaní ľudia sú pre spoločnosti väčšie riziko a to sa odrazí na úrokoch. Preto by Vás malo motivovať zamestnať sa v čo najkratšom čase čo i len na čiastočný úväzok. Následne sa Vám otvoria nové – výhodnejšie možnosti pre poskytnutie pôžičky ako bankových úverov tak aj nebankových pôžičiek.

Žiadosť o pôžičku pre nezamestnaných ešte dnes!

Ďalšie informácie o pôžičke pre nezamestnaných

Aké sú podmienky pre pôžičky pre nezamestnaných?

Musíte mať vek minimálne 18 rokov a trvalý pobyt na Slovensku. Mali by ste si vystačiť s dokladom totožnosti (občiansky preukaz).

Pôžička pre nezamestnaných bez registra?

Ak sa jedná o malé pôžičky do 500 EUR aj v takýchto prípadoch sú nebankovky zo zákona povinné nahliadať do úverového registra dlžníkov, avšak aj napriek tomu ak je žiadateľ zapísaný v registri môže pôžičku predsa len získať.

Pôžička pre nezamestnaných cez SMS?

Zo zákona momentálne nieje možné aby ste získali pôžičku cez SMS, no pri niektorých nebankovkách v prípade ak mate za sebou úspešne splatenú pôžičku môžete o ďalšiu požiadať prostredníctvom SMS alebo cez telefón či mobil s internetom.

Pôžička pre nezamestnaných bez dokladovania účelu na čokoľvek?

Pôžičky pre nezamestnaných sú bez dokladovania účelu. To znamená, že peniaze môžete minúť na čokoľvek.

Môžem získať pôžička pre nezamestnaných ihneď na účet?

Žiadosť o pôžičku môžete zaslať cez internet, pričom v ideálnom prípade máte peniaze takmer ihneď na účte.

Pôžička pre nezamestnaných do 10 minút cez internet?

Žiadosť o pôžičku sa dá vybaviť za 10min z domova cez internet, pričom peniaze máte na účte ihneď po schválení úveru.

Pôžička pre nezamestnaných 24 hodín cez internet

Viac informácií o pôžičkách pre nezamestnaných

Advertisment ad adsense adlogger