1. krok
Vyplňte žiadosť

2. krok
Kontaktovanie

3. krok
Vyplatenie peňazí

Odporúčame pôžičku Raiffeisen

365 banka pozicka

✓ OD 300 € AŽ DO 10 000 €
Banka 365 ponúka pôžičku, kde si môžete požičať od 300 do 10 000 eur.

0% POPLATKY
0% poplatky spojené s úverom, neplatíte žiadne ďalšie skryté poplatky za poskytnutie

✓ BEZÚČELOVO A NA ČOKOĽVEK A JEDNODUCHO
Bezúčelová pôžička bez skúmania využitia peňazí s minimom dokladovania

✓ BEZ DOKLADOVANIE PRÍJMU
365 úver si dokážete vybaviť aj bez otravného dokladovania príjmu

✓ ŽIADNE RUČENIE
K úveru od banky 365 nepotrebujete žiadne zabezpečenie alebo ručenia, takže nie je treba zháňať ručiteľa a ani ručiť nehnuteľnosťou

Skúsenosti

„Účet som si založila jednoducho cez aplikáciu v mobile za 10 minút. Potešil ma prepracovaný systém na žiadosť o pôžičku a jej splácanie. Úrok bol nemenný počas celej doby splácanie a bez akýchkoľvek doplnkových poplatkov“

Nikola, 26 rokov
Hodnotenie 5/5

až 10 000 €
pôžička ihneď na čokoľvek

úrok od 5%
bez skrytých poplatkov

3 – 96 mes.
doba splatnosti

0% poplatky
za poskytnutie

365 banka

Banka 365 je moderná banka, ktorá funguje elektronicky bez kamenných pobočiek. Novinka na finančnom slovenskom trhu si dala za cieľ vybaviť všetko prostredníctvom prehľadnej mobilnej aplikácie, ktorá sa dá stiahnuť z google play a app store. Banka spadá pod Poštovú banku a cieli prioritne mladých ľudí. Tomu prispôsobila aj komunikáciu v aplikácii, ale aj na svojom webe.

Ako požiadať o 365 pôžičku?

O pôžičku môžete požiadať cez mobilnú aplikáciu. Ak nie ste klientom 365 banky, môžete si založiť bežný účet prostredníctvom smart mobilu. Nebude to trvať dlhšie ako 10 minút.

Bankový účet 365, ako ho založiť?

K založeniu účtu Vám bude stačiť, mobilný telefón s pripojením na internet a občiansky preukaz. Po založení účtu je nutné overenie. To môže prebehnúť buď prostredníctvom videohovoru alebo osobnou identifikáciou na ktorejkoľvek pobočke Poštovej banky.  Všetky potrebné dokumenty sa podpisujú elektronicky prostredníctvom aplikácie. Prihlásenie do aplikácie prebieha pomocou Face ID alebo odtlačku prsta. Novinkou je kód tvorený emoji obrázkami (Personal Identification Emoji – PIE). K účtu bude samozrejme po vašom overení doručená zdarma aj platobná karta 365 bank – bezplatné výbery sú z bankomatov Poštovej banky. Všetky parametre karty ako napr. denný limit výberu si nastavíte v aplikácii. Platobná karta podporuje Google Pay. Poplatok za vedenie účtu je 0€. Banka 365 nelimituje minimálny zostatok na účte, zrušenie účtu je zdarma.

Pôžička 365 Banka

Podmienkou pre získanie pôžičky je byť klientom banky, čo nijako nenavyšuje poplatky za poskytnutie úveru a ani RPMN. Tento finančný produkt môžeme zaradiť do kategórie pôžička ihneď a na čokoľvek. Peniaze budete mať na účte do pár minút čo ju radí medzi rýchlu pôžičku.

Výška úveru a doba splatnosti

Požičať si môžete od 300 eur do 10 000 eur. Doba splatnosti sa líši podľa výšky požičanej sumy no pohybuje sa v rozmedzí od 3 mesiacov do 8 rokov. Úrok je pevný a rovnaký pre všetkých žiadateľov vo výške 5% p.a.

Rýchla pôžička na čokoľvek

365 banka ponúka online pôžičku a to bez dokladovania účelu. Banka od vás nebude požadovať informácie, kde ste peniaze z úveru utratili – Môžete sa sami rozhodnúť či pôžičku použijete na prerábku bytu, zariadenie domu, novšie auto alebo výlet či dovolenku.

Sporenie 365 bank s názvom Syslenie

Okrem pôžičky ponúka banka aj možnosť sporenia. Syslenie má za cieľ naučiť klientov šetriť. Systém syslenia funguje dvomi spôsobmi. Prvý spôsob je zaokrúhľovanie pri platbách kartou nahor. Je možné zvoliť zaokrúhľovanie nahor na 1, 5 alebo 10 eur. Zaokrúhlená čiastka z platby sa automaticky zašle na sporiaci účet. Druhým spôsobom je bezcentový účet, kde sa „prebytočné“ centy automaticky zasielajú na sporiaci účet. Všetky transkacie, ktoré prebehnú na sysliaci účet sú úročené úrokom 3,65%. Úrok platí do 100 transakcií mesačne. Sporenie je možné založiť prostredníctvom aplikácie.

ONLINE KALKULAČKA

Podmienky na schválenie 365 bank pôžičky

Ak chcete získať pôžičku, musíte spĺňať tieto podmienky:

 • musíte byť klientom 365 bank
 • pôžička je určená pre fyzické osoby s vekom 18 – 60 rokov – musia byť občanmi SR
 • príjem zo zamestnania na Slovensku alebo poberanie dôchodku resp. invalidného dôchodku
 • platný občiansky preukaz

Výhody 365 bank pôžičky

 • komplexné vybavenie prostredníctvom internetu – internet banking alebo mobilná aplikácia
 • rýchlosť vybavenia pôžičky ihneď
 • možnosť odkladu splátok bez sankcií
 • mimoriadna splátka je zdarma
 • možnosť navolenia ľubovoľnej sumy a ľubovoľnej dĺžky splácania úveru
 • fixný úrok 5% ročne

Nevýhody 365 bank pôžičky

 • kamenné pobočky iba v Poštovej banke

Pre koho je pôžička 365 bank určená

 • pre ľudí, ktorí uprednostňujú komunikáciu online
 • pre ľudí, ktorí radi pracujú s internet bankingom a aplikáciou v mobile
 • pre tých, ktorí nemajú radi zdĺhavé vybavovanie
 • pre tých, ktorí potrebujú peniaze ihneď na účet a
 • pre zamestnaných ľudí, ktorí nemajú problém s pravidelným splácaním
 • pre ľudí, ktorí budú potrebovať odklad splátok
 • pre ľudí bez exekúcie

Pre koho nie je pôžička 365 bank vhodná

 • pre tých, ktorí majú problém pracovať s mobilnou aplikáciou banky
 • pre tých, ktorí majú problém so splácaním alebo majú exekúcie

Zhrnutie a recenzia od Pozicky123.sk

365 banka umožňuje pracovať s bankou a jej produktmi výlučne prostredníctvom internetu alebo mobilu. Najmä mladí ľudia, na ktorých je tento produkt smerovaný, to určite zhodnotia ako veľmi veľkú výhodu. Problém s ňou môžu mať skôr starší ľudia alebo klienti, ktorým je využívanie moderných technológií nepríjemné. Banka ponúka na svojom webe transparentné a prehľadné informácie ohľadom svojich produktov. Za vybavenie pôžičky si neúčtuje žiadne poplatky úrok je fixný a pôžička je na účte ihneď.

ONLINE KALKULAČKA

Hodnotenie:

5/5 - (1 vote)
function jsShowMore() { var dots = document.getElementById("dots"); var moreText = document.getElementById("more"); var btnText = document.getElementById("loan-list-item-more"); if (dots.style.display === "none") { dots.style.display = "inline"; btnText.innerHTML = "Read more"; moreText.style.display = "none"; } else { dots.style.display = "none"; btnText.innerHTML = "Read less"; moreText.style.display = "inline"; } }
Advertisment ad adsense adlogger