1. krok
Vyplňte hypokalkulačku

2. krok
Porovnajte ponuky všetkých bánk

3. krok
Vyberte si najlepšiu a najlacnejšiu hypotéku

UniCredit Presto pôžička

✓ NÍZKY ÚROK
Úroková sadzba od 0,79%

✓ NULOVÉ POPLATKY
Neplatíte za vybavenie úveru a odhadcu

✓ DO VÝŠKY 100% CENY
Môžete získať hypotéky do výšky 100% ceny nehnuteľnosti

✓ REFINANCOVANIE
Vašu aktuálnu hypotéku si môžete preniesť pod Unicredit

✓ PRÍPRAVA ZMLÚV
Vypracovanie kúpno predajných zmlúv

Hodnotenie:

Hypotéka Unicredit
Počet hlasov: 58 Priemer:4.9 (98.28%)

Skúsenosti

„Predtým sme mali spoločne s manželom hypoúver v inej banke. Po prepočte cez hypokalkulačku nám vyšla výhodnejšia ponuka v Unicredite. Preniesli sme si tam našu hypotéku. Refinancovaním sme ušetrili na mesačných splátkach a ušetrené peniaze môžme investovať do nového vybavenia bytu, v ktorom bývame.“

Žaneta, 35 rokov
Hodnotenie 5/5

Hypotéka UniCredit

UniCredit je európska banka, ktorá sídli v Taliansku. Na Slovensku vznikla v roku 2007 spojením HVB Bank Slovania a Unibanky. Od tejto fúzie pôsobí na slovenskom trhu pod názvom UniCredit Bank a patrí medzi najväčšie banky na Slovensku. Unicredit svoj hypotekárny produkt nazýva Nová Hypotéka. Maximálnu suma hypotéky v UniCredit je 100% ceny nehnuteľnosti, ktorú zakladáte. Minimálna výška hypoúveru je 3 300 eur. Doba splácania je voliteľná rozmedzí od 5 do 30 rokov. Vek žiadateľa musí byť min. 18 rokov a max. 65.

Úroková sadzba hypotéky Unicredit

Úroková sadzba začína na úrovni 0,79% pri 3 ročnej fixácii úrokovej sadzby. Fixáciu úroku si môžete zvoliť na 3 roky, 5 rokov, 7 rokov alebo 10 rokov. Konkrétne úrokové sadzby sa líšia v závislosti od vybranej fixácie:

  • fixácia 3 roky – úrok 0,79%
  • fixácia 5 rokov – úrok 1,09%
  • fixácia 7 rokov – úrok 1,59%
  • fixácia 10 rokov – úrok 1,89%

Pri hypoúvere do 80% hodnoty nehnuteľnosti sú sadzby zvýhodnené. Ak sa poistíte pre schopnosť splácania úveru v prípade smrti, invalidity alebo straty zamestnania dostanete bonus 0,4%. Ďalší bonus 0,5% môžete dostať ak budete pravidelne zasielať 1,5 násobok splátky na U-konto v Unicredite.

HYPOKALKULAČKA UNICREDIT

Podmienky hypotéky Unicredit

Hypotekárny úver môžete získať online alebo v pobočke Unicredit bank. K vybaveniu budete potrebovať doklad totožnosti, doklad s potvrdením o príjme od zamestnávateľa resp. ak ste podnikateľ daňové priznanie a účtovnú závierku, doklad o účele úveru (kúpna zmluva, stavebné povolenie, …) a doklad k zakladanej nehnuteľnosti (znalecký posudok nehnuteľnosti). Posudok banka prepláca do výšky 150€ resp. 210€ pre rodinný dom. Neprepláca však zápis do katastra, kolok pre zriadenie záložného práva stojí 66€, kolok do listu vlastníctva 8€. Poplatok za vybavenie úver je 0€ čiže zdarma v prípade poistenia schopnosti pre splácanie úveru ERGO. Podmienka pre získanie hypotéky je minimálny mesačný príjem 280€.

Výhody hypotekárneho úveru Unicredit

  • bez poplatku za vybavenie hypotéky
  • UniCredit preplatí znalecký posudok
  • úroková sadzba od 0,79%
  • poskytnutie úveru je bez poplatku

Nevýhody hypotekárneho úveru Unicredit

  • nedostatok informácií uvedených na webe

UNICREDIT HYPOTEKÁRNY ÚVER

Hypotéka pre mladých Unicredit

UniCredit nemá špeciálny bonusový program pre žiadateľov s vekom do 35 rokov. Platí iba zákonný daňový bonus. Ak je vek žiadateľa do 35 rokov a jeho priemerný mesačný plat neprekračuje 1,3 násobok priemerného platu má nárok na daňový bonus, ktorý sa vzťahuje na polovicu zaplatených úrokov max. do výšky 400€ (počíta sa z hypotéky max do 50 000 eur). Bonus platí max po dobu 5 tich rokov od úveru. Nárok sa uplatňuje na daňovom úrade pri daňovom priznaní. Z banky príde hlavnému dlžníkovi potvrdenie pre daňový úrad.

Reprezentatívny príklad hypotéky Unicredit

Príklad: Chcete hypotekárny úver vo výške 60 000€. Splácať ho budete 25 rokov pri 3 ročnej fixácii úroku. Úroková sadzba bude vo výške 0,79% s mesačnou splátkou 227,08€ (s poistením splácania úveru). Ročná percentuálna miera nákladov RPMN bude 1,35%. Celková čiastku, ktorú zaplatíte bude 70 638, 69€. Poistenie nehnuteľnosti nie je zahrnuté v príklade.

Hodnotenie hypotekárneho úveru Unicredit

Hypotéka od UniCredit útočí na slovenský hypotekárny trh s úrokom pod jedno percento a to 0,79%. Pri správne nastavených parametroch hypotekárneho úveru sa jedná o naozaj výhodnú ponuku. Či ale bude tento úver vhodný práve pre Vás je takmer nemožné povedať. Preto Vám odporúčame poradiť sa s odborníkmi a špecialistami v oblasti hypoték prostredníctvom hypokalkulačky, ktorá je nezáväzná a zadarmo.

HYPOKALKULAČKA UNICREDIT

Advertisment ad adsense adlogger