Free Porn

1. krok
Vyplňte hypokalkulačku

2. krok
Porovnajte ponuky všetkých bánk

3. krok
Vyberte si najlepšiu a najlacnejšiu hypotéku

Prima Banka sa zlúči so Sberbank Čo z toho môžete mať vy

✓ NÍZKY ÚROK
Úroková sadzba od 1%

✓ NULOVÉ POPLATKY
Neplatíte za vybavenie úveru ak máte osobný účet v Prima banke

✓ RÝCHLE VYBAVENIE
Posúdenie žiadosti do 48 hodín

✓ REFINANCOVANIE
Vašu aktuálnu hypotéku si môžete preniesť pod Prima banku

✓ PRÍPRAVA ZMLÚV
Vypracovanie kúpno predajných zmlúv

Hodnotenie:

4.9/5 - (54 votes)

Skúsenosti

„Zaujímal som sa o možnosti financovanie nehnuteľnosti. Po rýchlom prehľade na internete som narazil na hypotekárnu kalkulačku, kde som zadal výšku hypotéky a všetky potrebné údaje. Zo zobrazených možností ma najviac zaujala práve Prima banka a to najmä úrokom 1%. Preštudoval som si viac informácii a rozhodol som sa ísť do toho.“

Oto, 34 rokov
Hodnotenie 5/5

Hypotéka Prima banka

Prima banka vznikla v roku 1993. Vznikla však pod názvom Prvá komunálna banka, s ktorým fungovala do roku 2003. V tomto roku sa názov zmenil na Dexia banka. v roku 2011 sa väčšinovým vlastníkom stala Penta, vtedy sa banka premenovala na súčasný názov – Prima banka Slovensko a.s. Od Prima banky si môžete požičať maximálne 300 000 eur, minimálna čiastka pre hypo úver je 5000 eur. Dobu, počas ktorej budete splácať hypotéku si môžete navoliť od 4 do 30 rokov. Vek záujemcu o úver musí byť min. 18 rokov a max. 65. Prima banka poskytuje aj možnosť poistenia úveru v prípade invalidity, smrti alebo straty zamestnania. Takisto ponúka aj refinancovanie Vašej aktuálnej hypotéky, to znamená, že si ju môžete preniesť do Prima banky a tak ušetriť na mesačných splátkach.

Úroková sadzba hypotéky Prima banka

Prima banka uvádza na svojej internetovej stránke úrok vo výške 1% pre každého. Fixáciu úrokov si môžete zvoliť bud na 3 alebo 4 roky, čo je oproti ostatným bankám dosť úzky výber. Splácať môžete mimoriadnymi splátkami raz ročne do 20% výšky istiny úveru.

HYPOKALKULAČKA PRIMA BANKA

Podmienky hypotéky Prima banka

Hypotekárny úver môžete získať online alebo v pobočke prima banky. K vybaveniu budete potrebovať samozrejme občiansky preukaz, doklad s potvrdením o príjme od zamestnávateľa resp. ak ste podnikateľ daňové priznanie a účtovnú závierku, doklad o účele úveru (kúpna zmluva, stavebné povolenie, …) a doklad k zakladanej nehnuteľnosti (znalecký posudok nehnuteľnosti). Posudok banka neprepláca, bude Vás stáť približne 150eru. Neprepláca ani zápis do katastra, kolok pre zriadenie záložného práva stojí 66€, kolok do listu vlastníctva 8€. Poplatok za vybavenie úver je 0€ čiže zdarma, ale za podmienky, že hypotéku budete splácať z osobného účtu vedeného v Prima banke. Posúdenie žiadosti je pomerne rýchle – do 48 hodín.

Výhody hypotekárneho úveru Prima banka

  • poskytnutie hypotéky je bez poplatku
  • garantovaný úrok 1%
  • dokladovanie použitia úveru len do 60%
  • možnosť ručenia s nehnuteľnosťou, ktorá je ešte len vo výstavbe
  • poskytnutie úveru je bez poplatku
  • posúdenie žiadosti do 48 hodín

Nevýhody hypotekárneho úveru Prima banka

  • poplatok za poskytnutie hypotéky 350€ sa platí ak nemáte v Prima banke osobný účet

PRIMA BANKA HYPOTEKÁRNY ÚVER

Hypotéka pre mladých Prima banka

Prima banka nemá špeciálny bonusový program pre mladých. Využiť môžu zákonný daňový bonus. Ak je vek žiadateľa do 35 rokov a jeho priemerný mesačný plat neprekračuje 1,3 násobok priemerného platu má nárok na daňový bonus, ktorý sa vzťahuje na polovicu zaplatených úrokov max. do výšky 400€ (počíta sa z hypotéky max do 50 000 eur). Bonus platí max po dobu 5 tich rokov od úveru. Nárok sa uplatňuje na daňovom úrade pri daňovom priznaní. Z banky príde hlavnému dlžníkovi potvrdenie pre daňový úrad.

Reprezentatívny príklad hypotéky Prima banka

Príklad: Máte záujem o hypotekárny úver vo výške 35 000€ s dobou splácania 20 rokov pri 4 ročnej fixácii úroku. Úroková sadzba bude vo výške 1% s mesačnou splátkou 161,63€ (s poistením za 3,30€) . Ročná percentuálna miera nákladov RPMN bude 1,02%. Celková čiastku, ktorú zaplatíte bude 38 694,40€.

Hodnotenie hypotekárneho úveru Prima banka

Hypotéka od Primabanky patrí výškou úroku 1% medzi špičku hypotekárneho trhu na Slovensku. Nevýhodou je vedenie osobného účtu ak nechcete platiť poplatok za vybavenie hypotekárneho úveru vo výške 350€. Určite sa ešte odporúčame poradiť s odborníkmi a špecialistami v oblasti hypoték prostredníctvom hypokalkulačky, ktorá je nezáväzná a zadarmo.

HYPOKALKULAČKA PRIMA BANKA

function jsShowMore() { var dots = document.getElementById("dots"); var moreText = document.getElementById("more"); var btnText = document.getElementById("loan-list-item-more"); if (dots.style.display === "none") { dots.style.display = "inline"; btnText.innerHTML = "Read more"; moreText.style.display = "none"; } else { dots.style.display = "none"; btnText.innerHTML = "Read less"; moreText.style.display = "inline"; } }
Advertisment ad adsense adlogger