Mini pôžička 50 EUR ihneď na čokoľvek

Potrebujete si súrne požičať 50 EUR na nečakané výdavky tesne pred výplatou? Ponúkame vám všetky dôležité informácie ako získať pôžičku do 50€.

1. Vyplňte žiadosť o pôžičku

2. Kontaktovanie

3. Vyplatenie peňazí

Čerpajte mini pôžičku do 50€ takmer ihneď

Pôžička 50 EUR

50 EUR je pre niekoho zdanlivo malá suma peňazí no pre niekoho iného môže byť veľkou záchranou hlavne pred výplatou keď príde nepriazeň osudu a ťažká životná situácia a zrazu chýba aj tých 50e. V takomto prípade sa môžete obrátiť na nebankové spoločnosti, kde pôžička do 50 EUR nie je ničím výnimočným a je určená práve pre takýchto ľudí. Tieto pôžičky sa inak nazývajú aj ako malé pôžičky, resp. krátkodobé mini pôžičky nakoľko majú krátku dobu splatnosti oproti klasickým spotrebným úverom, väčšinou do 30 dní. To znamená, že práve tento druh úveru je vhodný práve pred výplatou, keďže viete, že ihneď ako vám príde výplata splatíte svoj dlh.

Čerpanie pôžičky do 50€ je v dnešnej dobe veľmi jednoduchou záležitosťou. Svoju žiadosť o pôžičku môžete vyklikať online cez internet z počítača v pohodlí domova absolútne bez toho aby ste navštevovali pobočky poskytovateľov. Peniaze môžete mať už do 10minút v prípade ak ide všetko hladko, prípadne žiadosť schválenú do 24 hodín a peniaze ihneď na účte. Financie z pôžičky môžete využiť na čokoľvek bez toho aby ste potrebovali dokladovať účel využitia.

Pôžička do do 50 EUR znamená:

 • Spotrebiteľský úver od nebankovej spoločnosti
 • Žiadosť vybavíte aj cez mobilný telefón s internetom
 • Pôžička je dostupná aj cez víkend
 • Bez dokladovania účelu, použitie na čokoľvek
 • Bez ručiteľa alebo ručenia majetkom
 • Pevné úroky počas doby splácania
 • Bežná doba splatnosti mini pôžičiek je do 30 dní
 • Predčasné splatenie je možné

Pôžičky do 50 EUR sú vhodné na:

 • nečakané výdavky pred výplatou
 • oprava spotrebičov
 • tankovanie pohonných hmôt
 • darček pre partnera

Pošlite žiadosť o pôžičku na 50€ ešte dnes!

Ďalšie informácie o pôžičke

Môžem si požičať 50€ bez dokladovania príjmu?

V súčasnej dobe, môžete získať pôžičku do 50 EUR bez dokladovania príjmu v prípade, ak už máte pozitívny kredit alebo priaznivú históriu splácania u nebankovej spoločnosti, prípadne už máte za sebou úspešne splatenú pôžičku, to znamená, že poskytovateľ vám ďalšiu pôžičku môže poskytnúť aj bez dokladovania príjmu.

Existuje pôžička do 50 EUR aj pre nezamestnaných?

Ak je poskytovateľ pôžičky (väčšinou nebankovka) presvedčený o vašej platobnej disciplíne, môže vám pôžičku schváliť aj v prípade, že ste nezamestnaný alebo v skúšobnej dobe.

Pôžička 50 EUR bez registra?

Ak sa jedná o mini pôžičky do 50 EUR aj v takýchto prípadoch sú nebankový poskytovatelia zo zákona povinní nahliadať do úverového registra dlžníkov, avšak aj napriek tomu ak je žiadateľ uvedený v registri môže pôžičku predsa len získať.

50 EUR pôžička cez SMS?

Zo zákona momentálne nieje možné aby ste získali pôžičku cez SMS, no pri niektorých nebankovkách v prípade ak mate za sebou úspešne splatenú pôžičku môžete o ďalšiu požiadať prostredníctvom SMS.

50 EUR bez dokladovania účelu na čokoľvek?

Všetky pôžičky do 50 EUR sú bez dokladovania účelu. To znamená, že peniaze môžete minúť na čokoľvek.

Pôžička 50EUR pred výplatou?

Áno, pôžičky do 50eur sú vhodné práve pred výplatou, kedy viete, že do pár dní pôžičku bez problémov splatíte.

Môžem získať 50EUR ihneď na účet?

Žiadosť o pôžičku môžete zaslať cez internet okamžite, pričom v ideálnom prípade máte peniaze takmer ihneď na účte.

Do 10 minút cez internet?

Žiadosť o úver sa dá vybaviť za 10min z domova cez internet, následne financie máte na účte ihneď po schválení pôžičky.

Pôžička 50 EUR do 24 hodín cez internet

function jsShowMore() { var dots = document.getElementById("dots"); var moreText = document.getElementById("more"); var btnText = document.getElementById("loan-list-item-more"); if (dots.style.display === "none") { dots.style.display = "inline"; btnText.innerHTML = "Read more"; moreText.style.display = "none"; } else { dots.style.display = "none"; btnText.innerHTML = "Read less"; moreText.style.display = "inline"; } }
Advertisment ad adsense adlogger