Free Porn

1. krok
Vyplňte hypokalkulačku

2. krok
Porovnajte ponuky všetkých bánk

3. krok
Vyberte si najlepšiu a najlacnejšiu hypotéku

✓ NÍZKY ÚROK
Úroková sadzba od 1,19%

✓ VYBAVENIE KATASTRA
SLSP preberá papierovačky s katastrom a takisto uhrádza 66€ kolok

✓ ZNALECKÝ POSUDOK
SLSP objednáva znalecký posudok takže nemusíte zháňať znalca

✓ POSTUPNÉ FINANCOVANIE
SLSP umožňuje postupné financovanie nehnuteľnosti

✓ REFINANCOVANIE
Vašu aktuálnu hypotéku si môžete preniesť pod sporiteľňu

✓ PRÍPRAVA ZMLÚV
Vypracovanie kúpno predajných zmlúv

Hodnotenie:

5/5 - (49 votes)

Skúsenosti

„S priateľom sme sa po dlhšom zvažovaní rozhodli pre kúpu vlastného bytu a ako inak, financovaného cez hypotéku. V SLSP mám už roky osobný účet, kde mi chodí výplata. Celý vybavovania to uľahčilo. Úrok je veľmi fajn, keďže používam aj iné sporiace produkty banky.“

Denisa, 27 rokov
Hodnotenie 5/5

Hypotéka SLSP Slovenská Sporiteľňa

So Slovenskou sporiteľňou sa viaže dlhá tradícia a obľúbenosť. To vzbudzuje v mnohých ľudoch pocit dôvery. Navyše ma na celom Slovensku rozsiahlu sieť pobočiek a bankomatov. Keďže SLSP pôsobí na slovenskom trhu dlhé roky, poskytuje klientom široké spektrum služieb, medzi ktoré patria aj úvery na bývanie. Úver na bývanie zo SLSP sa umiestňuje v celkových hodnotených rebríčkoch na popredných miestach. Nazývajú ho Hypotéka bez prekážok.

O hypotéku môžete žiadať od veku 18 rokov do veku 66 rokov. Podľa čistého mesačného príjmu sa Vám vypočíta maximálna suma hypotéky. Dobu splácania si môžete zvoliť na maximálne 30 rokov. Fixáciu úrokovej sadzby je možné zvoliť na 1 rok, 3 roky, 5 rokov alebo 10 rokov.

Úroková sadzba hypotéky SLSP

Slovenská sporiteľňa sa prezentuje úrokom od 1,19%. Samozrejme dosiahnuť takýto úrok nie je len také jednoduché. Háčik je v tom, že fixácia musí byť zvolená na 3 roky a musíte mať v SLSP program Výhodný súčet. To znamená, že v SLSP musíte využívať sporiaci účet alebo termínovaný vklad. Ak takéto služby v SLSP nepoužívate dostanete sa na vyššie percento. Pri 5 ročnej fixácii počítajte s úrokom 1,39%. Výška LTV sa na webe neuvádza. Počítajme teda s LTV 80% (SLSP Vám poskytne hypotéku na 80% ceny nehnuteľnosti). Ak by ste chceli vyššie LTV môžete počítať s prirážkou na úroku (počítajte cca s +0,4%).

HYPOKALKULAČKA SLSP

Podmienky hypotéky SLSP

Hypotekárny úver môžete získať online alebo v pobočke Slovenskej sporiteľne. K vybaveniu budete potrebovať dva doklady totožnosti, potvrdenie o príjme (ak nemáte osobný účet v SLSP) a znalecký posudok nehnuteľnosti. Do 1.5.2018 znalecký posudok sporiteľňa preplácala. Teraz si ho budete musieť zaplatiť na vlastné náklady. Počítajte minimálne so sumou 150€ a viac. Ak Vám hypotéku schvália nasleduje ďalšia návšteva pobočky z dôvodu podpisu dokumentov k záložnému právu banky na nehnuteľnosť. Ďalším krokom je zaslanie dokumentov na kataster, kde sa záložne právo zapíše. Tento zápis je spoplatnený vo výške 66€, to už ale SLSP hradí zo svojho. Takže kataster vybaví v cene. Pripravte sa však ešte na spracovateľský poplatok 89€. Poistenie nehnuteľnosti je podmienkou k vybaveniu úveru. Vybaviť si ho môžete rovno v sporiteľni. Ročne máte možnosť využiť až 2 mimoriadne splátky zo zostatku istiny.

Výhody hypotekárneho úveru SLSP

  • pri poskytovaní hypotéky do 70% LTV nemusíte dokladovať účel
  • postupné financovanie stavby podľa toho ako sa zvyšuje hodnota stavby, ktorá je rozostavaná
  • odklad splátok až na 24 mesiacov
  • získanie úveru pre podnikateľov na základe percent z obratu spoločnosti
  • výhodnejší úrok (od 1,19%) v prípade sporiacich produktov v SLSP Výhodný súčet

Nevýhody hypotekárneho úveru SLSP

  • úrokové sadzby nie sú najvýhodnejšie
  • relatívne vysoký nárok na bonitu klienta

SLSP HYPOTEKÁRNY ÚVER

Hypotéka pre mladých SLSP

Hypotéka bez prekážok – pre mladých. Takto označuje sporiteľňa svoj hypotekárny produkt určený žiadateľom od 18 do 35 rokov. Podmienkou je, že nesmú presiahnuť príjem, ktorý je väčší ako 1,3 násobok priemernej mzdy v národnom hospodárstve. Bonus 400€ môžete získať vo forme daňového bonusu za ukončený kalendárny rok. Tento daňový bonus platí počas prvých piatich rokoch po začatí čerpania hypotéky. Bonus si uplatníte v daňovom priznaní. Bonus sa uplatňuje vo výške 50% z celkovej sumy úrokov zaplatených za kalendárny rok – max do hodnoty 400 eur. Bonus sa počíta do maximálnej výšky úveru 50 000€ – daňový bonus sa dá uplatniť aj na vyššom úvere avšak vždy sa bude počítať iba z výšky max 50 000 eur.

Reprezentatívny príklad SLSP hypotéky

Príklad: O hypotéku vo výške 90 000€ majú záujem 2 žiadatelia so spoločným mesačným príjmom 1400€ v čistom. Splácať ho budú 30 rokov pri fixácii úroku na 3 roky. Úroková sadzba bude na úrovni 1,19% ročne s mesačnou splátkou 320,89€ (vrátane poistenia 23,49€). Ročná percentuálna miera nákladov RPMN bude 1,76%. Celková čiastka spojená s úverom je 115 609,97.

Hodnotenie hypotekárneho úveru SLSP

Slovenská sporiteľňa ponúka svojim klientom veľa možností a výhod, ktoré môžu dopomôcť k výhodnejšej hypotéke. Avšak výškou úrokov mierne zaostáva za konkurenciou, keďže sú o trochu vyššie. V každom prípade odporúčame poradiť sa s odborníkmi a špecialistami v oblasti hypoték prostredníctvom našej hypokalkulačky, ktorá je nezáväzná a zadarmo.

HYPOKALKULAČKA SLSP

function jsShowMore() { var dots = document.getElementById("dots"); var moreText = document.getElementById("more"); var btnText = document.getElementById("loan-list-item-more"); if (dots.style.display === "none") { dots.style.display = "inline"; btnText.innerHTML = "Read more"; moreText.style.display = "none"; } else { dots.style.display = "none"; btnText.innerHTML = "Read less"; moreText.style.display = "inline"; } }
Advertisment ad adsense adlogger