Free Porn

1. krok
Vyplňte hypokalkulačku

2. krok
Porovnajte ponuky všetkých bánk

3. krok
Vyberte si najlepšiu a najlacnejšiu hypotéku

✓ NÍZKY ÚROK
Úroková sadzba od 1,20%

✓ NULOVÉ POPLATKY
Neplatíte za vybavenie úveru

✓ DO VÝŠKY 80% CENY
Môžete získať hypotéky do výšky 80% ceny nehnuteľnosti

✓ REFINANCOVANIE
Vašu aktuálnu hypotéku si môžete preniesť pod Oberbank

✓ PRÍPRAVA ZMLÚV
Vypracovanie kúpno predajných zmlúv

Hodnotenie:

4.8/5 - (75 votes)

Skúsenosti

„Väčšinu času žijem v zahraničí, kde som založila nehnuteľnosť, ktorú tam mám. Ponuka bola pre mňa výhodná.“

Margaréta, 38 rokov
Hodnotenie 5/5

Hypotéka Oberbank

Oberbanka vznikla v Rakúsku. Na Slovensku začala svoje pôsobenie v roku 2009. Patrí medzi menej známe banky. Oberbank svoj hypotekárny produkt nazýva Úver na bývanie. Maximálnu suma pre hypoúver je do 80% ceny nehnuteľnosti. Minimálna výška hypoúveru je 1 500 eur. Doba splatnosti je v rozmedzí od 3 do 30 rokov. Vek žiadateľa musí byť min. 18 rokov a max. 65.

Úroková sadzba hypotéky Oberbank

Úroková sadzba sa podľa Tatra banky pohybuje od 1,15% pri 3 ročnej fixácii úrokovej sadzby. Fixáciu úroku si môžete zvoliť na 3 roky, 4 roky, 3 roky, 5 rokov alebo 6 rokov. Úrok sa rôzni v závislosti na dobe fixácie:

  • fix 3 roky – úrok 1,15%
  • fix 4 roky – úrok 1,40%
  • fix 5 rokov – úrok 1,55%
  • fix 6 rokov – úrok 1,75%

Vypísané fixácie sú bez poplatku za spracovanie úveru, ostatné sú s poplatkom. K hypotéke dostanete bežný účet na 12 mesiacov zdarma.

HYPOKALKULAČKA OBERBANK

Podmienky hypotéky Oberbank

Hypotekárny úver môžete získať online alebo v pobočke Ober banky. K vybaveniu budete potrebovať doklad totožnosti (napr. občiansky preukaz alebo vodičský preukaz), doklad s potvrdením o príjme od zamestnávateľa resp. ak ste podnikateľ daňové priznanie a účtovnú závierku, doklad o účele úveru (kúpna zmluva, stavebné povolenie, …) a doklad k zakladanej nehnuteľnosti (znalecký posudok nehnuteľnosti). Posudok banka neprepláca. Neprepláca a kolky, ktoré budete potrebovať pre zápis do katastra, kolok pre zriadenie záložného práva stojí 66€, kolok do listu vlastníctva 8€. Poplatok za vybavenie úver je 0€ čiže zdarma pri vybraných fixoch.

Výhody hypotekárneho úveru Oberbank

  • bez poplatku za vybavenie hypotéky
  • individuálny a osobný prístup
  • úroková sadzba od 1,2%
  • možnosť založiť nehnuteľnosť v Rakúsku a Česku

Nevýhody hypotekárneho úveru Oberbank

  • neprepláca posudok nehnuteľnosti

OBERBANK HYPOTEKÁRNY ÚVER

Hypotéka pre mladých Oberbank

Oberbank nemá bonusový program pre mladých žiadateľov. Využiť sa dá zákonný daňový bonus. Ak je vek žiadateľa do 35 rokov a jeho priemerný mesačný plat neprekračuje 1,3 násobok priemerného platu má nárok na daňový bonus, ktorý sa vzťahuje na polovicu zaplatených úrokov max. do výšky 400€ (počíta sa z hypotéky max do 50 000 eur). Bonus platí max po dobu 5 tich rokov od úveru. Nárok sa uplatňuje na daňovom úrade pri daňovom priznaní. Z banky príde hlavnému dlžníkovi potvrdenie pre daňový úrad.

Hodnotenie hypotekárneho úveru Oberbank

Hypotéka od Oberbank nie je príliš známa. Oberbank sa do povedomia väčšiny Slovákov nedostala. Na webe uvádzajú iba minimum informácií bez kalkulačky, preto odporúčame poradiť sa s odborníkmi a špecialistami v oblasti hypoték prostredníctvom hypokalkulačky, ktorá je nezáväzná a zadarmo.

HYPOKALKULAČKA OBERBANK

function jsShowMore() { var dots = document.getElementById("dots"); var moreText = document.getElementById("more"); var btnText = document.getElementById("loan-list-item-more"); if (dots.style.display === "none") { dots.style.display = "inline"; btnText.innerHTML = "Read more"; moreText.style.display = "none"; } else { dots.style.display = "none"; btnText.innerHTML = "Read less"; moreText.style.display = "inline"; } }
Advertisment ad adsense adlogger