Free Porn

1. krok
Vyplňte hypokalkulačku

2. krok
Porovnajte ponuky všetkých bánk

3. krok
Vyberte si najlepšiu a najlacnejšiu hypotéku

✓ NÍZKY ÚROK
Úroková sadzba od 0,9%

✓ NULOVÉ POPLATKY
Neplatíte za vybavenie úveru

✓ DO VÝŠKY 100% CENY
Môžete získať hypotéky do výšky 100% ceny nehnuteľnosti

✓ REFINANCOVANIE
Vašu aktuálnu hypotéku si môžete preniesť pod mBank

✓ PRÍPRAVA ZMLÚV
Vypracovanie kúpno predajných zmlúv

Hodnotenie:

4.9/5 - (74 votes)

Skúsenosti

„mBank som si vybral kvôli výhodnej ponuke a hlavne kvôli super komunikácii. Banka mi vyšla vo všetkom v ústrety a všetko prebehlo bez problémov. Odporúčam“

Roland, 28 rokov
Hodnotenie 5/5

Hypotéka mBank

mBank je poľská banka, ktorá sídli vo Varšave. Na slovensku odštartovala svoje pôsobenie v roku 2007 ešte pod názvom BRE Bank S.A., pod súčasným názvom mBank S.A. pôsobí na finančnom trhu od roku 2014. mBanka svoj hypo produkt pomenovala mHypotéka. Maximálna suma hypotéky je do 100% hodnoty založenej nehnuteľnosti (maximálne však 500 000eur). Minimálna výška hypoúveru je 7 000 eur. Doba splatnosti je v rozmedzí od 1 do 30 rokov. Vek žiadateľa musí byť min. 18 rokov a max. 70 (vek platí pre staršieho žiadateľa, ale ku dňu splatenia).

Úroková sadzba hypotéky mBank

Úroková sadzba, ktorú mBank ponúka, je od 0,99% pri 3 ročnej fixácii úrokovej sadzby. Fixáciu úroku si môžete vybrať na 1 rok, 3 roky alebo 5 rokov. mBank nemá pevné úrokové sadzby pre všetky fixy. Zľavu 0,25% dostanete za poistenie úveru Credit Life od mBank. Ďalší bonus vo forme mesačnej zľavy 0,5% dostanete za kreditný obrat na účte mKonto.

  • fix 1 rok – úrok 0,99%
  • fix 3 roky – úrok 1,19%
  • fix 5 rokov – úrok 1,29%

HYPOKALKULAČKA mBank

Podmienky hypotéky mBank

Hypotekárny úver môžete získať online alebo v pobočke mBank. K vybaveniu budete potrebovať doklad totožnosti (napr. občiansky preukaz, vodičský preukaz, pas, ..), doklad s potvrdením o príjme od zamestnávateľa resp. ak ste podnikateľ daňové priznanie a účtovnú závierku, doklad o účele úveru (kúpna zmluva, stavebné povolenie, …) a doklad k zakladanej nehnuteľnosti (znalecký posudok nehnuteľnosti). Posudok banka neprepláca. Na posudok si pripravte min 150eur. Neprepláca ani kolky, ktoré budete potrebovať pre zápis do katastra, kolok pre zriadenie záložného práva stojí 66€, kolok do listu vlastníctva 8€. Poplatok za vybavenie úver je 0 eur čiže zdarma. O hypotéku môžu žiadať až štyria žiadatelia. Navyše financovať bývanie do 50% hodnoty založenej nehnuteľnosti nemusíte dokladovať svoj príjem. Mimoriadne splátky do 20% istiny nehnuteľnosti sú zadarmo (počas celého roka nie len raz ročne), ak chcete uhradiť mimoriadnu splátku vo výške nad 20%, pripravte sa na poplatok 1% zo splátky.

Výhody hypotekárneho úveru mBank

  • bez poplatku za vybavenie hypotéky
  • založenie a vedenie osobného a úverového účtu zdarma
  • hypotéka až do výšky 100% ceny nehnuteľnosti
  • úroková sadzba od 0,9%
  • prehľadná webová stránka s množstvom informácií
  • možnosť refinancovať

Nevýhody hypotekárneho úveru mBank

  • mBanka neprepláca posudok nehnuteľnosti

mBank HYPOTEKÁRNY ÚVER

Hypotéka pre mladých mBank

mbanka nemá špeciálny bonusový program pre mladých žiadateľov. Platí teda iba zákonný daňový bonus. Ak je vek žiadateľa do 35 rokov a jeho priemerný mesačný plat neprekračuje 1,3 násobok priemerného platu má nárok na daňový bonus, ktorý sa vzťahuje na polovicu zaplatených úrokov max. do výšky 400€ (počíta sa z hypotéky max do 50 000 eur). Bonus platí max po dobu 5 tich rokov od úveru. Nárok sa uplatňuje na daňovom úrade pri daňovom priznaní. Z banky príde hlavnému dlžníkovi potvrdenie pre daňový úrad.

Reprezentatívny príklad hypotéky mBank

Príklad: Máte záujem o hypotekárny úver vo výške 30 000€. Splácať ho budete 40 rokov pri 3 ročnej fixácii úroku. Úroková sadzba bude vo výške 0,99% s mesačnou splátkou 75,72€ (s poistením za 3,30€) . Ročná percentuálna miera nákladov RPMN bude 1,36%. Celková čiastku, ktorú zaplatíte bude 38 604,96€. Zohľadňuje sa poistenie od Credit Life a s otvoreným účtom mKonto.

Hodnotenie hypotekárneho úveru mBank

Hypotéka od mBank je určite bezpochyby zaujímavou ponukou pre každého. Viackrát vyhrala prvé miesto v súťaži hypotéka roka. Klientov sa snaží osloviť prehľadným webom a hlavne úrokom pod jedným percentom – 0,9%. V každom prípade odporúčame poradiť sa s odborníkmi a špecialistami v oblasti hypoték prostredníctvom hypokalkulačky, ktorá je nezáväzná a zadarmo.

HYPOKALKULAČKA mBank

function jsShowMore() { var dots = document.getElementById("dots"); var moreText = document.getElementById("more"); var btnText = document.getElementById("loan-list-item-more"); if (dots.style.display === "none") { dots.style.display = "inline"; btnText.innerHTML = "Read more"; moreText.style.display = "none"; } else { dots.style.display = "none"; btnText.innerHTML = "Read less"; moreText.style.display = "inline"; } }
Advertisment ad adsense adlogger