Free Porn

1. krok
Vyplňte hypokalkulačku

2. krok
Porovnajte ponuky všetkých bánk

3. krok
Vyberte si najlepšiu a najlacnejšiu hypotéku

✓ NÍZKY ÚROK
Úroková sadzba od 1,25%

✓ RÝCHLE VYBAVENIE DO 24 H
Schválenie žiadosti do 24 hodín

✓ ZNALECKÝ POSUDOK
ČSOB Vám poskytne interný posudok zdarma

✓ BEZÚČELOVÁ HYPOTEKÁ
ČSOB ponúka bezúčelový hypotekárny úver

✓ REFINANCOVANIE
Vašu aktuálnu hypotéku si môžete preniesť pod ČSOB

✓ PRÍPRAVA ZMLÚV
Vypracovanie kúpno predajných zmlúv

Hodnotenie:

5/5 - (32 votes)

Skúsenosti

„K ČSOB som prišiel vďaka online hypokalkulačke, ktorá mi vyrátala najvýhodnejšie úroky práve v ČSOB. Zvyšok vybavovania prebehol bez problémov s vynikajúcou komunikáciou.“

Jonatán, 33 rokov
Hodnotenie 5/5

Hypotéka ČSOB Československá obchodná banka

História ČSOB siaha až do roku 1964, kedy mala v Československu za úlohu istiť financovanie zahraničného obchodu a dozorovať nad pôžičkami v cudzích menách. Po roku 1989 rozšírila svoje pôsobenie aj do iných služieb a tak si zvýšila počet vlastných klientov.

ČSOB ponúka hypotéku pre kúpu nehnuteľnosti alebo jej stavbu, hypotéku pre splatenie iných úverov a bezúčelový hypotekárny úver. Výška úveru sa pohybuje v rozmedzí od 5 000 eur do 300 000 eur. Hypotéku môžete splácať od 4 do 30 rokov. Hypotekárna kalkulačka ČSOB ponúka na výber tri doby fixácie a to 1 rok, 3 roky a 5 rokov.

Úroková sadzba hypotéky ČSOB

ČSOB ponúka úrok od 1,25%. Ten sa však líši na základe doby fixácie. Pre fix 1 rok je úrok až 3,5%, pri fixe 3 roky 1,25% a pri 5tich rokoch Vám banka ponúkne úrok vo výške 1,35%. Splácať môžete aj mimoriadnymi splátkami. A to zákonom danej splátky raz ročne do výšky 20% istiny nehnuteľnosti a k tomu raz mesačne do 1,5% zostávajúcej istiny (minimálne 200€).

HYPOKALKULAČKA ČSOB

Podmienky hypotéky ČSOB

Hypotekárny úver môžete získať online alebo v pobočke ČSOB. K vybaveniu budete potrebovať dva doklady vašej totožnosti, potvrdenie o príjme zo zamestnania a znalecký posudok nehnuteľnosti. Interný posudok nehnuteľnosti Vám ČSOB ponúkne zdarma, slúži však len na predbežné a hrubé ohodnotenie nehnuteľnosti, aby ste vedeli na čom ste a akú cca hodnotu môžete čakať. Znalecký odborný posudok nehnuteľnosti si  budete musieť zaplatiť na vlastné náklady. Počítajte so sumou cca 150€. Ak Vám hypotéku banka schváli čaká Vás ďalšia návšteva pobočky z dôvodu podpisu dokumentov k záložnému právu banky na nehnuteľnosť a zmluvy. Ďalším krokom je zaslanie dokumentov na kataster, kde sa záložne právo zapíše. Tento zápis je spoplatnený vo výške 66€. Spracovateľský poplatok si ČSOB neúčtuje.

ČSOB zastrešuje aj poistenie nehnuteľnosti, ktoré je povinné s pripoisteniami za zodpovednosť za škodu alebo si môžete pripoistiť garáž, vedľajšie budovy, bazén, atď. Poistenie úveru je dostupné v troch variantoch. Variant A je pre prípad smrti alebo invalidity. Variant B kryje prípad smrti, invalidity a práceneschopnosti a Variant C vás poistí pre prípady smrti, invalidity, práceneschopnosti a straty zamestnania.

Výhody hypotekárneho úveru ČSOB

  • stabilné zázemie na slovenskom trhu
  • možnosť refinancovania a bezúčelovej hypotéky
  • neúčtuje poplatok za poskytnutie hypotekárneho úveru
  • služba SmartHome od T-com na 1 rok zdarma
  • bonusová možnosť mimoriadnych splátok raz mesačne
  • schválenie do 24 hodín

Nevýhody hypotekárneho úveru ČSOB

  • úrokové sadzby sú priemerné

ČSOB HYPOTEKÁRNY ÚVER

Hypotéka pre mladých ČSOB

ČSOB na webe neuvádza žiadne zvýhodnené úvery pre mladých. Mladí žiadatelia nemusia byť skeptickí. Stále im patrí daňový bonus pre mladých do 35 rokov. Za podmienky, že čistý mesačný príjem neprekročí 1,3 násobok priemernej mzdy na Slovensku. Daňový bonus si môžu uplatniť v daňovom priznaní a to do výšky 400 eur max po dobu 5tich rokov.

Splatenie iných úverov (refinancovanie) a hypotéka bez určenia účelu

ČSOB ponúka vo svojich službách aj tieto dve formy úverov. Ak si prenesiete úver k ČSOB môžete si znížiť mesačné splátky a banka Vás navyše odmení vo výške 3 splátok. Bezúčelová hypotéka Vám môže pomôcť s financovaním nového auta, zariadenia bytu či domu, zaplatenia exotickej dovolenky a pod. Banka ju ponúka za úrok od 2,50%.

Reprezentatívny príklad ČSOB hypotéky

Príklad: Záujem máte o hypotéku vo výške 50 000 eur s dĺžkou splácania 30 rokov. Najvýhodnejší úrok dostanete pri 3 ročnej fixácii a to 1,25%. Ročná percentuálna miera nákladov RPMN dosahuje 1,26%. Celkovú čiastku zaplatíte dokopy 59 984€ (pri predpoklade, že sa úrok po troch rokoch nezmení).

Hodnotenie hypotekárneho úveru ČSOB

ČSOB je seriózna banka s dlhou tradíciou a veľkou základňou klientov a pobočiek. Ponúknuť Vám dokáže až tri typy hypotéky. Úrok sa pohybuje od 1,25% čo nie je najnižšie percento na trhu. Poplatok za vybavenie úveru sa však neplatí. K hypotéke získate službu Magenta SmartHome od Slovak Telekom na rok zdarma v cene 131,88€. Tento bonus však môže vyhovovať iba minimu zákazníkov. Výhodou je určite schválenie žiadosti do 24 hodín. V každom prípade odporúčame poradiť sa s odborníkmi a špecialistami v oblasti hypoték prostredníctvom našej hypokalkulačky, ktorá je nezáväzná a zadarmo.

HYPOKALKULAČKA ČSOB

function jsShowMore() { var dots = document.getElementById("dots"); var moreText = document.getElementById("more"); var btnText = document.getElementById("loan-list-item-more"); if (dots.style.display === "none") { dots.style.display = "inline"; btnText.innerHTML = "Read more"; moreText.style.display = "none"; } else { dots.style.display = "none"; btnText.innerHTML = "Read less"; moreText.style.display = "inline"; } }
Advertisment ad adsense adlogger