Mini pôžička až 100 EUR ihneď na čokoľvek

Potrebujete si súrne požičať do 100 EUR na nečakané výdavky tesne pred výplatou?

1. Vyplňte žiadosť o pôžičku

2. Kontaktovanie

3. Vyplatenie peňazí

Mini pôžička do 100€ ihneď

Pôžička 50 EUR

V živote každého človeka sa určite pritrafí udalosť, ktorá si vypýta peniaze. V mnohých rozpočtoch takéto udalosti nie sú vôbec zahrnuté a môžu spôsobiť finančné problémy. Radíme medzi nich napr. pokazenie spotrebiča (práčka, televízor, sporák, …) alebo vyskytnutie nečakanej životnej situácie. V dnešnej počítačovej dobe ľahko prekleniete obdobie k ďalšej výplate prostredníctvom mini pôžičky. Stačí vyplniť online formulár, vyplnenie Vám nezaberie viac ako 5 minút. Stačí si vybrať sumu pôžičky (25 eur, 50 eur, 75 eur a 100 eur) a obdobie za ako dlho chcete mini pôžičku splatiť (7 dní, 14 dní, 21 dní, 28 dní). Ďalej už len zadáte svoje meno, dátum narodenia, telefóne číslo a email. V poslednom kroku si už len vyberiete formu vyplatenia peňazí: bankový účet alebo poštová poukážka. To je všetko čo budete potrebovať k svojej žiadosti. Žiadne vystávanie v radoch v pobočkách banky. Všetko vyriešite z pohodlia domova online cez počítač. Mini pôžička je bezúčelová, to znamená, že nemusíte nijako dokladovať využitie požičaných peňazí. Môžete ich teda použiť doslova na hocičo. Nemusíte sa nijako obmedzovať, môžete ich využiť na vyplatenie účtov, kúpu nového mobilu, darčeku alebo si len tak urobiť výlet a užiť si život.

Mini pôžička online

S mini pôžičkou online vyriešite akútny nedostatok finančných prostriedkov. Od klasických pôžičiek sa líšia výškou sumy, ktorú si požičiavate. Za mini pôžičky sa považujú bezúčelové úvery do 100 eur. Ak si chcete požičať viac ako 100 eur využite napr. HomeCredit pôžičku, ktorá je taktiež rýchla a bezúčelová. Mini pôžičky sa vyznačujú aj menšou splatnosťou, keďže sa požičiava menšia suma peňazí. V tomto prípade sa stretávame s dobou od 7 do 28 dní. Predlženie splatnosti nie je problém, počítajte však s poplatkom naviac.

Pošlite žiadosť o pôžičku na 100€ ešte dnes!

Podmienky získania mini pôžičky

Váš vek musí byť viac ako 18 rokov. Ďalej musíte vlastniť mobilný telefón s platným telefónnym číslom a mať aktívnu emailovú schránku (gmail, zoznam, centrum, …), ideálne je ak máte vlastný bankový účet.

Vyplatenie pôžičky (bankový účet a poštová poukážka)

V dnešnej dobe má bankový účet drvivá väčšina Slovákov. No ak ho predsa len nemáte nie je to prekážka. Peniaze sa dajú vyplatiť aj prostredníctvom poštovej poukážky. Ak Vám bude pôžička schválená do 11:00 tak Vám na druhý deň príde poštový poukaz do schránky na Vašu adresu. Ak bude pôžička schválená po 11. hodine, poukážka Vám bude doručená na tretí pracovný deň.

Získanie mini pôžičky

Stačí vyplniť online formulár. Vyplnenie Vám nezaberie viac ako 5 minút a vyplniť ho môžete napr. aj z obývačky cez internet. Po odoslaní formulára prebehne spracovanie žiadosti a jej vyhodnotenie. Následne dostanete e-mail, v ktorom sa dozviete či bola pôžička schválená alebo zamietnutá. Ak bola schválená v emaily sa budú nachádzať aj prihlasovacie údaje do klientskej sekcie. (zóny), kde nájdete všetky informácie – zmluvy, stav pôžičky, stav splátok a aj možnosť predĺženia doby splácania.

Koľko eur si môžete požičať cez mini pôžičku a na ako dlho?

Požičať si môžete od 25 eur do 450eur. Ak ste však nový klient, čiže idete si požičať prvýkrát, počítajte s tým, že strop prvej pôžičky je 100 eur. Ak sa overíte a budete splácať načas tak Vám pri ďalšej pôžičke požičajú už do 450 eur. Splatnosť záleží od varianty vybranej pôžičky. Pri pôžičke do 100 eur je to max 28 dní. Ak potrebujete viac ako 100 eur už pri prvej žiadosti, využite napr. HomeCredit.

Kedy Vám prídu peniaze na účet?

Ak o pôžičku požiadate počas pracovných dní v čase od 9:00 do 18:00 a mini pôžička Vám bude schválená tak sa peniaze posielajú obratom. To znamená, že ak máte rovnakú banku budete ich mať na účte ihneď. Ak požiadate o mini pôžičku mimo pracovné dni a pracovnú dobu, peniaze prídu nasledujúci pracovný deň.

Čo ak nestíhate splácať mini pôžičku včas?

Stačí kontaktovať zákaznícky servis a termín splatnosti Vám predĺžia. Za predĺženie sa platí poplatok.

Môžem požiadať o mini pôžičku aj keď som podnikateľ?

Áno. O pôžičku môže požiadať ako živnostník SZČO tak aj podnikateľ.

Chcete si požičať viac ako 100 eur? Využite expresnú pôžičku ihneď.

Ďalšie informácie o pôžičke

Mini pôžička bez dokladovania príjmu?

V súčasnej dobe, môžete získať mini pôžičku bez dokladovania príjmu v prípade, ak už máte pozitívny kredit alebo priaznivú históriu splácania u nebankovej spoločnosti, prípadne už máte za sebou úspešne splatenú pôžičku, to znamená, že poskytovateľ vám ďalšiu pôžičku môže poskytnúť aj bez dokladovania príjmu.

Existuje Mini pôžička aj pre nezamestnaných?

Ak je poskytovateľ pôžičky (väčšinou nebankovka) presvedčený o vašej platobnej disciplíne, môže vám pôžičku schváliť aj v prípade, že ste nezamestnaný alebo v skúšobnej dobe.

Mini pôžička bez registra?

Ak sa jedná o mini pôžičky aj v takýchto prípadoch sú nebankový poskytovatelia zo zákona povinní nahliadať do úverového registra dlžníkov, avšak aj napriek tomu ak je žiadateľ uvedený v registri môže pôžičku predsa len získať.

Mini pôžička pôžička cez SMS?

Zo zákona momentálne nieje možné aby ste získali pôžičku cez SMS, no pri niektorých nebankovkách v prípade ak mate za sebou úspešne splatenú pôžičku môžete o ďalšiu požiadať prostredníctvom SMS.

Mini pôžička bez dokladovania účelu na čokoľvek?

Všetky mini pôžičky sú bez dokladovania účelu. To znamená, že peniaze môžete minúť na čokoľvek.

Mini pôžička pred výplatou?

Áno, mini pôžičky sú vhodné práve pred výplatou, kedy viete, že do pár dní pôžičku bez problémov splatíte.

Môžem získať Mini pôžičku ihneď na účet?

Žiadosť o pôžičku môžete zaslať cez internet okamžite, pričom v ideálnom prípade máte peniaze takmer ihneď na účte.

Do 10 minút cez internet?

Žiadosť o úver sa dá vybaviť za 10min z domova cez internet, následne financie máte na účte ihneď po schválení pôžičky.

Pôžička 100 EUR do ihneď cez internet

Advertisment ad adsense adlogger