až do 6 000 €
pôžička na čokoľvek

úrok od 5,9%
bez skrytých poplatkov

12 – 196 mes.
doba splatnosti

0€ poplatky
za poskytnutie

Skúsenosti

„Naše staré auto doslúžilo presne vtedy keď nám ho bolo treba najviac. Museli sme nájsť rýchlo peniaze na kúpu nového auta. Slovenská Sporiteľňa nám vyšla v ústrety a poskytla nám naozaj výhodnú pôžičku s nízkymi splátkami. Stačilo vyplniť formulár na internete a už sa vozíme v novom autíčku.“

Martin, 32 rokov
Hodnotenie 5/5

Online kalkulačka

Slovenská sporiteľňa, a.s., nazývaný aj skratkou SLSP, je najväčšou bankou u nás. Banka má viac ako 2,5 milióna klientov a z hľadiska úverov poskytnutých obyvateľstvu je jasným lídrom na trhu s takmer 28 % – ným podielom. Banka je v súčasnosti najväčšia komerčná banka na Slovensku s úplnou devízovou licenciou a povolením na vykonávanie hypotekárnych bankových obchodov. Nielen hypotéky sú oblasťou, kde je banka „doma“.

Čoraz viac populárna je aj v oblasti spotrebného financovania. Spotrebné úvery, najmä pre obyvateľstvo, dosahujú každoročne dvojciferné tempo rastu. Aktuálne SLSP ponúka spotrebný úver na čokoľvek bez poplatkov, či už za vybavenie, alebo aj za predčasné splatenie. Požičať sa dá na čokoľvek a to až do výšky neuveriteľných 30.000 € bez ručenia.

Minimálna suma je pritom len 300 €, čo robí z tohto spotrebného úveru plne flexibilný produkt pre akýkoľvek účel. Vďaka možnej splatnosti od 1 až po 8 rokov sa dá výška mesačnej splátky nastaviť na prijateľnú úroveň pre každý rodinný rozpočet. Nulové poplatky nie sú to jediné, čím banka môže zaujať: úrok na spotrebný úver, ktorý Slovenská sporiteľňa ponúka, je jeden z najmenších na našom bankovom trhu.

O spoločnosti Slovenská sporiteľňa:

Slovenská sporiteľňa patrí od roku 2001 do silnej finančnej skupiny Erste Bank der oesterreichischen Sparkassen AG. Tá je vedúcou finančnou spoločnosťou v strednej Európe. Banka má u nás viac ako 270 pobočiek, no pobočky nie sú to jediné, čím vie Slovenská sporiteľňa zaujať. Ak hľadáte jej bankomat, nájdete ho doslova na každom rohu.

Banka ponúka pre obyvateľstvo aj korporátnu klientelu, čiže podnikateľov, firmy a živnostníkov, všetky typy vkladových, investičných aj úverových produktov. Sú to hypotekárne úvery na bývanie, spotrebné úvery, refinančné úvery, kontokorentné úvery aj revolvingové úvery. Slovenská sporiteľňa je veľmi silná na trhu aj pokiaľ ide o termínované účty, sporiace účty alebo iné vklady.

Slovenská sporiteľňa ponúka svojim klientom aj moderný internet banking a ďalšie služby elektronického bankovníctva. Vďaka členstvu v medzinárodnom platobnom združení S.W.I.F.T. je silná aj v zahraničných službách. Banka má dominantné postavenie v oblasti vydávania bankových platobných kariet a postupne prechádza na technológiu budúcnosti pre čipové karty a terminály, ktorá nesie označenie EMV.

Slovenská sporiteľňa – kontakt a infolinka:

Slovenská sporiteľňa, a.s.

Tomášikova 48

832 37 Bratislava

Tel.: 0850 111 888 (v rámci SR)

Tel.: +421/2/58 26 81 11 (zo zahraničia)

Email: info@slsp.sk

Kód banky: 0900

Označenie banky: GIBA

SWIFT kód: GIBASKBX

Online kalkulačka

Hodnotenie:

Slovenská sporiteľna Informácie
Počet hlasov: 18 Priemer:4.9 (97.78%)

Advertisment ad adsense adlogger