až 25.000 €
pôžička na čokoľvek

úrok od 6,9%
bez skrytých poplatkov

13 – 96 mes.
doba splatnosti

do 24 hod
peniaze po schválení

Skúsenosti

„Potrebovala som rýchlu pôžičku, ktorú by som vybavila z domova cez internet. Keďže sa mi pokazila pračka a nemala som čas chodiť po pobočkách a čakať na dlhé schvaľovanie. O pôžičku som požiadala cez internet. Špecialisti z VÚB mi pomohli s rýchlym a jednoduchým schválením cez počítač. Peniaze dorazili rýchlo a tak som mohla čoskoro oprať deťom oblečenie v novej práčke.“

Michaela, 35 rokov
Hodnotenie 5/5

Všeobecná úverová banka, a. s., alebo aj VÚB banka je druhou najväčšou bankou na Slovensku a v súčasnosti sa môže pýšiť s počtom 1,3 mil klientov a s 18%-ným podielom na trhu. Banka ponuka široký okruh finančných služieb, a keďže kvalita za veľmi výhodných podmienok je tu vysoká, tak ľudia, ktorí rozmýšľajú nad pôžičkou resp. spotrebným úverom na čokoľvek od VÚB banky sú na veľmi dobrej ceste.

Nielen znak kvality, ale aj snaha finančne uspokojiť všetky skupiny ľudí – od študentov až po dôchodcov. Najpopulárnejšie spotrebný úver od VÚB banky s názvom Flexipôžička je pôžička na čokoľvek, kde žiadatelia nemusia dokladovať účel.

Najnižšia suma pôžičky záčina na 500 € až do maximálnej výšky 25.000 €. Žiadateľ si môže vybrať dobu splatnosti od 13 do 96 mesiacov. Pôžička sa dá vybaviť relatívne rýchlo, jednoducho a bez zbytočných dokladov a s veľkou výhodou pre žiadateľov, ktorí už majú aktívny účet vo VÚB banke a teda aj históriu o bonite, takže odpadá povinnosť dodatočne dokladovať ďalšie informácie.

Online kalkulačka

O spoločnosti VÚB banka:

VÚB je na Slovensku druhá najväčšia banka a jediná univerzálna banka s licenciou na poskytovanie plného rozsahu bankových služieb obyvateľstvu, firemným a inštitucionálnym klientom. Ťažiskom ponuky sú hypotekárne a spotrebné úvery, depozitné a platobné produkty a služby, firemné bankovníctvo a financovanie zahranično-obchodných aktivít.

Prostredníctvom dcérskych a pridružených spoločností ponúka služby v oblasti podielových fondov (VÚB Asset Management), lízingu (VÚB Leasing), dôchodkového sporenia (VÚB Generali), spotrebiteľského financovania (Consumer Finance Holding) či faktoringu (VÚB Factoring). Banka je tiež sprostredkovateľom ponuky poistných produktov.

Svoje služby poskytuje prostredníctvom širokej siete obchodných miest, ktorá zahŕňa 209 retailových pobočiek a 32 firemných pobočiek určených na obsluhu malých a stredných podnikov. VÚB banka okrem toho prevádzkuje 11 hypotekárnych centier, špecializovaných na kompletný servis spojený s financovaním bývania.

VÚB banka Kontakt a Infolinka:

Všeobecná úverová banka
Mlynské nivy 1
829 90 Bratislava 25

Tel.: 0850 123 000 (v rámci SR)
Tel.: +421 2 4855 59 70 (zo zahraničia)
E-mail: kontakt@vub.sk

Kód banky: 0200
Označenie banky: SUBA
SWIFT kód: SUBASKBX

Online kalkulačka

Hodnotenie:

VÚB
Počet hlasov: 13 Priemer:4.8 (95.38%)

Advertisment ad adsense adlogger