Poštová banka má hypotéku na bývanie

911

Od apríla tohto roku vstúpila Poštová banka na trh hypoték. Doteraz ponúkali dva produkty. Prvým je pôžička na čokoľvek čo je vlastne spotrebný úver až do výšky 30 000€ a druhým produktom je refinančný úver lepšia splátka pre skonsolidovanie viacerých pôžičiek. Ani jeden z týchto produktov však nedokáže poskytnúť množstvo financií na kúpu nehnuteľnosti preto sa Poštová Banka rozhodla ponúknuť hypotéku na bývanie.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

  • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
  • bez nutnosti ručiteľa
  • bezpečné a diskrétne vybavenie

Užitočné bývanie je hypotéka od Poštovej Banky

Užitočné bývanie je názov pre novú hypotéku od Poštovej Banky. Minimálna suma pre požičanie cez hypotéku je 10 000€. Maximálna hranica je určená ako 100% ceny nehnuteľnosti. V praxi sa pripravte na to, že peniaze na plnú sumu bytu či domu pravdepodobne cez hypotéku nedostanete. Následne bude potrebné dofinancovanie prostredníctvom iného úveru. Dobu fixácie si môžete vybrať 1rok, 2, 3 alebo 5 rokov. Doba splácania je od 4 do 30 rokov.  Úrok má byť na hranici 1,45% ročne. Čo nie je bezkonkurenčná hodnota. Poštová Banka taktiež predstavila novinku Úspora. Ide o zníženie úroku prostredníctvom sporiacich účtov. V praxi to znamená, že čím viac peňazí budete mať uložených na sporiacom účte v Poštovej Banke tým budú úroky nižšie. Počítať sa môže až 5 sporiacich účtov k jednej hypotéke. Pri maximálnom využití služby Úspora si môžete upraviť úrok až na 0,725% ročne.

Zhrnutie čo všetko Vám môže ponúknuť Poštová Banka

  • ak hľadáte pôžičku na bývanie odporúčame Dobrú pôžičku, kde si môžete požičať až do 30 000€
  • ak splácate viac úverov naraz a chcete znížiť mesačné splátky určite využite konsolidačnú pôžičku Lepšia splátka, kde môžete spojiť všetky Vaše úvery až do výšky 30 000€ a mesačne ušetriť aj stovky eur
  • novinkou je hypotekárny úver Užitočné bývanie

Oplatí sa hypotéka od Poštovej Banky?

Ak v súčasnosti nevediete v Poštovej Banke sporenie odpoveď je jasná. Nie. Bez služby úspora je táto hypotéka iba šedým priemerom hypotekárneho trhu. Preto Vám radšej odporúčame prejsť si viacero možností a vyskúšať našu hypotekárnu kalkulačku. Po odoslaní nezáväznej a bezplatnej žiadosti Vás budú kontaktovať odborníci na bývanie a pomôžu Vám nájsť najlepšie riešenie šité na mieru.

4.9/5 - (16 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *