Profi Credit pôžička pre podnikateľov – recenzia

915

Začínate podnikať alebo ste už dlhšie obdobie napríklad živnostník? Ak potrebujete finančnú injekciu na rozbeh či investovanie, môžete vyskúšať pôžičku Profi Credit.

Podporiť vaše podnikanie je jednoduchšie, než si myslíte. Pre podnikateľov, ktorí podnikajú minimálne 6 mesiacov, má známa nebanková spoločnosť Profi Credit špeciálny úver určený na rozvoj ich činnosti. Získané peniaze môžete použiť na čokoľvek a to bez dokladovania podnikateľského zámeru alebo viazania finančných prostriedok na presný účel.

Biznis Štart – pre začínajúcich podnikateľov

Začínate s podnikaním a chceli by ste na úvod podporiť svoj biznis finančnou injekciou? Biznis Štart je pôžička určená pre tých podnikateľov, ktorí už aspoň 6 mesiacov majú otvorenú živnosť alebo sú spoločníkmi obchodnej spoločnosti.

Tento úver sa dá získať na sumu od 500 € až do 1.500 €, ktorá je určená na podporu financovania ich podnikania v začiatkoch. Splatnosť úveru je od 12 do 24 mesiacov, čo znamená, že pôžička je určená na kratšie obdobie. Podmienkou získania úveru je preukázateľná história podnikania s povinnosťou podať daňové priznanie na Slovensku.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

 • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
 • bez nutnosti ručiteľa
 • bezpečné a diskrétne vybavenie

Biznis Odmena – na rozvoj a investovanie

Ak už podnikáte aspoň 1 rok, máte možnosť získať podnikateľský úver Biznis Odmena. Ten poskytuje Profi Credit tým podnikateľom, ktorí sú buď živnostníci alebo spoločníci obchodnej spoločnosti. Minimálny ročný obrat musí byť na úrovni aspoň 5.000 €.

Výška úveru v tomto prípade je voliteľná od 500 € až do 6.000 €. Na rozdiel od úveru Biznis Štart tak ide už o sumu, ktorú je možné použiť aj na investovanie do rozvoja a expandovania svojho biznisu. Lehota splatnosti môže byť od 1 roka až po 4 roky, takže aj v prípade väčšieho úveru môže byť mesačná splátka na nízkej úrovni.

Bez poplatku a bez ručenia

Za vybavenie jednej alebo druhej pôžičky neplatíte žiaden vstupný poplatok ani poplatok za spracovanie žiadosti a poskytnutie úveru. Peniaze dostanete spravidla do jedného dňa prevodom bezhotovostne priamo na váš podnikateľský účet v banke.

Aby ste si mohli požičať na rozvoj svojho podnikania alebo na investičné či prevádzkové výdavky, nemusíte zháňať žiadneho spoludlžníka, ručiteľa alebo iné ručenie. Zabudnite aj na zakladanie majetku firmy, ktoré je komplikované a zdĺhavé. Na vybavenie úveru vám stačí minimum času a v ideálnom prípade môže byť úver schválený aj do 24 hodín.

Jednoduché vybavenie aj splácanie

Vybavenie pôžičky je bez zbytočných dokladov. Nemusíte predkladať podnikateľský plán a ani nijak preukazovať, na čo peniaze použijete. Úroky z úveru sú daňovo uznateľným základom, takže si ich môžete dať do nákladov na podnikanie. Na posúdenie bonity a príjmu podnikateľa sa berie hrubý ročný príjem a nie daňový základ. Vďaka tomu je dostupnosť pôžičky vyššia aj pre podnikateľov a živnostníkov s nižšími príjmami.

Úver sa spláca vo forme pravidelných a rovnako vysokých mesačných splátok a to bezhotovostným bankovým prevodom. Deň splátky úveru si môžete vybrať sami. V prípade, že sa vám bude dariť, môžete úver splatiť aj predčasne pred koncom splatnosti. Ak sa chcete zabezpečiť pre prípady výpadku príjmu, môžete si dojednať poistenie schopnosti splácania úveru.

Podmienky získania

 • podnikanie s povinnosťou podať daňové priznanie daňovému úradu v Slovenskej republike
 • plnoletosť a spôsobilosť na právne úkony
 • OP žiadateľa alebo osôb, ktoré sú oprávnené konať v mene obchodnej spoločnosti
 • živnostenský list alebo iné oprávnenie na podnikanie, prípadne aj výpis z OR SR
 • v prípade pôžičky Biznis Štart treba doložiť jeden z týchto dokladov:
  • kompletné daňové priznanie spolu s prílohami za posledný kalendárny rok
  • výpis z bankového účtu za posledné 3 mesiace
  • pokladničná uzávierka za posledné 3 mesiace
 • v prípade pôžičky Biznis Odmena treba doložiť všetky tieto doklady:
  • kompletné daňové priznanie spolu s prílohami za posledný kalendárny rok
  • výpis z bankového účtu za 1 mesiac
  • potvrdenie Sociálnej poisťovne v prípade, že má podnikateľ voči nej dlh prevyšujúci sumu 300 €
4.7/5 - (12 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *