Rýchla pôžička za 10 minút? Skúste Pôžičkomat

1164

Niekedy to bolo takmer nemožne, no dnes to je už bežná realita. S postupne vyvíjajúcim sa trendom mini pôžičiek a rýchlych online pôžičiek tak môžete požiadať o pôžičku napríklad z Pôžičkomatu a peniaze môžete mať reálne do 10minut. Tento typ pôžičky je vhodný ak si žiadateľ súrne potrebuje požičať, ale nemá sa na koho obrátiť. Správcom a prevádzkovateľom webu Pôžičkomat.sk je profesionálna spoločnosť Friendly Finance Slovakia s.r.o, ktorá na slovenskom pôžičkovom trhu pôsobí od ruku 2012 a ma za sebou viac než 700 000 spokojných klientov, čo je úctyhodné číslo, ktoré svedčí o kvalite tohto druhu služby. Spoločnosť nepôsobí iba na Slovensku a svoje vzácne skúsenosti čerpá z poskytovania pôžičiek v škandinávskych krajinách a na trhoch strednej Európy, kde pôsobí už dlhšiu dobu.

Ako to funguje?

Na stránke pozickomat.sk si môžete vyklikať a získať rýchlu pôžičku až do 700 EUR, a to bez ručiteľa a online bez návštevy pobočky. Rýchla pôžička je vhodná pre ľudí, ktorí sa ocitli v nepriaznivej životnej situácii, na pokrytie nečakaných výdavkov, alebo darček pre milovanú osobu. Peniaze tak môžete získať už do niekoľkých minút a to bez skrytých poplatkov. Stačí využiť online kalkulačku, kde si žiadateľ môže nastaviť pôžičku podľa svojich požiadaviek a registrovať na stránke, podmienka je aby žiadateľ bol občanom Slovenskej republiky a nesmie meškať v splácaní iných úverov, napr. z banky.

Počas registrácie na webe budu profesionáli z Pôžičkomatu aktívne komunikovať so žiadateľom buď telefonicky, alebo emailom, kde mu pomôžu uzavrieť Rámcovú zmluvu. Po úspešnej registrácii si žiadateľ môže požiadať o pôžičku kedykoľvek, pričom peniaze bude mat okamžite na učte po schválení. Všetky informácie sú transparentné a zobrazene v online kalkulačke, žiadne skryté poplatky alebo chytáky.

 

4.8/5 - (10 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *