Výhodné jesenné úvery

870

Práve jeseň je obdobím zvýšeného záujmu o spotrebné úvery. Bankové i nebankové subjekty ponúkajú čoraz výhodnejšie úroky, čím sa snažia prilákať zákazníkov. Úroková sadzba na spotrebný úver sa za normálnych okolností pohybuje okolo ôsmich percent. V tomto jesennom období sa v rámci konkurenčného boja úroky neuveriteľne znižujú, a to až na hranicu 5%.

Jeseň je obdobím zvýšených výdavkov na zdravie a ideálnym obdobím pre začiatok vianočných nákupov v predstihu a bez stresu. Preto sa ľudia začínajú obzerať po rôznych pôžičkách. Pozor, neunáhlite sa a nedajte sa oklamať nevýhodnými podmienkami. Práve teraz je obdobie, kedy si môžete vyberať. Preto venujte podmienkam úverov zvýšenú pozornosť  a porovnávajte viacero možných ponúk.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

  • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
  • bez nutnosti ručiteľa
  • bezpečné a diskrétne vybavenie

Čo je to spotrebný úver?

Je to pôžička na nižšiu sumu, spravidla bezúčelová pôžička. To je najväčším lákadlom pre ľudí, pretože dôvod, na ktorý peniaze potrebujete, nikoho nezaujíma. Keďže je suma omnoho nižšia než pri hypotékach, nepotrebujete žiadneho ručiteľa, t.j. nemusíte založiť svoju nehnuteľnosť. Stačí ju už len pravidelne splácať. V dnešnej dobe existuje rýchla pôžička online, ktorú si vybavíte z pohodlia domova. Vďaka jednoduchej dostupnosti spotrebných úverov  sa Slováci neváhajú zadlžiť. Pozor však, ktorú spoločnosť si vyberiete.

Spotrebné úvery majú aj malé mínus. Tieto výhodné podmienky získania pôžičky  predstavujú pre banku riziko, preto sa musí poistiť zvýšeným úrokom naproti úveru, kde je založená nehnuteľnosť.

Ako môžem získať výhodnú jesennú pôžičku?

Jesenné pôžičky ponúkajú banky i nebankové subjekty. V bankách je úrok menší, no nároky na klienta vyššie. Pokiaľ neviete zdokladovať svoj príjem alebo nemáte čistý úverový register, v banke nepochodíte. Naopak, dostupnejšie sú nebankové úvery, kde je pre vás dostupná rýchla pôžička bez dokladovania príjmu, či pôžička online ihneď bez registra. Tam sú však o čosi vyššie úroky.

Jesenné pôžičky vám ponúkajú veľký výber možností, pri pomerne nízkych úrokoch. Preto ponuky porovnávajte a vyberte si tú najvýhodnejšiu.  Pre lepšie porovnanie ponúk bankových i nebankových spoločností kliknite na stránku www.pozicky123.sk .

Získajte výhodný úver ihneď online!

4.9/5 - (25 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *