Pôžička na svadbu

844

Svadba je najočakávanejšia udalosť v živote ženy a musí byť jednoducho dokonalá. No táto dokonalosť vytúženého dňa so sebou nesie značne vysoké náklady. Svadba bola aj pred mnohými rokmi, v čase našich babičiek a prababičiek, veľmi drahá záležitosť. Mnohí rodičia na ňu šetrili niekoľko rokov. Dnes sa robia svadby v úplne odlišnom štýle, no honosnosť svadieb ostala nezmenená. Avšak dnes na ňu šetriť celý život nemusíme, máme aj iné možnosti.

Spotrebný úver na svadbu

Čoraz viac mladých ľudí siaha po možnosti  požičať si. Pokiaľ chcete mať svadbu ako sa patrí, no nemáte na to dostatok financií, máme viacero riešení.

  1. Vopred si na ňu našetrite – Toto je najideálnejšia možnosť. Pokiaľ na svoj veľký deň čakáte niekoľko rokov, začnite sa naň zodpovedne pripravovať  aj po finančnej stránke.
  2. Znížte náklady – Pokiaľ nemáte veľký rozpočet, musíte znížiť náklady a s tým aj nároky na váš vytúžený deň. Tu neplatí nič iné len škrtať, škrtať, škrtať…
  3. Využite pôžičku na svadbu – Ak nepomohli ani poriadne škrty cez rozpočet a vy sa svojho veľkého dňa neviete vzdať, ostáva posledná možnosť – úver. Predtým než oslovíte nejakú banku, skúste osloviť svoju rodinu. V tomto prípade dokážete ušetriť nemálo peňazí na úrokoch.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

  • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
  • bez nutnosti ručiteľa
  • bezpečné a diskrétne vybavenie

Úplne poslednou možnosťou je bezúčelový spotrebný úver od bankových a nebankových spoločností. Pretože zatiaľ neexistuje úver špeciálne určený na svadbu, najvhodnejší je spotrebný úver. Pri tomto úvere nemusíte zakladať nehnuteľnosť a čo je najdôležitejšie, je bezúčelový. Je len na vás, čo si za tie peniaze kúpite. Tieto výhodné podmienky sa však odzrkadlia na úrokoch, ktoré sa pohybujú v rozmedzí od 5 do 15%. Maximálna doba splatnosti je 8 rokov. Úrok vám bude nastavený na základe vašej bonity  (dôveryhodnosti pre banku). Ak vezmeme do úvahy 10% úrok pri sume 10 000€ na dobu splácania 8 rokov, na úrokoch tak môžete preplatiť až 4600€. Je preto dôležité zvážiť si všetky podmienky úveru, najmä úrokovú sadzbu a dĺžku splácania, ktoré majú veľký vplyv na výsledné preplatenie.

Ďalšou veľkou výhodou je online pôžička.  Vybavíte si ju jednoducho a najmä rýchlo. Cez internet sú pôžičky ihneď schválené, nemusíte na nič čakať. Vyplatí sa vám to v prípade, že potrebujete bezodkladne zaplatiť zálohu, inak o svoju objednávku nadobro prídete. Organizácia svadby je veľmi dôležitá a nepozná oddych ani cez víkend. Aj na toto máte jednoduché riešenie – online pôžička cez víkend, s nebankovými spoločnosťami  sú možné dokonca pôžičky ihneď nonstop.

V prípade online pôžičky vás nedokáže zaskočiť naozaj nič. Ponúkajú ich ako bankové, tak i nebankové spoločnosti. Banky kladú väčší dôraz na váš úverový register, potvrdenie o vašom pravidelnom príjme a celkovo na vašu bonitu. Nebankovky sú v tomto smere benevolentnejšie a nároky na klienta majú spravidla aj nižšie.

Ak ste sa napokon rozhodli pre pôžičku, svoj výber spoločnosti si starostlivo zvážte. Porovnajte si bankové i nebankové spoločnosti na stránke www.pozicky123.sk . Váš výber sa týmto určite uľahčí.

5/5 - (43 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *