Home Credit hotovostná pôžička – recenzia

1033

Chcete si požičať od overenej finančnej spoločnosti za fér podmienok? V takom prípade skúste hotovostnú pôžičku Home Credit. Peniaze z nej môžete použiť na čokoľvek.

Home Credit je u nás veľmi známou spoločnosťou poskytujúcou tak splátkové úvery, ako aj spotrebiteľské nebankové pôžičky. Práve bezúčelová hotovostná pôžička, ktorá sa dá vybaviť online, patrí medzi najviac populárne úvery. Vďaka svojim parametrom sa hodí tak na nečakané výdaje v domácnosti, ako aj na prefinancovanie väčších finančných cieľov.

Online až do 5.000 € a na hocičo

Táto bezúčelová pôžička sa dá vybaviť cez internet veľmi rýchlo a jednoducho. Požičať si môžete už od 400 €, čo je suma, ktorou konkuruje Home Credit aj nebankovkám zameraným na malé pôžičky alebo mini úvery.

Ak však potrebujete väčšiu sumu, nie je to žiaden problém. Horná hranica úveru je až 5.000 €, čo znamená, že si môžete požičať pokojne aj na kúpu auta alebo na menšiu rekonštrukciu domácnosti. Vďaka tomu, že úver je bezúčelový, nemusíte dokladovať pred ani po jeho vybavení to, ako ste peniaze minuli.

Splácanie presne podľa možností

Nielen úverový limit, ale aj lehota splatnosti je prispôsobiteľná pre každý účel a pre každého klienta. Úver sa spláca anuitnými mesačnými splátkami a vybrať si môžete medzi splatnosťou na 12, 24, 36, 48, 58, 72 alebo až na 84 mesiacov.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

 • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
 • bez nutnosti ručiteľa
 • bezpečné a diskrétne vybavenie

Dolná a horná hranica doby splácania sú závislé aj od toho, koľko si požičiate. Napríklad pri najmenšej pôžičke na 400 € si môžete zvoliť splatnosť na 12 až 58 mesiacov. Ak si však požičiate napríklad 5.000 €, minimálna splatnosť je 4 roky a maximálna 7 rokov. Presne tak, aby ste si vedeli úver prispôsobiť svojim možnostiam.

Férové podmienky

Hotovostná pôžička sa dá vybaviť online za pár minút, ale to neznamená, že by ste sa museli ponáhľať. V prípade záujmu vám Home Credit pošle úverovú zmluvu domov, kde si ju môžete v pokoji preštudovať a v prípade záujmu podpísať. Peniaze vám vyplatí spoločnosť do 24 hodín od podpisu zmluvy.

Peniaze z úveru budete mať vyplatené priamo na svoj bankový účet a dátum prvej splátky je presne za mesiac od dátumu poskytnutia úveru. Ak by ste si to neskôr rozmysleli, Home Credit ponúka možnosť do 30 dní pôžičku zadarmo vrátiť.

Žiadne zbytočné poplatky navyše

Hotovostná pôžička je bez poplatkov, ktoré by mohli úver zbytočne predražiť. Nemusíte sa vôbec zapodievať poplatkom napríklad za vybavenie úveru, ktorý účtujú viaceré iné konkurenčné finančné spoločnosti. Samozrejme, na vybavenie nie je potrebné mať žiadneho ručiteľa, spoludlžníka alebo ručiť majetkom.

Ak sa v budúcnosti rozhodnete pôžičku čiastočne alebo úplne predčasne splatiť, môžete to spraviť rovnako bez akéhokoľvek poplatku, pokuty alebo sankcie. Úroky platíte len do momentu predčasného splatenia. Predčasne splatiť úver môžete kedykoľvek, stačí o tom Home Credit informovať 1 mesiac vopred.

Flexibilita aj stabilita

Výška úroku a splátky je počas celého splácania nemenná. Ak by ste sa ale nečakane ocitli vo finančnej tiesni, môžete požiadať o zmenu výšky splátky. Po riadnom zaplatení 4 splátok a splnení ďalších podmienok si môžete splátku kedykoľvek znížiť podľa svojich možností. Alebo, kedykoľvek aj zvýšiť.

Ak by ste sa dostali do dlhodobejších finančných problémov, Home Credit ponúka aj možnosť odloženia splátok. Za každých 12 mesiacov, kedy budete mať u spoločnosti zmluvu, máte nárok na 1 odloženie splátky. Za celú dobu splácania je možné si odložiť až 4 splátky, pričom prvú je možné si odložiť už po 6 riadne splatených splátkach.

Podmienky získania

 • vek 18 alebo viac rokov, horná hranica nie je obmedzená
 • občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti
 • trvalý a stabilný príjem – pôžička nie je určená pre nezamestnaných
 • ďalšie podmienky podľa kategórie žiadateľa:
  • zamestnanec –potvrdenie o príjme, napríklad výplatná páska alebo výpis z účtu
  • SZČO / podnikateľ-daňové priznanie a potvrdenie o zaplatení dane a splnení daňovej povinnosti
  • dôchodca –rozhodnutie o priznaní dôchodku a dôchodkový výmer s aktuálnou výškou dôchodku
4.7/5 - (7 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *