Nová pôžička na refinancovanie? Skúste Silverside, novinku na našom trhu

1261

Slovenský trh nebankových pôžičiek zaznamenal za posledné roky úbytok poskytovateľov. Po dlhej dobe však prišiel obrat a možnosti sa začínajú rozširovať.

Jednou z noviniek v tejto oblasti je pôžička Silverside. Ide o nebankový spotrebiteľský úver poskytovaný nebankovou spoločnosťou Silverside a.s., ktorá začala v oblasti nebankových pôžičiek pôsobiť už v roku 2015. Okrem klasickej bezúčelovej pôžičky, ktorú má väčšina nebankoviek, má Silverside v ponuke aj refinančný úver.

Bezúčelovo do 5 000 Eur, na refinancovanie aj viac

Silverside má vo svojej ponuke dva typy úverov. Pod názvom Rozumná pôžička sa dá získať od 500 do 5 000 €, pričom ide o bezúčelový typ nebankového úveru. To v praxi znamená, že peniaze môžete použiť na čokoľvek a poskytovateľ nebude po vás vyžadovať, aby ste preukazovali účel použitia finančných prostriedkov z úveru.

Druhým typom úveru je Pôžička na refinancovanie, ktorá je dostupná až do výšky 6 500 €. V prípade oboch pôžičiek je možné zvoliť dobu splatnosti na 12 až 60 mesiacov. Úver sa spláca vo forme mesačných splátok, ktoré je možné platiť bezhotovostným prevodom na účet alebo hotovostným vkladom v banke, kde má Silverside zriadený svoj účet.

Vyplatiť si môžete všetky druhy záväzkov

Pôžičku na refinancovanie od Silverside môžete použiť na zaplatenie všetkých typov svojich záväzkov. Ak máte napríklad iné nebankové úvery, krátkodobé pôžičky, kreditné karty, kontokorentné úvery v banke, splátkové úvery za nákup tovaru alebo leasingy, všetky tieto svoje finančné záväzky si môžete s refinančnou pôžičkou Silverside vyplatiť. Dôležité je však vedieť, aký je zostatok na pôžičke, ktorú budete refinancovať.

Podmienkou poskytnutia úveru je, aby ste neboli v omeškaní so splácaním nejakého svojho minulého úveru, čiže aby ste nemali záznam v úverových registroch a registroch dlžníkov. Požičať si nemôžete na vyplatenie exekúcie, nakoľko žiadatelia v exekučnom konaní už nemôžu spotrebiteľský úver získať.

Čo potrebujete na vybavenie? Len zopár dokladov

Aby ste si mohli refinančnú pôžičku Silverside požičať, nepotrebujete veľa dokladov. Dôležité je mať platný občiansky preukaz, v prípade cudzinca platné povolenie na trvalý pobyt na území SR. Okrem toho potrebujete aj druhý doklad totožnosti, napríklad vodičský preukaz, cestovný pas alebo preukaz poistenca zdravotného poistenia.

Na doloženie svojej bonity a schopnosti úver splácať je treba preukázať svoj príjem. To môže byť vo forme výpisu z účtu, potvrdenia o príjme vystavenom zamestnávateľom alebo ďalšími dokladmi preukazujúcimi vaše príjmy. Keďže sa jedná o refinančný úver, potrebujete aj doklad s aktuálnymi vyčíslením zostatku na starom úvere. Tu sa už dokladovanie končí.

Na extra poplatky zabudnite

Ak si myslíte, že vás Silverside pôžička „ošklbe“ na poplatkoch, tak ste vedľa. Nemusíte sa báť napríklad nákladov za spracovanie či vybavenie úveru. Poplatok za schválenie úveru, ktorý tak veselo účtujú banky pri poskytnutí svojich spotrebných úverov, pri úvere od Silverside nehrozí a prvá vec, ktorú po schválení zaplatíte, bude až nasledujúca mesačná splátka.

Rovnako tak môžete zabudnúť na problémy pri prípadnom predčasnom splatení. Ak by ste sa v budúcnosti dostali k väčšej sume peňazí a rozhodli by ste sa vyplatiť si svoje podlžnosti, môžete predčasne splatiť celú pôžičku Silverside bez akejkoľvek sankcie, pokuty alebo extra poplatku. O zámere predčasne si pôžičku splatiť však musíte Silverside dostatočne vopred informovať.

Chcete si požičať? Využite internet!

Ak sa rozhodnete požiadať o pôžičku Silverside, nemusíte nikam cestovať, stačí vám na to len internet. Na úvod si môžete pomocou jednoduchej online kalkulačky vypočítať výšku úveru a mesačnej splátky v závislosti od dobe splatnosti. Potom už len stačí zadať do online žiadosti svoje osobné údaje a odoslať ju.

Po schválení pôžičky a podpísaní zmluvnej dokumentácie Silverside garantuje vyplatenie úveru do nasledujúceho pracovného dňa, čiže aj do 24 hodín. Ak vás táto ponuka zaujala a chceli by ste o pôžičku nezáväzne požiadať, môžete tak spraviť aj priamo u nás cez túto online žiadosť. Cesta k peniazom nebola nikdy jednoduchšia, ako dnes!

4.1/5 - (134 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *