Pôžička Biznis od Fair Credit – recenzia

1010

Fair Credit predstavil pre podnikateľov novú biznis pôžičku. Tá ponúka zaujímavú možnosť ako financovať rozvoj svojho podnikania a je určená aj pre živnostníkov.

Fair Credit je skúsená nebanková spoločnosť, ktorá má bohatú históriu poskytovania spotrebiteľských úverov pre verejnosť. Spoločnosť je prítomná prostredníctvom svojich pobočiek a obchodných zástupcov vo všetkých regiónoch na Slovensku, no o jej nový podnikateľský úver je možné samozrejme požiadať aj online.

Od 500 do 6.000 € pre vaše podnikanie

Podnikateľský úver PôžičkaBiznis sa dá získať v sume už od 500 €. Úver je tak veľmi dobre využiteľný aj vtedy, ak máte krátkodobý nedostatok prostriedkov a potrebujete si požičať len menšiu sumu. Horná hranica úveru je až 6.000 €, čo už môže byť pre podnikateľa veľmi dobrá finančná injekcia.

Splatnosť úveru je možné vybrať vždy po 6 mesiacoch. Lehota splatnosti môže byť od 12 mesiacov po 3 roky, pričom splatnosť sa dá zvoliť na 12, 18, 24, 30 alebo až 36 mesiacov. Úver budete splácať v pravidelných a rovnako vysokých mesačných splátkach.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

 • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
 • bez nutnosti ručiteľa
 • bezpečné a diskrétne vybavenie

Na čokoľvek a aj pre malých živnostníkov

Vzhľadom na parametre úveru je možné ho použiť naozaj na čokoľvek. Pôžičku môžu získať malí živnostníci, ako aj väčší podnikatelia. Na vybavenie nie je potrebné preukazovať účel použitia finančných prostriedkov, nemusíte sa ani trápiť s prácnym vypracovávaním podnikateľského plánu.

Úver je bežným podnikateľským úverom, ktorý sa dá využiť na naštartovanie biznisu aj na jeho ďalší rozvoj. Peniaze sú vyplácané bezhotovostne priamo na bankový účet žiadateľa. Ak by sa vám darilo a chceli by ste, je možné úver v budúcnosti aj predčasne doplatiť.

Na poplatky za vybavenie úveru zabudnite

V súvislosti s úverom sa nemusíte obávať žiadnych poplatkov. Spoločnosť Fair Credit neúčtuje žiadne poplatky vopred za podanie žiadosti o podnikateľský úver a rovnako neúčtuje ani žiaden administratívny poplatok za jeho vybavenie.

Rovnako počas splácania úveru vám pri riadnom splácaní počas splátkového kalendára nehrozia žiadne ďalšie poplatky navyše. Podmienkou čerpania úveru nie je ani uzavretie poistenia schopnosti splácať úver. Jediné, čo musíte počas splácania úveru robiť, je splácať ho riadne a bez omeškania. V takom prípade nehrozia žiadne sankcie ani pokuty.

Podnikateľské benefity pre každého

K pôžičke ponúka Fair Credit benefity extra určené pre podnikateľov. Po roku riadneho splácania s maximálnym omeškaním splátky 15 dní si môže klient vybrať z ponuky 5 rôznych výhod využiteľných tak pre malého živnostníka, ako aj pre väčšiu firmu. Vybrať sa dá ale len jeden benefit z celej ponuky.

PôžičkaBiznis ponúka buď možnosť odloženia jednej splátky o mesiac, alebo získanie diaľničnej známky, alebo možnosť natankovať pohonné hmoty za 50 €, alebo možnosť získať kameru do auta, poslednou možnosťou je balíček bezpečnosti do auta. Ten obsahuje hasiaci prístroj, autolekárničku, vestu, reflexné náramky a prípravok proti hlodavcom.

Transparentnosť a rýchlosť

PôžičkaBiznis je transparentným úverom. Nehrozia vám pri ňom žiadne prekvapenia v podobe zatajených poplatkov, zmluvných pokút, sankcií alebo iných finančných či nefinančných podmienok. Všetky podmienky ohľadom získania úveru sú verejne prístupné a každý záujemca si ich môže preštudovať pokojne aj so svojim právnikom.

Fair Credit sa snaží zároveň vyjsť zákazníkovi maximálne v ústrety z časového hľadiska. Keďže na vybavenie úveru nie je nutné detailne preukazovať účel použitia finančných prostriedkov a nie je potrebné predkladať žiaden podnikateľský plán, po splnení podmienok je možné čerpať peniaze takmer okamžite po schválení úveru.

Podmienky získania

 • vek 18 rokov a viac
 • trvalý pobyt na území SR
 • doklad totožnosti, najlepšie občiansky preukaz
 • doklad k bydlisku, napríklad list vlastníctva alebo nájomnú zmluvu
 • otvorená živnosť alebo iná forma podnikania
 • preukázanie pravidelného príjmu:
  • buď dokladom o príjme za posledné 3 mesiace
  • alebo kópiou posledného daňového priznania za predchádzajúce daňové obdobie
4.8/5 - (5 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *