Kto vyhral súťaž Hypotéka roka

1097

Fincentrum spoločne s týždenníkom TREND organizovala už v poradí štvrtý ročník súťaže o najlepšiu hypotéku. Cenu vybojovala VÚB Banka, porotu presvedčila najmä nastavením úrokových sadzieb spolu s flexibilitou produktu. Výherca ceny zaujal nielen pri nových hypotékach aj refinancovaním. Jednotkou medzi hypotékami sa síce stala VÚB Banka no len tesne. Výsledky reflektovali skutočný stav na trhu, kde banky doslova bojujú o každého jedného zákazníka.

Porota špeciálnou cenou ocenila VÚBčku za to, že mali snahu presvedčiť ľudí na to, aby si zaistili dobré ceny na dlhšiu dobu a radšej si vybrali dlhšiu dobu fixácie. Tento krok sa však v praxi nestretol s veľkým ohlasom. Z hľadiska rozvahy pri výbere úveru to bol dobrý krok.

Stavebné sporenie

Prvá stavebná sporiteľňa uchmatla v stavebnom sporení prvé miesto. Porotu zaujala hlavne transparentnosťou a variabilitou svojho finančného produktu.

Ak je pre Vás hypotéka aktuálnou témou neváhajte využiť našu hypotekárnu kalkulačku, ktorou Vám zadarmo zašleme nezáväznú ponuku pre najvýhodnejšiu hypotéku.

4.8/5 - (10 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *