UniCredit ponúka PRESTO úver pre zlúčenie úverov

1013

UniCredit Bank vykonala prieskum, ktorého výsledkom bol fakt, že až 60% Slovákov rozmýšľa o prevedení úverov do inej banky. Preto UniCredit reaguje vytvorením novej služby PRESTO úver, ktorá umožní zlúčenie úverov.

Odmena až vo výške 6 000€ s úrokovou sadzbou 1,4% p.a.

Ak si klienti prevedú svoje úvery do banky UniCredit a zlúčia si ich do jedného úveru môžu pri neomeškanom splácaní získať bonus až 6 000€ a znížiť si úrokovú sadzbu až na 1,4 % p.a. UniCredit tvrdí, že na trhu dominujú s najnižšími sadzbami pri konsolidácii resp. zlúčení úverov. Každý si ľahko spočíta, že dodržiavať splátkový kalendár sa vyplatí. Včasnými splátkami tak zákazníci UniCreditu dokážu vyťažiť výhody v podobe odmeny a úrokovej sadzby.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

  • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
  • bez nutnosti ručiteľa
  • bezpečné a diskrétne vybavenie

Odmena závisí od výšky úveru, ktorý splácate. Ak si zlúčite úver nad 8 000€ získate odmenu vo výške 2 000€. Odmenu 6000€ môžete získať pri zlúčenom úvere nad 24 000€. Odmena platí aj klientov, ktorí sa rozhodnú refinancovať povolené prečerpanie alebo kreditnú kartu s doplnením zvyšku cieľovej sumy, ktorú je možné použiť na čokoľvek.

Záujem Slovákov o refinancovanie úverov narastá

Slováci sa o konsolidovanie úverov zaujímajú viac ako v minulosti. Až 76% Slovákov chce ušetriť celkové náklady spojené so splácaním úverov. No nad refinancovaním úverov rozmýšľajú necelé dve tretiny Slovákov.

Nový produkt Presto úver určený pre zlúčenia úverov vyzerá zaujímavo najmä motivovaním k včasnému splácaniu prostredníctvom odmien a znížených úrokov. Na našom trhu však refinancovanie pôžičiek nie je žiadna novinka. Konsolidačný úver ponúka aj Poštová Banka prostredníctvom služby Lepšia splátka. Viac sa o ňom dočítate TU.

[nebankovka]

4.9/5 - (13 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *