Cetelem pôžička na čokoľvek – recenzia

1435

Cetelem je banka, ktorá ponúka úvery na rôzne účely. Univerzálnym úverom je pôžička na čokoľvek, ktorú si viete vybaviť jednoducho online z pohodlia domova.

Skúsenosti ukazujú, že práve táto pôžička sa teší veľkej obľube. Má jednoduché vybavenie, môžete ju použiť na hocičo, k pôžičke je možné dojednať aj poistenie v prípade záujmu a peniaze máte vyplatené takmer ihneď po schválení na váš bankový účet. Poďme sa teda pozrieť detailne na podmienky a parametre tohto spotrebného úveru.

Až do 25.000 € a bez otázok

Cetelem poskytuje svoju pôžičku na čokoľvek od 2.000 € až do 25.000 €. Konkrétna suma, ktorú si môžete vybaviť, je samozrejme závislá najmä od toho, aká je vaša bonita. Tú si zistí Cetelem napríklad podľa výšky príjmu a tiež aj podľa úverovej histórie.

Peniaze z úveru je možné použiť na čokoľvek. Banka vopred nijako neobmedzuje, na aký účel je možné úver schváliť. Podobne aj po vyplatení, nemusíte Cetelemu dokladovať, ako ste peniaze použili a čo ste za ne kúpili. Žiadne otázky, žiadne dokladovanie účelu, žiadne bloky či faktúry. Máte absolútnu voľnosť v použití peňazí.

Splatnosť od 6 do 96 mesiacov

Doba splatnosti úveru má veľký vplyv na to výšku mesačnej splátky. Aby ste si aj v prípade vyššej sumy mohli prispôsobiť splátku svojim finančným možnostiam, ponúka Cetelem na pôžičke splatnosť až na 8 rokov. Ak si požičiate naopak menej a chcete úver čo najskôr splatiť, môžete tak spraviť už za 6 mesiacov.

Pôžička je klasickým splátkovým úverom s pravidelnými mesačnými splátkami. Tie môžete uhradiť bezhotovostne buď cez trvalý príkaz, alebo cez inkaso. Pôžička sa spláca najneskôr do 15. kalendárneho dňa v mesiaci a tento dátum je nemenný.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

 • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
 • bez nutnosti ručiteľa
 • bezpečné a diskrétne vybavenie

Žiadne poplatky

S úverom nie sú spojené žiadne poplatky, na ktoré ste možno boli pri podobných pôžičkách zvyknutí z minulosti. To znamená, že neplatíte poplatok za poskytnutie úveru, poplatok za mimoriadnu splátku alebo poplatok za predčasné splatenie.

0 % poplatky nenavýšia výšku vášho preplatenia a preto vám stačí sledovať úrok, ktorý vám veľmi presne ukáže, ako je úver výhodný. Výška splátky je navyše pevná po celú dobu splácania úveru a Cetelem nebude s úrokom nijako hýbať. Máte istotu, že poplatky nepredražia váš úver a že ten zostane stále s rovnakými podmienkami.

Poistenie úveru

K pôžičke je možné dojednať dobrovoľne aj poistenie schopnosti splácať úver. Toto poistenie má za cieľ ochrániť vás pred rizikami, ktoré môžu spôsobiť platobnú neschopnosť. Poistenie v prípade poistnej udalosti bude uhrádzať splátku úveru v plnej výške.

K pôžičke je možné využiť viacero súborov poistenia. Kým základný napríklad kryje prípady pracovnej neschopnosti, plnej invalidity a smrti, komplexný zahŕňa aj stratu zamestnania, hospitalizáciu a ďalšie nečakané udalosti. Navyše ponúka aj tzv. home assistance, čiže havarijnú službu v domácnosti či servis domácich spotrebičov po záruke.

Seriózny prístup

Pôžičku vybavíte za férových a transparentných podmienok. Cetelem je nielen svetovým expertom na poskytovanie úverov a členom medzinárodnej bankovej skupiny BNP Paribas. Cetelem je aj veriteľom s dlhodobou históriou u nás a ide o overeného a známeho poskytovateľa úverov.

Všetky podmienky a dôležité parametre viete už pred podpísaním úverovej zmluvy. Online kalkulačka alebo infolinka vám poskytnú plné informácie o výške splátky, úrokovej sadzby aj iných podmienkach úveru. Pôžičku vybavíte bez ručiteľa či iného ručenia. V prípade potreby je možné počas splácania aj odložiť splátku úveru.

Podmienky získania

 • trvalý pobyt na území SR
 • vek od 18 rokov, maximálny vek v čase doplatenia pôžičky do 75 rokov
 • doklad totožnosti
 • výpis z bankového účtu, kde bude úver vyplatený
 • doklad o pravidelnom príjme:
  • v prípade zamestnanca preukázanie príjmu zo zamestnania
  • v prípade podnikateľa preukázanie existencie oprávnenia na podnikanie v SR minimálne za obdobie posledných 12 mesiacov
  • v prípade dôchodcu preukázanie príjmu na základe poberania starobného, invalidného alebo výsluhového dôchodku
4.2/5 - (17 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *