Cetelem pôžička na splatenie úverov – recenzia

1262

Máte staré úvery, ktoré sú nevýhodné a radi by ste sa ich zbavili? Využite refinancovanie cez Cetelem, ktorý na to má pôžičku na splatenie úverov.

Cetelem je spoločnosť známa napríklad cez nákup na splátky. Dnes je to finančná inštitúcia s bankovou licenciou a zaujímavými úvermi. Refinančná pôžička, ktorú ponúka na splatenie dlhov, sa dá získať za zaujímavých podmienok. Navyše, úveroví poradcovia vám poradia, ako čo najviac ušetriť pri splatení starých dlhov a na novej pôžičke.

Vyplaťte si svoje staré úvery naraz

Až do 34.000 € je možné získať refinančný úver Cetelem určený práve na splatenie vašich starých pôžičiek. Peniaze môžete použiť na jednu starú pôžičku, ale pokojne aj na viac úverov. Máte napríklad kontokorent, leasing, splátkový úver či menší spotrebiteľský úver? Vyplaťte si pokojne všetky záväzky naraz.

Vďaka výhodnému úroku aj dlhšej dobe splatnosti môžete mať až o 30 % lepšiu splátku. Ak budete potrebovať viac peňazí, môžete získať aj dodatočné financie s možnosťou bezúčelového použitia. Refinancovať cez Cetelem môže byť naozaj výhodné a jednoduché zároveň.

Splatnosť od 6 do 96 mesiacov

Pôžička na splatenie úverov od Cetelemu má splatnosť podobnú, ako väčšina jej ostatných spotrebných úverov. Lehotu si môžete nastaviť od 6 mesiacov až po 8 rokov a je teda len na vás, či chcete mať nižšiu splátku, alebo či chcete ušetriť na úrokoch a splatiť si úver pokiaľ možno čo najskôr.

S jedným úverom budete už mať len jednu splátku. Nemusíte sledovať dátumy alebo splatnosti na svojich predošlých dlhoch. Raz za mesiac stačí do 15. kalendárneho dňa uhradiť bezhotovostne cez inkaso alebo trvalý príkaz splátku na nový úver a máte po starostiach.

Poistenie úveru

Pokiaľ chcete mať istotu dobrého spánku aj pri nečakaných udalostiach, môžete si k úveru vybrať poistenie schopnosti splácania pôžičky. Toto poistenie uzavriete súčasne so zmluvou o poskytnutí úveru a môžete si vybrať z viacerých poistných krytí.

Sadzba poistenia začína už od 3,33 % z mesačnej splátky a stúpa úmerne s počtom udalostí, ktoré poistenie kryje. Vďaka poisteniu sa nemusí báť o splácanie pôžičky po vašej smrti, ale napríklad ani v prípadoch pracovnej neschopnosti, invalidity, hospitalizácie alebo straty zamestnania. Poistenie vám vypočíta online kalkulačka tak isto, ako aj výšku splátky.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

 • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
 • bez nutnosti ručiteľa
 • bezpečné a diskrétne vybavenie

Jednoduchosť a rýchlosť

Cetelem umožňuje vybaviť túto pôžičku cez internet. Stačí si len vybrať sumu, zvoliť lehotu splatnosti a počkať, kým vám kalkulačka splátok ukáže výšku vašej mesačnej splátky. Po schválení úveru sú peniaze odoslané ihneď a väčšinou vám prídu na účet do 24 hodín. Celý proces je len s minimom nevyhnutných dokladov.

Na získanie pôžičky nepotrebujete ani ručiteľa či inú formu zabezpečenia. Veľmi dôležité sú aj flexibilné možnosti počas úverového vzťahu. Ak v budúcnosti zistíte, že potrebujete viac peňazí, pre Cetelem nie je problém ani navýšenie pôžičky do výšky maximálneho úverového limitu.

0 % poplatky

Žiadne poplatky, ktoré by vás mohli nepríjemne prekvapiť, vám pri Cetelem pôžičke určenej na splatenie úverov nehrozia. Nemusíte sa báť nielen najčastejšieho strašiaka, poplatku za vybavenie pôžičky, ale ani poplatkov napríklad za mimoriadne splátky či predčasné splatenie celého zostatku úveru.

Navyše, ak by ste sa ocitli vo finančných problémoch, nie je problém raz za rok odložiť jednu mesačnú splátku. Splátku presunie Cetelem na koniec doby splatnosti tak, aby ste nemuseli ani nasledujúci mesiac hradiť napríklad dve splátky naraz.

Podmienky získania

 • trvalý pobyt na území SR
 • doklad totožnosti
 • vek od 18 rokov, pričom pôžičku je potrebné splatiť do dovŕšenia veku 75 rokov
 • výpis z bankového účtu, kde bude úver vyplatený
 • potvrdenie o výške príjmu:
  • ak ste zamestnanec, musíte preukázať príjem zo zamestnania
  • ak podnikáte, musíte preukázať existenciu oprávnenia na podnikanie v SR minimálne za obdobie posledného kalendárneho roka
  • ak ste dôchodca, musíte preukázať príjem z poberania invalidného alebo výsluhového dôchodku

 

4.8/5 - (5 votes)

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *